Jump to content

Moto Zajednica

Homoljske planine i Dunav 6.6.2010.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Ma naravno ;D,pa to se i podrazumeva.Ja nisam ni mislio da peglamo 300km bez stajanja.

Okupljanje je u 8 i 30 na Steku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

hm to mu dođe nešto kao dunavska tura samo skraćena vremenski...

šta bi sa dvodnevnom turom,u to vreme je i motoskup u Nišu,može li se nešto iskombinovati ili je fiksirana ideja???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Ma ima izedemo te kilumetre, mater im njinu.

I ima jošte izedemo - ja punjenu vešalicu, a vi šta oćete. Neka budu i pastrmke, od volje vam.

I ima još iz Golupca da naručim masažu na Ždrelu, al celog tela, samo da mi opet termin ne bude prebukiran.

 

I podsetite me da ponesem da vratim onom menadžeru patike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd-BANOVO BRDO

Ma naravno ;D,pa to se i podrazumeva.Ja nisam ni mislio da peglamo 300km bez stajanja.

Okupljanje je u 8 i 30 na Steku.

cek malo!!!tu nesto ne stima!!!vidim da se pominje rostilj, corba,400,500,700 kilometara a nigde se ne spominje pivo!!!??salim se naravno,srecan put vam zelim i lepo vreme ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Dont drink and drajv..

 

Bas ste ko deca..

Ima didemo, gde god..samo da se kotrlja..Iskreno i meni je mnogo 500 u danu ali sta sad..Kako se dogovorimo..tako cemo..

A ssnupiju jambolliju i resen problem :)

Ovo su sve drugarske voznje..nema tenzije, malo li je na vestima ili marsu?

Ko oCe oCe, ko nece nek grize OO kad bude gledao slike..

Jeli tako druze Zeljko ili nije..?

I turaj se na spisak..Za ostalo se ne sikiraj :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Volim ture u jednom danu. Pratim situaciju i organizujem se. Nadam se da ce vreme biti ok u svakom slucaju. Bilo bi lepo voziti sa vama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Iceman, 173 postova
  • Lokacija: Beograd

Bez razmisljanja  8)

 

1.Losmi Capo i Liki Capo

2.Daki ( br'te ispostovacemo nove karike  i nove ringle..)

3. Vlajko i Olja elektricna

4. Vlada Afrika

5. ssnupi

6. caponord

7. MarioZ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Lepo,lepo..pravi se ekipica :)

Nedelja-lepo vreme,temperatura 25c.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 162 postova
  • Lokacija: BG

500, 600, 700 kilometara nije problem izdržati kad je jedan ili par motora al kad je više to onda ne ide tako lako

 

nadam se da ću moći da vam se pridružim pa koliko god da pređemo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Morama malo prvo da pojasnim neke stvari da ne bude zabune i da se niko ne ljuti. Ja i Losmi smo se dogovarali za ovu turu, ali zbog nekih mojih, ovih dana i previse, obaveza, ostalo je na Losmiju da pravi turu. Nasa zamisao je da posle i suvise losih dana i nasom velikom zeljom za voznjom, a i planovima da obidjemo svasta nesto, napravismo ovu turu, ustvari dve ture u jednoj.

  Iedja i zelja je da se vozimo, sto vise i sto dalje, a ja bih dodao i sto brze. Tako da se ja pitam, ova tura bi u danu bila jos veca, ali... 

Nemojte se plasiti velike kilometraze, jer verujte, kada je ekipa dobra, i predeli i putevi odlicni, kilometri se samo redjaju. Gledajte na to ovako: ako nam prosek bude 100 km/h, sama racunica kaze da za sat vremena prelazimo 100km ;)

Par sati voznje, par 100tina km a. Prosto i jednostavno.

Znaci racunajte pauzu na 100 predjenih km a, i peglanje istih. I eto voznje i samo voznje. Pun mi qrac vise sedenja kod kuce zbog ovog budjavog vremena, pa mi je zelja da u Nedelju ne sidjem sa motora.

  I mogu da potvrdim, a nije nista cudno ni tesko, da je  Losmi, a i mnogi od nas, prelazili bez problema po 700-900 km a u danu. Pa odavde do CG primorja ima par stotina km, pa se opusteno predje u danu. Kad se nezna gde, a zeljan si voznje, ode se i do Sarajeva na cevape i to okolo-naokolo i stigne se kuci u danu. 800km a. I nisam umoran. Dodjem kuci i zalim sto nije trajalo jos malo. Stigo kuci i jos osecam ukus cevapa u ustima...

  Tako da 500km a, je nista

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Komso,nemoj mnogo da pratis nego se stavljaj na spisak ;):P

 

Komso, rado bih ja, ali planirao sam da skoknem do Zvornika.

 

1.maja sam bio na toj turi (BG-Pozarevac-Petrovac na Mlavi-tople vode-manastir Gornjak-Krepoljin-ribnjak(ne znam kako se zove,ali je mesto vrh)-Resavska pecina-Lisinski vodopad-Despotovac-manastir Manasija). Ovo mi je vec 2. put da idem na tu turu i mogu Vam reci da mi se izuzetno svidja. Odlicni predeli, ima se sta videti. Obavezno svratite do ovog privatnog ribnjaka, tu izvire neka reka iz stene, ima i bazen sa termalnom vodom na otvorenom i klopa je izuzetno jeftina.

Cela tura je negde oko 400km ako se vracate posle autoputem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

Morama malo prvo da pojasnim neke stvari da ne bude zabune i da se niko ne ljuti. Ja i Losmi smo se dogovarali za ovu turu, ali zbog nekih mojih, ovih dana i previse, obaveza, ostalo je na Losmiju da pravi turu. Nasa zamisao je da posle i suvise losih dana i nasom velikom zeljom za voznjom, a i planovima da obidjemo svasta nesto, napravismo ovu turu, ustvari dve ture u jednoj.

   Iedja i zelja je da se vozimo, sto vise i sto dalje, a ja bih dodao i sto brze. Tako da se ja pitam, ova tura bi u danu bila jos veca, ali... 

Nemojte se plasiti velike kilometraze, jer verujte, kada je ekipa dobra, i predeli i putevi odlicni, kilometri se samo redjaju. Gledajte na to ovako: ako nam prosek bude 100 km/h, sama racunica kaze da za sat vremena prelazimo 100km ;)

Par sati voznje, par 100tina km a. Prosto i jednostavno.

Znaci racunajte pauzu na 100 predjenih km a, i peglanje istih. I eto voznje i samo voznje. Pun mi qrac vise sedenja kod kuce zbog ovog budjavog vremena, pa mi je zelja da u Nedelju ne sidjem sa motora.

   I mogu da potvrdim, a nije nista cudno ni tesko, da je  Losmi, a i mnogi od nas, prelazili bez problema po 700-900 km a u danu. Pa odavde do CG primorja ima par stotina km, pa se opusteno predje u danu. Kad se nezna gde, a zeljan si voznje, ode se i do Sarajeva na cevape i to okolo-naokolo i stigne se kuci u danu. 800km a. I nisam umoran. Dodjem kuci i zalim sto nije trajalo jos malo. Stigo kuci i jos osecam ukus cevapa u ustima...

  Tako da 500km a, je nista

 

Vidi se da ti je matematika jaca strana,samo  nisi napisao na 100km i 1L ulja za tebe  ;D ;D :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

 

Daki jos NIJE ZVAO da vidi za sporet!

Ako ga majstor opravi na vreme, nebi trebao da jurca..bla bla...I Janko ondak ce mu trebati samo pola litre maziva.. .

Zec, CB pa makar i  500 je vrlo ozbiljna masina ;)

Sale vozi klementinu 500 i jebiga mora da tera u crveno... dok mi cackamo uvo i zevamo :)

A sto mu cunak bije preko 120..ubi boga..ko je iza..

Majku mu, caponord je stvarno ladja..probao djir Tomercove..Al ne volim talijansku izdrzljivost..cenim dizajn...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

@ Daki 

Ja bih isao sa vama. Ne znam da li cu vas usporavati, jer imam najslabiji motoru u grupi.

 

zeko moj, zar se desilo ikada da te nisam stigao ;) ;D uvek mi je zadovoljstvo da se druzim sa tobom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Morama malo prvo da pojasnim neke stvari da ne bude zabune i da se niko ne ljuti. Ja i Losmi smo se dogovarali za ovu turu, ali zbog nekih mojih, ovih dana i previse, obaveza, ostalo je na Losmiju da pravi turu. Nasa zamisao je da posle i suvise losih dana i nasom velikom zeljom za voznjom, a i planovima da obidjemo svasta nesto, napravismo ovu turu, ustvari dve ture u jednoj.

   Iedja i zelja je da se vozimo, sto vise i sto dalje, a ja bih dodao i sto brze. Tako da se ja pitam, ova tura bi u danu bila jos veca, ali... 

Nemojte se plasiti velike kilometraze, jer verujte, kada je ekipa dobra, i predeli i putevi odlicni, kilometri se samo redjaju. Gledajte na to ovako: ako nam prosek bude 100 km/h, sama racunica kaze da za sat vremena prelazimo 100km ;)

Par sati voznje, par 100tina km a. Prosto i jednostavno.

Znaci racunajte pauzu na 100 predjenih km a, i peglanje istih. I eto voznje i samo voznje. Pun mi qrac vise sedenja kod kuce zbog ovog budjavog vremena, pa mi je zelja da u Nedelju ne sidjem sa motora.

   I mogu da potvrdim, a nije nista cudno ni tesko, da je  Losmi, a i mnogi od nas, prelazili bez problema po 700-900 km a u danu. Pa odavde do CG primorja ima par stotina km, pa se opusteno predje u danu. Kad se nezna gde, a zeljan si voznje, ode se i do Sarajeva na cevape i to okolo-naokolo i stigne se kuci u danu. 800km a. I nisam umoran. Dodjem kuci i zalim sto nije trajalo jos malo. Stigo kuci i jos osecam ukus cevapa u ustima...

  Tako da 500km a, je nista

 

Vidi se da ti je matematika jaca strana,samo  nisi napisao na 100km i 1L ulja za tebe  ;D ;D :P :P

 

zar je to problem ???  videces me nadaleko kako te ostavljam u oblaku dima.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Koji si ti ludak Janko ;D ;D ;D ;D,bas sam se nasmejao,ma bitno je da se vozi pa neka trosi i antifriz :D

Ljudi,jos samo 2 dana.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Bice ovo jedna mala vojska na motorima a Vlado? :P :P :P

Imam samo jednu molbu,nalazimo se na AVIA pumpi na auto putu.

Vreme 8 i 30h.

Polazak u 9h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

LJudi, zelim vam lepo vreme, duge i brze krivine i masazu celog tela (kao slag na tortu) ;). A kad bolje razmislim, i lepo vreme je visak...

 

Lepo se provedite!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Daklem? Pisite se i brisite..se ;)

 

1. Losmi Capo i Liki Capo

2. Daki (mnogo kaki)

3. Vlajko i Olja

4. Vlada Afrika

5. ssnupi

6. caponord

7. MarioZ

 

@night hawk  VALJDA SE ISPADALO GOVNO VISHE!! >:(;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja