Jump to content

Moto Zajednica

IZLET&ROSTILJ: BG-Lazarevac-BG (starim putem) 15.April '

Recommended Posts

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Danas, u nedelju 15.Aprila 2007 je omanja ali slozna ekipa napravila laganu turicu od nekih 160km.

Vozili su se i druzili: Cope, SpaVe, AndrejP, Goran_Bgd, Srbin i domacin nam Lalajko.

 

Kako je dan bio "obecan" za voznju, odlucili smo da posetimo naseg drugara Lalajka uz rostilj.. Uslovi za put su bili izvrsni, temperatura optimalna, put cist i neopterecen saobracajem. Od Beograda smo dojezdili do skretanja na Ibarskoj za Barajevo, i tu se iskljucili sa glavnog puta. Odatle je krenulo pravo uzivanje u voznji! Deonica od Barajeva do Lazarevca zaobilaznim putem ima skoro 60 kilometara, vrlo je korektnog asfalta, tu i tamo krpljene podloge i sa malo sljunka ali nista strasno, sasvim podnosljivo. Krivine su jako lepe, priroda je odmarajuca. Jedino je neophodno paziti na dezurna smetala poput kerova, traktora i seljanki koje seku granje i bacaju ga pravo na put (!), ali sve u rok (bajkerske) sluzbe. Sve u svemu, dan je bio vise nego lepo utrosen.

 

Kao posebnu poslasticu, najavljujem skoro objavljivanje UPOREDNOG MOTO TESTA koji smo danas uradili: Kawasaki ER6N vs Kawasaki ER6F... citacete i videti slike za koji dan...

 

Do tada, evo male ilustracije kako je izgledalo danasnje druzenje:

 

iIRXK_lazarevacw01kz3.th.jpg

SpaVe regulise rostilj pustanjem isparenja sa majice

 

404.jpg

Lalajko dzara rostilj i mentalnim silama przi meso

 

RUMTQ_lazarevacw03yz0.th.jpg

Srbin je sve dokumentovao u AVI formatu…

 

S8ejW_lazarevacw04bu2.th.jpg

Gorane, pazi patika!

 

404.jpg

Cope demonstrira tzv predrostiljski drink-mix

 

PTUCb_lazarevacw06kv9.th.jpg

SpaVe: XL? … ili Africa? … ili XL? … ili ipak Africa?

 

404.jpg

Love is on the WC doors, pardon, in the air

 

yoNW3_lazarevacw08jc1.th.jpg

Keymaster i Gatekeeper, pored testiranih makina

 

404.jpg

Cudne spodobe u pozadini vrzmaju se oko motora

 

404.jpg

Luka, luka, nama trebaaaaa

 

QUuhu_lazarevacw11yo5.th.jpg

SpaVe demonstrira novi Kawa luk (look)

 

404.jpg

Zato je od muke skocio na krov kuce da pozira za CKM

 

404.jpg

Gde probah Kawu? Sad cu da gurnem Africu u Dunav!

 

jrq3y_lazarevacw14dc2.th.jpg

Ovoga puta, nije crno i zlatno nego srebrno i zuto

 

404.jpg

Konacno eto i rostilja

 

404.jpg

A posle klope, normalno, SIESTA

 

ahNjg_lazarevacw17ph8.th.jpg

U povratku, jedan od test pilota pozira

 

404.jpg

Cope procenjuje da li da promeni pleme i prikloni se Kawi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Evo da pohvalim ovu malu grupu koja mi je ulepšala još jedan dan. Vozili smo se i uživali i prava je šteta što sa Lalajkom nismo napravili još jedan krug od bar 50 kilometara. Neizostavne obaveze su nas primorale da se vratimo za BG stomaka punih mesa sa roštilja... :food:

Da ne zaboravimo da napomenemo da su nam na Ibarskoj magistrali, dok smo išli ka Lazarevcu, kroz grupu prohujali i Dane i Koma. Odoše ljudi na Taru da treniraju! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Stvarno mi je krivo što nisam mogao da vam se pridružim,baš zato što ,kako DACO reèe ,iz iskustva znam kako vam je bilo .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

I ja juce pravih rostilj a i prosli put kad se u Lazarevcu pravio rostilj, pravio sam i ja... ajte bre ljudi da se lepo dogovorimo ko kada pravi rostilj!!!!

Vidim da je druzenje bilo super a za fotografije samo mogu reci da su ove zasluzile da budu medju NAJfotografijama sa druzenja! Narocito Love is in the air...

 

404.jpg

Cope demonstrira tzv predrostiljski drink-mix

 

404.jpg

Love is on the WC doors' date=' pardon, in the air

 

 

B4Oav_lazarevacw11yo5.th.jpg

SpaVe demonstrira novi Kawa luk (look)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Al ste se vi navadili kod Lalajka!! Jos malo i bice uvrstena kao obavezna turisticka destinacija. Dobro se vi ljudi zezate, ali nije ni nama lose :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

Vidim da ste se super proveli..

Trbusi verovatno još bolje :mrgreen:

Stvarno je bio fenomenalan dan za vožnju!!

 

 

Kad æe taj test!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F

Prvo moram da pohvalim usluznost osoblja u Sex i Grad (to nam je bila polazna stanica). Pomerali su i drzali suncobran (kad vise nije imao gde da se pomera) da bi neki od nas imali sunce :) Hvala im!

Dalje, voznja poznatim putem do LA preko Barajeve, ali uvek nov izazov. A tamo sve, sve, ali Lalajkov med sto je dobar reci nemam :) I na kraju ono sto je karakteristika ovakvih druzenja i ovaj put je doslo do izrazaja..svi u nekom svom fazonu, osecaj da ih znam a stalno nesto novo se cuje i vidi. Ne bi ulazio u siru analizu licnosti prisutnih kod Lalajka (ukljucujuci i njega) samo bi dodao da prvi utisak moze da prevari. Deluju normalno i prosecno, ali LUDI su kao struja :) Ne vredi prepricavati, treba doziveti. Kao i uvek bilo je zadovoljstvo na ovaj nacin provesti dan. :) I na kraju da kazem da mi je bilo zao sto jos jedan clan nije bio sa nama zbog malog nesporazuma, a trebalo mu je samo malo dobre volje i 5 minuta da dojezdi..

 

Da ne zaboravimo da napomenemo da su nam na Ibarskoj magistrali' date=' dok smo išli ka Lazarevcu, kroz grupu prohujali i Dane i Koma. Odoše ljudi na Taru da treniraju! :D[/quote']

Ma nisu prohujali da ispravim, proleteli su, da sam ja mislio od Daneta gledajuci u retrivizoru kako se priblizava da je neki veliki neidentifikovani leteci objekatl VNLO :):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Prvo popriste buduce teske borbe. Ovde ce nas biti i muciti i vaditi nase oci crne:

Zu81F_picture0471024x768vq1.th.jpg

 

Pa onda testirane masine:

x37v2_picture1011024x768gh5.th.jpg

404.jpg

 

Pa jedan od ucesnika dogadjaja imitira Kawasaki (procenite da li lici):

kcKFf_picture0831024x768eo5.th.jpg

 

Mozda, jednog dana:

e84HP_picture1041024x768ks5.th.jpg

 

U svakom slucaju, dilema Afrika ili XL je resena (uz tekst: "Jooj, sto te volim, necu nikad vise gledati drugi motor, oprosti miiiiii!"

XlvPH_picture0981024x768op2.th.jpg

 

Pogodite od cega je ova plavicasta izmaglica:

KRlfK_picture1061024x768bj2.th.jpg

Odgovor mozete naci na Andrejevom licu! :)

 

Posle klope je bio dug red ispred vrata od WC-a:

IoYZF_picture0961024x768lj9.th.jpg

 

A kada je to proslo sve je bilo u redu:

404.jpg

Amzib_picture1131024x768kn2.th.jpg

 

Spave objasnjava kako je u Riu (Andrej i Cope jednim okom gledaju kako ce se to zavrsiti)(zev):

SoNyo_picture1171024x768oq4.th.jpg

 

Sve u svemu, bilo je odlicno (extra sto bi rekla omladina)! Zao mi je sto nismo zajedno otisli do Ljiga na kaficu u kafic iz jednog ranijeg posta. Ekipa je morala nazad u Beograd, dok smo mi domoroci, ipak ovde popili tu kafu! :)

hXVRQ_picture1791024x768yz9.th.jpg

 

Bilo bi lepo da bar jedan post ne zavrsimo recenicom: "Steta sto nismo poceli ranije..." :) Ali ima vremena, leto jos nije pocelo. Vidimo se!

 

P.S. Ja sam posebno zadovoljan jer su mi stigle nove rucice i enduro torbica za volan!! :lol: Rucice se super, drugi motor, a u torbicu moze da stane cak i PDA! Uh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
:lol::lol::lol: jaooo majko kakva ekipa..krenuli mi na Taru i vidimo ekipu zlih bajkera na putu ,kada tamo sve nasi ,vidi se da nece na dobro da izadje hahahah...iskreno sam se uplasio da onaj Dane ne krene za vama u livadu da loce i zdere i da odustanemo od puta...a onda ispred njih iskusni cika Cope,kanarinac....e jesi Cope slozio boje,cini mi se ,ali nisam siguran,da jedino nemas roze nesto :lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Bravo, drugari! Odlican provod, vidim :D

 

Dan je stvarno bio za pamcenje... Toliko voznji... Sjajno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer
Vi isli u voznju i da testirate bike ili da zderete !?!?! :finger:

 

Strogo ždranje sa elementima prežderavanja! E onda pune stomaèine na drum, pa ko se ne ispovraæa u kacigu taj je šoferèina! :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

da, zdranje je bilo za respekt :)

Evo mene trenutno u Zagrebu (Chalo siso sto se sinoc nisi javio na telefon :) ), mozda sutra produzavam za Ljubljanu a mozda se i vracam za Bg.. nisam motorom nego sluzbenim autom, krsina - 3.0 sa full opremom... zamislite, ima neki odvratni simbol fabrike, neka cetiri kruga.. toliko su bili losi da nisu cak ni potrefili da se krugovi samo dodiruju, nego se preklapaju... nemacko sranje :D

Cim se vratim pisem detaljan tekst sa rezultatima naseg uporednog super testa... naravno i sa nekim extra slikicama ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne, nego je mislio da je samnom neki ljakse sa Senjaka koji je seo na KTM-a pa skontao koliko pojma nema da vozi :finger:

PS putarina od granice do ZG 15 evra :shock: Mada, put je stvarno do jaja - bolji je nego autoputevi u okolini Zuricha, respect...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja