Jump to content

Moto Zajednica

4. Moto GP Mugello, Italija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: 021
  • Motocikl: 450 EXC

Po meni očekivano,više sutra nego danas  ,mogle su se desiti samo dve stvari  ovo ili pobeda.

Sad mi je bzv :'( ,jer Lorenza da navata neko JAKO teško pa se bojim da će biti sezona ala Šumaher.

Voleo bi da grešim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne bih da komentarisem "ljude" koji se slade kada neko padne...Kao da ti momci sto padaju nisu bajkeri. Puna su usta komentara kada neko od nas padne, sto nas vozaci automobila cesto krivo gledaju...a kad bajker za bajkera kaze da mu nije zao sto je pao..suvisno je bilo sta reci o tom "bajkeru"

 

A da Rosi nije samo fancy vozac...dokazuje njegovo detinjstvo i mladost koje je proteklo u voznji motora sa drustvom, trkanjem po gradskim i medjugradskim putevima,  decje bolesti ti[pa bezanje policiji, pa oduzimanje motora i sl...ako on nije deo bajkerske porodice, kao i svi oni momci tamo sto nam priredjuju zadovoljstvo kada sampionat pocinje, onda ne znam ko je...bez obzira ko za koga navija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Po meni očekivano,više sutra nego danas  ,mogle su se desiti samo dve stvari  ovo ili pobeda.

Sad mi je bzv :'( ,jer Lorenza da navata neko JAKO teško pa se bojim da će biti sezona ala Šumaher.

Voleo bi da grešim.

Moje misljenje je daleko od toga, vidjecemo na kraju sezone ko je bio u pravu. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ne bih da komentarisem "ljude" koji se slade kada neko padne...Kao da ti momci sto padaju nisu bajkeri. Puna su usta komentara kada neko od nas padne, sto nas vozaci automobila cesto krivo gledaju...a kad bajker za bajkera kaze da mu nije zao sto je pao..suvisno je bilo sta reci o tom "bajkeru"

 

Milance, opusti se, siguran sam da se niko normalan ne raduje Rosijevom padu. Svakom pravom ljubitelju moto trka moze biti samo zao zbog ovoga sto se desilo, jer smo sada bas svi na gubitku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Kao sto je Tocrank rekao. Prva ozbiljnija povreda nakon 15 godina trkanja. Ovo je moralo da se desi pre ili kasnije.

Sta treba da kazemo da Doan nije doziveo pad bio bi sampion jos 10 godina itd itd

Ovo je sastavni deo ovog sporta i ko god osvoji titulu zasluzice je opravdano.

Pitanja tipa ''Sta bi bilo kad bi bilo" i sta bi bilo da rossi nije pao ne smeju da postoje.

Da Rendy De Puniet nije pretprosle godine imao 36 padova u sezoni mozda bi zavrsio u generalnom u prva 3. ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Koliko je Mick Doohan imao povreda za svojih nepunih 11 sezona u premijer kategoriji? Ja sam uveren u to da je on naj, naj, naj...kao i u to da niko ziv ne bih mogao da dise od njega da nije imao dva velika pada, jedan na pocetku i jedan na kraju karijere...Biaggi??? Criville??? Rossi??? Ma daj...Sve ovo pod znakom ???

 

Ne radujem se nicijoj nesreci, taman posla, ali smatram da je Valentino imao mnogo, mnogo, mnogo srece, ako se pogleda Schwantz, Rainey, Doohan npr. ...svi su oni padali, neki ostali zivi da pricaju, a neki kao Rainey...

 

http://www.youtube.com/watch?v=yFbRoR6jVik&feature=related

 

a izgleda tako naivno, zar ne?

 

Opet se slazem sa Tocrankom i Aresom, prva ozbiljna povreda nakon 15 godina trkanja, malo li je??? Ovo je moralo da se desi pre ili kasnije...

 

Medjutim, slazem se da sezona nece imati tu draz koju je imala...Valentinu od srca zelim brz oporavak.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Nemojmo zaboraviti da je Lorenzo izlomljen vozio, da su ga skidali sa motora, i da su mu na podijum iznosili stolicu.

Biće to sve dobro!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

ako se pogleda Schwantz, Rainey, Doohan npr. ...svi su oni padali, neki ostali zivi da pricaju, a neki kao Rainey...

Nadam se da sam samo pogresno shvatio sta si napisao jer Rainey kao i ostali navedeni jeste ZIV. Pad u Mizanu mu je bio jedan od retkih ali je posle nesrecnog klizanja u pesak ostao u invalidskim kolicima (kad je uklizao u pesak njegov motor ga je sustigao i slomio mu kicmu). Ipak, Rainey je ziv i svakako moze da prica o svoje 3 uzastopne titule i 4. koju je izgubio samo i iskljucivo zato sto je tada pao. "Zahvaljujuci" tom padu, Schwantz je uzeo jedinu titulu u GP inace bi zavrsio kao i Mamola...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Bice klanja i bez rosija, sada se mozda okuraze i neki koji su imali "strah od rosija" sto bi rekao jedan nas forumas.

Rosi ima 31. godinu, steta sto jedan takav pad za koji kazete da je morao da se desi nije odradio ranije, ali i sada moze da bude na podijumu jos 3-4 sezone, pa jos koju u SBK ako bude imao volje, gledacemo mi njega jos dugo i navijati za ili protiv njega, samo neka se doktor sto pre oporavi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

ako se pogleda Schwantz, Rainey, Doohan npr. ...svi su oni padali, neki ostali zivi da pricaju, a neki kao Rainey...

Nadam se da sam samo pogresno shvatio sta si napisao jer Rainey kao i ostali navedeni jeste ZIV. Pad u Mizanu mu je bio jedan od retkih ali je posle nesrecnog klizanja u pesak ostao u invalidskim kolicima (kad je uklizao u pesak njegov motor ga je sustigao i slomio mu kicmu). Ipak, Rainey je ziv i svakako moze da prica o svoje 3 uzastopne titule i 4. koju je izgubio samo i iskljucivo zato sto je tada pao. "Zahvaljujuci" tom padu, Schwantz je uzeo jedinu titulu u GP inace bi zavrsio kao i Mamola...

Pogresno si razumeo. Naravno da je ziv ali je posle tog pada je postao invalid... Kao sto si napisao da je Schwantz uzeo titulu i na koji nacin, nisi napisao da je zahvaljujuci velikom padu Mick Doohana 92', Rainey uzeo titulu titulu na slican nacin jer Doohan nije bio u stanju da se odbarni iako je bio i vise nego dominantnan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

...a kad bajker za bajkera kaze da mu nije zao sto je pao..suvisno je bilo sta reci o tom "bajkeru"

 

Zaljubljenički bol ti je pomutio razum. Nema šta da se žali, da mu se ovo desilo posle druge titule možda svih ostalih ne bi ni bilo.

SVE JE U REDU! Čak i da odluči da mu je dosta svega nema šta da žali, samo da se raduje. Slično je i sa Doohanom. Njemu je pad

završio karijeru a ne upropastio. Rainey je sasvim drugi slučaj.

 

 

      Niko ni zbog čijeg pada ne uzme titulu. I Rainey je imao nekoliko padova i izostanaka zbog povreda 92 i ipak je uzeo titulu.

Poenta trkanja je da ideš brzo i NE PADNEŠ. Ako si pao pogrešio si. TJ onaj koji je uzeo titulu je onaj koji je manje grešio. Ako

čovek vaga ko je mogao da bude pvrak da se ovo ili ono nekom drugom nije desilo mogao bi da ode daleko u spekulacijama.

Reći da je Shwantz postao prvak samo zahvaljukući nečijem ispadanju je banalna špekulacija. Zamislite da Stoner nije padao

2008 ili da se nije razboleo 2009. Ili da Biaggi-a nije tukao ćale kad je bio mali ili da Mamola nije pušio travu ili da Haga nije

depresivac ili ...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Steta za Doktora... Motogp ce postojati i bez Rossija, ali ce biti kao sto je i Formula 1 bez Sumahera - dosadno i nezanimljivo...  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Steta za Doktora... Motogp ce postojati i bez Rossija, ali ce biti kao sto je i Formula 1 bez Sumahera - dosadno i nezanimljivo...  :(

 

Meni je Formula 1 sa Schumaherom najdosadniji auto/moto sport koji sam gledao. U stvari zbog njega sam i prestao da gledam.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5241 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Motogp ce postojati i bez Rossija, ali ce biti kao sto je i Formula 1 bez Sumahera - dosadno i nezanimljivo...  :(

 

Nidje veze... tj. skroz obrnuto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ja kazem svoje misljenje. Ranije sam gledao formulu1, a sad ne znam ni ko vozi. Nebitno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5241 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Ja kazem svoje misljenje. Ranije sam gledao formulu1, a sad ne znam ni ko vozi. Nebitno...

 

 

Foliras, priznaj da nabijas postove radi zvjezdica :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Povlačim sve loše što sam rekao o Moto 2! Jeo sam govna priznajem! Nenormalni su. Janone ih odrao 6 sekundi, a opet ludilo od trke!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 890 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Ma ja sam gledao uz ručak i zamalo da se ugušim  ;D jer sam zaboravio da žvaćem...Može neko da kaže bilo šta za Moto2 ali ovo su bolje trke od Motogp jedino što nema tako zvučnih imena...Mada ja u Moto2 i nemam nekog favorita ali posle ovakvih trka kao danas i nije mi bitno ko pobedi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

A sledeća trka na nepoznatoj stazi. Može da se desi da ih se 10 bori za podijum u Moto2.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja