Jump to content

Moto Zajednica

Da li uzeti LS2 kacigu?

Recommended Posts

  • U prolazu, 22 postova

Pozdrav svima...

 

Zanima me da li je neko cuo za ovog proizvodjaca kaciga (LS2)? Da li je neko imao iskustva sa njom? Kakav je kvalitet, koliko je bucna i slicno.

Sve u svemu interesuju me utici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12370 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ja sam kupio u KDM-u pre par godina LS-2 fulfejs za nekih 6 K dinara. Kaciga nije loša, neki srednji razred, ni mnogo bučna ni mnogo teška.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Imam je ja trenutno. Bucna ko i svaka, malko teza nego prethodna nolanka, ali mnogo lepa (ova moja). Ma vise nego ok kaciga za te pare. Da li znas jesu li ovi iz KDMa dobili vizire u boji? Mene su lagali dok me nije smorilo vise da odlazim tamo.

Inace, mislim da je firma LS2 iz Spanije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki gsf 600s bandit

Kaciga je super,za te apre prilicno kvalitetna,lep dizajn..Ja je imam skoro dve godine i zadovoljan sam njom,platio sam je data oko10000din.Imao sam jedan laksi pad sa njom meni nista na srecu a na kacigi samo par ogrebotina..ja bih ti je preporucio akciga je u svakom slucaju dobra bar po meni,spanske je proizvodnje. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1920 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Ja nosim LS2 kacigu godinu ipo dana i zadovoljan sam. Udobnija mi je od nekih koje sam probao a imaju zvucnija imena. Nije bas tiha ali nije ni preglasna. Vizir mi magli zimi pa moram da mazem iznutra. To je jedina stvar koja mi smeta kod LS2.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: HONDA CBR 500

Imam je preko dve godine, udobna ne šušti ni pri brzinama oko 200 km/h ,ne magli. Jedino što mi smeta kada vozim preko sto a ne spustim se iza vizira ka rezervoaru i uletim u roj bubica, uvek neka prodje ispod podbratka, ali tada samo otvorim vizir za jedan klik i vetar je izbaci.Probao sam Nolanku,isti intenzitet buke,ali zato Uvex,tišina i milina. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Imam je preko dve godine, udobna ne šušti ni pri brzinama oko 200 km/h ,ne magli. Jedino što mi smeta kada vozim preko sto a ne spustim se iza vizira ka rezervoaru i uletim u roj bubica, uvek neka prodje ispod podbratka, ali tada samo otvorim vizir za jedan klik i vetar je izbaci.Probao sam Nolanku,isti intenzitet buke,ali zato Uvex,tišina i milina. ;)

sve kacige šume i pri manjim brzinama a pri 200 na sat pogotovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1429 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Ja sam nosio LS2 full face od druga kad sam neku moju prodao.

Pogledaj malo ponudu u Louis-u ima dosta boljih za 80-100e.

 

Kaciga je dosta bucna, al' sto neko rece retko koja i nije, ali pri brzinama vecim od 60kmh, pojavljivalo mi se neko pistanje koje nije nimalo prijatno, malo vise duva odozdo prema ocima i magli vizir.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: pesaka u ful opremi (ode TDM)

Imam je ja trenutno. Bucna ko i svaka, malko teza nego prethodna nolanka, ali mnogo lepa (ova moja). Ma vise nego ok kaciga za te pare. Da li znas jesu li ovi iz KDMa dobili vizire u boji? Mene su lagali dok me nije smorilo vise da odlazim tamo.

Inace, mislim da je firma LS2 iz Spanije.

 

 

ok kaciga...odnos cena kvalitet....stim sto je proizvodnja u kini....nikako spanija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja