Jump to content

Moto Zajednica

Funduro Ekipa - BMW F650 & F650GS

Recommended Posts

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Kокин евентуално да ми даш оне прашињаре... 1zvizduk.gif

E da bas si brz :D , mislim da mi jos stoje u koferu (tamo je kao super-bili torbica, svasta moze da se nadje )

 

Btw recimo sutra kosutnjak ski staza picence (u 10h), a ako neko hoce da nastavi posle moze i voznjica...

 

Prolongirano za 12h !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Jbg... Marfi ili sta...

 

Vidieo oko 2ujutru poruku na viberu ( android mi razbija bateriju ), ustao u 8.30, video kisurinu a ne fasuje mi se asfalt pred porodjaj, i vratio se da spavam...

 

a ko za inat imao sam dozvolu od svoje Violete :)

 

ps. Ako nekome treba najbolji F650 iz sekte dobice sektaski popust :) ili zamena za PegPerego, Cam , NeoNato, Chico :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: BMW f650 furuna, R1200gs LC

Vidi ti ovog dečka, nudi moj motor za bebi kolica :moto3: :moto3: ,hehehe, dečaci , este li se ganjali po beogradima juče :nanana: :nanana: bio vam je lep dan...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Jbg... Marfi ili sta...

 

Vidieo oko 2ujutru poruku na viberu ( android mi razbija bateriju ), ustao u 8.30, video kisurinu a ne fasuje mi se asfalt pred porodjaj, i vratio se da spavam...

 

a ko za inat imao sam dozvolu od svoje Violete :)

 

ps. Ako nekome treba najbolji F650 iz sekte dobice sektaski popust :) ili zamena za PegPerego, Cam , NeoNato, Chico :)

зови за све савете, свеж сам још увек 1zdravo.gif

 

А кише није било и немој да лажеш 1jok.gif

 

Vidi ti ovog dečka, nudi moj motor za bebi kolica :moto3: :moto3: ,hehehe, dečaci , este li se ganjali po beogradima juče :nanana: :nanana: bio vam je lep dan...

 

 

Bilo je lepo vreme, ali smo se ipak samo zaboli u kafanicu ;)

 

Битно је да смо пробили лед а сад ће бити и боље 1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Vrlo koncizan odgovor ! Samo fali još ono - koliko ( tečnosti staje u naš sistem ) ? Predpotstavljam 1 l. Kad se pomeša 50:50 dobija se 2 l. Valjda je dosta ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Boqy kupih ja onaj antifriz, em je brend em dobra cena...0takoje.gif Nego gde mogu da se kupe dobre unutrašnje gume ? Prednja mi stalno pada na 1.4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Unutrašnje gume naručiš preko bilo koje radnje koja drži Savine gume,sačekaš desetak dana i izađu te oko 500 din/kom.Tako sam ja radio dok sam vozio F 650 ST. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF650 Bandit S

Imaš i continental kod uvoznika, mada ne znam da li će to da ti reši problem, možda ti je samo iglica ventila loša.

Ja sam skoro stavio obe nove continental unutrašnje i obe ispuštaju, pumpam na nedelju, dve dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Au, kakav smor, obe puštaju !? Moja zadnja drži po 2 meseca, ništa ne diram, samo je proverim. Al prednju pumpam na 7 do 10 dana. Čini mi se da kolega s nikom "đunta" isto ne voli unutrašnje continental, kaže nisu baš... Inače mi dao kontakt nekog lika koji ima radnju a i tezgu na buvljaku, prodaje neke "vee rubber", 1200 din kom. Ima sa debelim i tankim zidom, ove sa debelim su za off. Bem li ga kakve su. Najsrećniji bi bio sa metzeler... A da, kontakt ovog sa vee rubber je 064 150 76 80. Sad od nedelje menjam zadnju gumu, pa ću baš da pogledam koja je to zadnja unutrašnja koja tako lepo drži !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ja sa Savinim nisam imao nikakvih problema.Tako da mogu toplo da ih preporučim,a koliko vidim i najjeftinije su. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: BMW R1200GS

Ja imam Metzeler i napred i pozadi (kupljenje pre oko godinu dana) i moram da ih dopumpavam na, recimo, mesec dana. Ne znam u cemu je stvar ali malo smara :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ne razmišljaj, nego obilazi prodavnice sa Savinim gumama i naručuj. Obavezno se prvo raspitaj za cenu jer ima prodavnica koje znaju kako je teško nabaviti unutrašnje gume za motor, pa marže stavljaju po sopstvenom nahođenju. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Podgorica

au :moto3: bre, retrovizor za furunce -60jevropejskih,a prekidac za kocnicu samo 40, pih , sitnicaa :staa2: :staa2: ahahhaha,ima li ih dge naci polovne kod nas? prodaje li ko rashodovanog kako pita gostrider?

:moto3: :moto3:

 

tek sad vidim da vam dosta često trebaju neke sitnice pa želim sa vama da podijelim jedno lijepo iskustvo...

 

elem, na sajtu wemoto.com, imate raznoraznih djelova, retrovizora, rotora, bendix, lanci, lancanici itd... ono sto je bitno - cijena koju vam prikazuje sa njihovim PDV-om vas ispada posle odbitka PDV kao cijena sa postarinom ;) djelovi stizu u Crnu Goru za nekih 10-ak dana a pretpostavljam da kod vas stizu i ranije...do sad je vise nas probalo narucivanje preko ovog sajta i nikad nije bilo problema...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Pozdrav svima. Nov sam na forumu, a od skoro sam i vlasnik jednog BMW f 650 1997. godiste. Citao sam forum i procitao puno pametnih saveta, pa sam resio da se prikljucim. Nisam puno presao sa svojim motorom i nisam imao nikakvih problema , osim kada mi se odlemila zica u bos bravi, jer kabli za start i rad motora non stop prelazi preko sipke koja drzi kozolu sa kilometar satom i ostalim stvarima, pa se vremenom od skretnja levo - desno odlemio. Ipak, imam jedan ozbiljniji problem koji nisam primetio prilikom kupovine, a to je da auspuh vise nema unutrasnju izolaciju, vec greje kao bojler i stopio mi je plastiku ispod sedista na zadnjem blatorbranu. Da li znate nekog ko prodaje dobar polovan auspuh ili, da uspesno reparira stari?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja