Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup u Uzicu 2.3. i 4. Jul

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ja licno nisam clan,ali zaista neznam sta se desava ove godine??? Mozda mali propusti zbog Kiskovog odsustva ili sta vec.Ovih dana sam bas vezan za kucu zbog klinaca pa nikako da se vidim sa Jovanom ,ili Somijem koji su clanovi...al videc danas da se raspitam pa da javim

 

Raspitao sam se ja, meni je bliže.  :D :D :D

 

Izmjena u muzičkom programu, otkazan je nastup "RIBLJE ČORBE", gledaćemo i slušati Ivanu i "NEGATIV".

 

Kao i mnogi klubovi, tako i "ERE" imaju nekih unutrašnjih trzavica, ali će i oni, koji se ne slažu sa zvaničnom politikom kluba, pomoći da ovaj skup bude na nivou ranijih.

 

Dvadesetak mojih sugrađana je već rezervisalo šmještaj, većina u hotelu  "Zlatibor"  ( čuveni SIVAC    :D ) po cijeni od 1.500, din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Sevojno

Ja licno nisam clan,ali zaista neznam sta se desava ove godine??? Mozda mali propusti zbog Kiskovog odsustva ili sta vec.Ovih dana sam bas vezan za kucu zbog klinaca pa nikako da se vidim sa Jovanom ,ili Somijem koji su clanovi...al videc danas da se raspitam pa da javim

 

Raspitao sam se ja, meni je bliže.  :D :D :D

 

Izmjena u muzičkom programu, otkazan je nastup "RIBLJE ČORBE", gledaćemo i slušati Ivanu i "NEGATIV".

 

Kao i mnogi klubovi, tako i "ERE" imaju nekih unutrašnjih trzavica, ali će i oni, koji se ne slažu sa zvaničnom politikom kluba, pomoći da ovaj skup bude na nivou ranijih.

 

Dvadesetak mojih sugrađana je već rezervisalo šmještaj, većina u hotelu  "Zlatibor"  ( čuveni SIVAC    :D ) po cijeni od 1.500, din.

 

 

Kao sto kolega rece ,tako odprilike stoje stvari sa Erama,ja nisam clan,i nije moje da bas nesto stoo sam "nacuo",pricam tako javno...Mada nisam nikako stigao da odem do drugara,koji je clan i bas je upucen u sve detaljno.

  No svejedno,svakako cemo se druziti,i samo Boze daj lepog vremena.... ;D ;) ;) ;)za ostalocemo se lako snaci...

 

evo linka "sivonje",-Hotel Zlatibor

http://hotel-zlatibor.com/

 

P.S.ako nesto nebude valjalo...ja sam pokosio dvoriste,pa mozemo da rostiljamo do miler volje ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Dajte neki kontak mob da se lako nadjemo i upoznamo ko dolazi sutra il u subotu.Ako sta treba tu sam.

Moj mob je 061/66-23-303

koji ce biti aktivan veceras ili ujutru..(stari otisao za cizme) :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Imašl  li neku komšinicu da nas malo izmasira, nakon puta ... stariji smo ljudi, nismo navikli na dug put.  :D :D :D

 

+381 63 80 93 741

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Sevojno

Jedna bas juce otisla na more >:( >:(>:(:( :( :( :(

al nesto cem da smislimo ;D ;D ;D ;D

preko daa sam sa klincima na trgu,a uvece ravimo pravo zezanje!!!1

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

uh uh braco moja mila ! Vidimo se ! Ma *ebes hotel nosim sator i kampujem pa sta bude !!!  ;D

Braco Ere vidimo se !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

uh uh braco moja mila ! Vidimo se ! Ma *ebes hotel nosim sator i kampujem pa sta bude !!!  ;D

Braco Ere vidimo se !

ja se ne odvajam od šatora, a eto me još u petak popodne ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

Uzice,nemoguce da jos nema izvestaja i slika.....stotine motora je proslo pored Milanovca,a znam da ih je dosta i iz Mitrovice u petak krenulo.... ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Vratio sam se pre oko 1sat.Ere kao i svake godine extra domacini.Bivsi clanovi su pomagali u organizaciji i odrzavanju skupa sto je za svaku pohvalu.

Docek kao i uvek,hleb,so,rakijica.Danas nas ispratise uz kaficu,pice,dorucak.Ere,vidimo se i dogodine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

evo malo i texta

bilo mnogo dobro, ja sam sa nekim drugarima stigao još u petak popodne , video neke stare poznanike upoznao neke nove bajkere i sve u svemu dobro

upoznao bajkere iz vranja koji su pomogli onim sestrama , i veoma mi je drago što sam bio i sa njima jel su pravi humanisti

pozdrav za KIŠKA  pozdrav i za ERE  i vidimo se i idući put  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

znao sam da ces medju prvima postaviti slike...pozz za miinju...Branislav je legenda..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Ivanjica

evo malo i texta

bilo mnogo dobro, ja sam sa nekim drugarima stigao još u petak popodne , video neke stare poznanike upoznao neke nove bajkere i sve u svemu dobro

upoznao bajkere iz vranja koji su pomogli onim sestrama , i veoma mi je drago što sam bio i sa njima jel su pravi humanisti

pozdrav za KIŠKA  pozdrav i za ERE  i vidimo se i idući put  ;)

 

Kao sto je obecano slike su postavljene na sajtu pa mozete pogledati. Da ne bude da udaram reklamu setiće te se sajta a ako ne pusticu vam link na pp.

 

Pozdrav od Fotografa, :)

 

B

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Kako obicno i biva svi porethodni dogovori sa neki drugarima koji su izrazili zelju da idu na taj Skup tog dana u petak su pali u vodu.Razlog financijska situacija...? Medjutim i oni koji su odlucili da idu saopstili su mi ujutro da polaze iz Bijeljine u 12h,a ja jos

u Firmi na poslu i to do 15h.Jbg sta da se radi,nije problem izaci ranije iz Firme,vec sto k`o uzinat u Firmi posla preko glave,sto je petkom uobicajno jer svi hoce nesto da zvrse prije vikenda.

   Medjutim zaloupotrebljavam polozaj u Firmi i Firmu napustam u 12.30h uz bezuspjesno pokusavanje da drugare koji ce ici dobijem na mobilni telefon.Zakljucak je da su vec posli i da se ne mogu javiti u voznji.

Uz svu mogucu vjestinu i brzinu pakujem se i svracam do vulkanizera da jos provjerim pritisak u gumama,jer TDM nije vozen od povratka iz Trebinja.I gle cuda nebo se zacrni i poce kisa,ali brzo prodje i nakon pola sata definitivno polazim.Dok sam cekao da kisa prestane uspjeo sam dobti drugara iz ekipe koja je posla u 12h i on mi rece da su vec stigli u Zvornik i da ce voziti laganije.Prednost od 75km u startu se ne moze nadoknaditi sve da je autoput i da vozim 200km/h, s`toga odlucim da podjem opusteno u nekom svom ritmu pa kad stignem u Uzice.Stizem do Shepka po vlaznom putu,gdje vec moram stati i odlucujem obuci kishni kombinezon jer sam stigao kishu koje je prije pola sata padala u Bijeljini.Ne zeleci dangubiti vrijeme krecem dobro ushushkan po kishi dalje prema Zvorniku,ali kako obicno biva da nisam imao kishno odijelo kisaha bi me pratila do Uzica,a ovako prestaje nakon predjenih desetak kilometara.Odlucujem nastaviti dalje tako ushushkan jer nebo jos prijeti i po koja kap padne na vizir kacige.Medjuti najveci problem su bare po mokrom kolovozu i vozila koja me u mimoilazenju "zapljuskuju" vodom,a i ona koja sustignem.

U Zvorniku sustizem dvojicu drugara,jednog sugradjanina na Yamahi R1,a drugog momka je iz Trshica i znam ga iz vidjenja sa Moto skupova, a vozi Suzuki GSXR 1000 R.U Drinjachi poslije Zvornika smo se oslobodili kishnih kombinezona,jer je sunce vec uveliko probijalo oblake i pocelo je biti veoma  toplo shto nas je u daljem putu preko Ljubovije prema  Kadinjaci tjeralo da vozimo brze i ostrije dobrim putem uz Drinu gdje smo se dobro izjurcali po putu sa mnogo lijepih krivina.

   U Uzicu smo docekani tradicionaldo lijepo od strane domacina koji se maximalno potrudio da sviam uljepsha i ucini raznovrstan trodnevni boravak na Moto skupu.Sa Moto skupa sam se vratio u nedelju ranije,da iskoristi ostatak dana u odmoru zbog obilja obaveza koje me cekaju u ponedeljak.Sve u svemu jedan veoma lijepo proveden vikend.

 

Odmor na Kadinjaci.

dsc00626.jpg

 

Sastanak sa drugarima i pricha kako je ko proshao u putu - koliko je pokisao. ;):D

dsc00630.jpg

 

Opasna TENERA. :o

dsc00634.jpg

 

Noc je bila kratka uz dobro raspolozenje. ;)

dsc00638.jpg

 

Subotnji izlet uz dorucak i pivo u selo Ptpeche i Potpechku pechinu.

dsc00639.jpg

 

dsc00646.jpg

 

dsc00656.jpg

 

Popodnevna kafa sa hladnom limunadom uz razhladjivanje ventilatorima koji izbacuju vodenu maglu u centru Uzica.

dsc00665.jpg

 

Most na pruzi Beograd - Bar koji se nalazi iznad Moto kampa ili se Kamp nalazi ispod njega na ulasku u Uzicku zeljeznicku stanicu. ;)

dsc00682.jpg

 

Pranje-kozmetichki tretman TDM-a nakon dolaska kuci...Zasluzio je.

dsc00685.jpg

 

Put u povratku proshao bez problema uz suvo i toplo vrijeme,prem`da je prethodnu noc u Uzicu padala  kisha.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

jedan drugar iz požege mnogi ga znaju  SAĆO  je imao  nezgodu koja je prošla sa prelomom ključne kosti ali bi voleo da znam nešto više o tome ako neko nešto zna neka javi ili ovde ili na pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

U  Užicu  je  bilo  dobro,  slično  kao  i  prošle  godine  samo  ovaj  put  nije  bila  tekila  u  opticaju  nego  STOK.  

post-8823-12879084484803_thumb.jpg

post-8823-12879084491081_thumb.jpg

post-8823-12879084497052_thumb.jpg

post-8823-1287908450345_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja