Jump to content

Moto Zajednica

Funduro Ekipa - BMW F650 & F650GS

Recommended Posts

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Preključe sam bio u Smederevu na moto skupu, a danas sam ceo dan vitlao sa kombijem po gradu. Mato pokušao sam da nađem tvoj broj telefona u onoj rubrici predstavljanja, pa da odvojim 1 sat u gradu, al te izgleda tamo nema. Jesi ti motorom u BGDu ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Pozdrav svima, razmisljam o kupovini F650 2003 godiste, ima predjenih 30000 pa me zanima jel to puno za njega i koliko vi imate na satu i koje bi probleme s obzirom na kilometrazu mogo da ocekujem? Koliko vam u proseku trose posto mi ovaj kaze da jedva 4 malo mi to sumnjivo? ;)

 

 

На сату је 75800 на толико ми се покварио 1zvizduk.gif прошле године....0takoje.gif

 

Потрошња око 5 - по граду 5,5 на отвореном 4,5 (хвала Бокилићу)....1zdravo.gif

 

Kao što je neko napisao, svaka mašina je napravljena da se vozi i da traje.... Napraviću paralelu sa starijim modelima Aprilije Pegaso 650, sličnim Vašoj sekti F 650... :D

 

 

Kad sam kupovao svoj motor, naišao sam na blog jednog Finca koji je vozio Apriliju Pegaso 650 (1997. god.). Pogledaj sam kilometražu. 1lol.gif Ono što je najvažnije, postavio je i podatke o servisima do 94.000 km. Tako i ja kupih svog Pegasa sa 28.000 na satu, a prešao je realno 40.000 km. Ako me bude služio kao i do sad, ima sit da se navozam!

 

 

Sve je u održavanju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: BMW f650 furuna, R1200gs LC

Preključe sam bio u Smederevu na moto skupu, a danas sam ceo dan vitlao sa kombijem po gradu. Mato pokušao sam da nađem tvoj broj telefona u onoj rubrici predstavljanja, pa da odvojim 1 sat u gradu, al te izgleda tamo nema. Jesi ti motorom u BGDu ?

Jesam dečače; furunče i ja smo ti u komšiluku već par dana , u Cara Dušana, odmaramo se ispod bagrema :moto3: :moto3: a broj telefona, uh :stabre: negde sam ga okačio ali nemam pojma u kojoj rubrici,bem li ga ali evo ga sada, ukoliko nekome nešto zatreba 065-262-83-83 Nenad :zvizduk: ;

 

Kako je bilo u Smederevu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Video sam ti motor juče, crveni. Još se pitam ko je ovo na 500 metara od mene... Ajde ko sve hoće da se nađemo na ušću, recimo ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Video sam ti motor juče, crveni. Još se pitam ko je ovo na 500 metara od mene... Ajde ko sve hoće da se nađemo na ušću, recimo ?

 

posle 16h na mirijevu, da vidimo i malenoga Dzoksa; odgovara?

 

Пошто нигде не идемо, шетам клинца па би могли негде овде око мене...1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: BMW f650 furuna, R1200gs LC

Video sam ti motor juče, crveni. Još se pitam ko je ovo na 500 metara od mene... Ajde ko sve hoće da se nađemo na ušću, recimo ?

 

posle 16h na mirijevu, da vidimo i malenoga Dzoksa; odgovara?

 

Пошто нигде не идемо, шетам клинца па би могли негде овде око мене...1zvizduk.gif

Dečaci , ja sada sedam na motor i palim do Delte da se malko prošetam sa gospođom mojom, Roar ostavio sam broj pa ako nije problem cimni me ; da skoknemo do DZoksa kada dčak već ne može da dodje u ove krajeve, mada bi kafica bila idealna na keju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: S1000XR

Drugovi i drugar'ce sektashi,

 

sa poshtovanjem se pozdravljam sa vama i zahvaljujem na druzhenju.

 

Naime, moj GS je danas promenio vlasnika, na njegovu radost a moje zadovoljstvo. Ja necju daleko od familije, pa razmatram o vecjim motorima omiljene nam marke :BMW2: Trenutno su u opticaju motori koji jedan sa drugim nemaju mnogo dodirnih tachaka, ali josh uvek vagam da li da se drzhim endura ili da predjem u tourere. F800GS ili R1200RT... pitanje je sad. :) Zashtita od vetra mi je bitan faktor, pa trenutno vishe naginjem ka RT-u. No, ima vremena...

 

Za kraj, da se zapljunem, da vam pokazhem lonce svog sad vecj bivsheg malog GS-a (verujem da sam na tu temu i pocheo kuckanje ovde pre godinu-dve).

 

Pozdravac

post-2003-0-85249000-1336511837_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

I ja sam posle F 650 ST-a uzeo R 1200 RT ali i dalje se osećam kao član ove sekte.

Jednom furunaš zauvek furunaš. :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Pozdravio si se sa "drugarice i drugovi" i prešao na "dame i GOSPODO". Izgleda da će mo sa tobom sad morati na Vi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: S1000XR

I ja sam posle F 650 ST-a uzeo R 1200 RT ali i dalje se osećam kao član ove sekte.

Jednom furunaš zauvek furunaš. :takoje:

 

:takoje:

 

 

 

Pozdravio si se sa "drugarice i drugovi" i prešao na "dame i GOSPODO". Izgleda da će mo sa tobom sad morati na Vi

 

:zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Meni je sada za oko zapao jedan G 650 Xcountry.Imam neku primamljivu ponudu od preko za 2009god, pa ću nadam se ubrzo ponovo biti punopravan član sekte a ne samo simpatizer. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: BMW f650 furuna, R1200gs LC

e pa ja glasam za f800, nekako sam privrzen enduracima mada sta je znam :moto3: :moto3: sta god da uzmes neces pogresiti :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: BMW f650 furuna, R1200gs LC

E a sada jedno pitanje, ko ima f 650 novije proizvodnje :zbunjen: , trebala bi mi koja slikica laznog auspuha, topa, nacinn bravljenja, zakljucavanja ,zatvaranja, ako nije problem iii zavaljujem unapredd

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

 

Ih bre, da je nisam video, rekao bih da je verovatno bila neka bucka. Ovako, ona bre nema 45 kila sa gvozdenim krevetom!?

 

Mora da je to bilo nalomljeno ranije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF650 Bandit S

49 kila :)

 

ne znam, moguće da je bilo začeto, spustio sam jednom motor na tu stranu u mestu, ali mislim da fuzaster nije udario, zbog kreš bara i nosača kofera.

Gledajući nosač na mestu loma, legura je prilično šupljikava, kao stiropor, možda je tako usled loma.

 

Cena novog popularna, samo 100 dolara :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 590 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

49 kila :)

 

ne znam, moguće da je bilo začeto, spustio sam jednom motor na tu stranu u mestu, ali mislim da fuzaster nije udario, zbog kreš bara i nosača kofera.

Gledajući nosač na mestu loma, legura je prilično šupljikava, kao stiropor, možda je tako usled loma.

 

Cena novog popularna, samo 100 dolara :D

 

 

http://www.ebay.de/itm/BMW-F650-Hintere-Fussrasten-/320899621512?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item4ab71ba288

 

Budi brz, oba su 25e, sutra istice licitacija, moras da nadjes nekoga ko moze da izlicitira za tebe... Probaj sa ovim nasima sa Foruma, ja imam dobra iskustva...

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja