Jump to content

Moto Zajednica

Homoljske planine i Dunav 6.6.2010.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Bilo je do 00,sledeci put nosimo satore i kampujemo na Zdrelu ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Vidim da ste se lepo proveli. :D

A zamolio bih nekog od vas da postavi kartu za ovu turu. Hvala ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

    Ovo je bila bas lepa voznja. Neopisiv je dogadjaj, kada posle 300 km uletite u 40 stepeni, i pocnete da se tiho ''krckate'' kao Novogodisnje sarmice  :D....

    Definitivno cemo ovo ponoviti, ali na ceo dan......

post-5057-12879079546694_thumb.jpg

post-5057-12879079547581_thumb.jpg

post-5057-12879079548886_thumb.jpg

post-5057-12879079549648_thumb.jpg

post-5057-12879079550446_thumb.jpg

post-5057-12879079551482_thumb.jpg

post-5057-12879079552292_thumb.jpg

post-5057-12879079552803_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pih, pa i nije vam ni bio neki provod. Bez veze. Dosadno. Ni vreme vas nije poslužilo. Ja na tu stranu nikad ne bih vozio...dosadan okoliš, ništa nema da se vidi, voda za kupanje hladna, bljutava i prljava........ Pih.....

 

;D ;D ;D ;D

 

Šalim se, naravno :) Eeeeee, ljudi moji, da znate samo kako vam zavidim :) Da je ikako moglo, išao bih sa vama.... No, neka. Ima dana :) Jedino što je "više dana od kobasica".... pa se ne može uvek i svugde stići :)

Jedino što me teši je da će RELIIIIIIIIIII za koji dan :)  E, živim za taj prokleti četvrtak :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

  Prvo cu da vas sve napljujem, a onda cu da vas hvalim... ;D

Ko nije bio i bolje... inace bi vas napljuvali ko mene ;D Jel vidite sta mi napravise onaj Vlajko i Sale, a i Milos ne zaostaje ;D ;D ;D  Stvarno ko me nezna, a vidi ove slike, pomislio bi ko je onaj chobanin - budala. Veliki, cupav, mase rukama i prica ko da ce sve sad da pobije ;D ;D ;D Utisak je do 00 ;D Ali neka, ja znam da me volite, pa makar i potajno ;) Slatko sam se nasmejao komentarima i slikama. Sad tek vidim koji sam zamlata ;D

 

  Kao i uvek, jako mi je drago sto se na ovakvim uzivanjima i ptuesestvijima nasim upoznam sa mnogim novim ljudima i imam priliku da podelim po koji deo svog zivota i veselju i radosti. Naravno tu su i stalni drugari tatatatirci sa kojima mi je uvek svaki momenat vredan kao svo bogatstvo ovoga sveta.

 

  Moram da se izvinim svima sto nisam bio bas komplet kolegijalan, pa sam malo odvozao neke deonice bez ostatka ekipe, ali sam prethodni dan imao prelepu turu od 700tinak km a, ali po uzasno losem vremenu, pa je zelja bila prevelika da se malo provozaju prelepe deonice puteva kakvim mozemo da se dicimo i koji jednostavno me vuku da se malko ispeglaju.

 

  Ovaj da ne jos jedan za koje treba ziveti i koji ce se pamtiti zauvek. Tako da van svima hvala sto ste me trpeli i sto ste me potsetili kako je ovaj zivot lep.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Pravo da vam kazem - i ja vam zavidim. Do Zdrela imam 10 Km a nisam bio ni jednom ove godine. Tako je to kada ti je nesto pred nosom, te ne mogu sad, pa ajd sutra cu, gle pada kisa, gle lepo sam rucao, ko sad da ide u neku vodu sa punim stomakom, dosadno mi da idem sam, guzva je jer je vikend, mravinjak,necu da se guram. E, a pazite ovo ! Pre neki dan kaze mi zena "Ajd da idemo do BG-a na Adu, da vidimo sta ima. Zdrelo nam mnogo blizu,vozimo se celih 10 minuta, zao me i da oblacim opremu."

 

Ljudi, ko ce da se menja sa mnom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Uh...Paaaa.....

 

...i žena i dete i motor su mi plavi, a brat mi radi u policiji. Sve mi se uklapa za sada. A ako probam da promenim ženu imaću i plavo oko, a to je već monotonija. Bolje da ćutim, neću da menjam ništa, neka ostane sve ovo plavo kao i do sada osim oka.

Mislio sam da menjamo Adu za Ždrelo, ali pod uslovom da Ždrelo ide sa svim onim babama sa psorijazom, gljivicama i šugom, a Ada sa svim onim studentkinjama koje su zatrovane smogom koje kašlju i imaju posmrtno bledilo i crne podočnjake od noćnog života na BG-splavovima. Pošteno je, dobijate kao bonus i topliju vodu od savske, a obe populacije kupačica imaju zdravstvenih problema. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Uh...Paaaa.....

 

...i žena i dete i motor su mi plavi, a brat mi radi u policiji. Sve mi se uklapa za sada. A ako probam da promenim ženu imaću i plavo oko, a to je već monotonija. Bolje da ćutim, neću da menjam ništa, neka ostane sve ovo plavo kao i do sada osim oka.

Mislio sam da menjamo Adu za Ždrelo, ali pod uslovom da Ždrelo ide sa svim onim babama sa psorijazom, gljivicama i šugom, a Ada sa svim onim studentkinjama koje su zatrovane smogom koje kašlju i imaju posmrtno bledilo i crne podočnjake od noćnog života na BG-splavovima. Pošteno je, dobijate kao bonus i topliju vodu od savske, a obe populacije kupačica imaju zdravstvenih problema.   

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

Uh...Paaaa.....

 

...i žena i dete i motor su mi plavi, a brat mi radi u policiji. Sve mi se uklapa za sada. A ako probam da promenim ženu imaću i plavo oko, a to je već monotonija. Bolje da ćutim, neću da menjam ništa, neka ostane sve ovo plavo kao i do sada osim oka.

Mislio sam da menjamo Adu za Ždrelo, ali pod uslovom da Ždrelo ide sa svim onim babama sa psorijazom, gljivicama i šugom, a Ada sa svim onim studentkinjama koje su zatrovane smogom koje kašlju i imaju posmrtno bledilo i crne podočnjake od noćnog života na BG-splavovima. Pošteno je, dobijate kao bonus i topliju vodu od savske, a obe populacije kupačica imaju zdravstvenih problema.   

he he...babohebac...to bi ti nama da uvališ...

neka neka zadržaćemo mi naše anoreksične i bledolike studentkinje,osunčaćemo ih,

izmoriti noćima,pa kako nam bude...

i ada će za koji dan da ima 40C a biće i slana,čim se okupa i izpi... 300 000 ljudi...

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Vaistinu...

...kad malo bolje razmislim, ipak odoh ja malo na kupanje medju babe, dovedu one ponekad i po neku unuku, a one lepe pa fine pa pish... kolonjsku vodu.

Svi koji dolaze u Petrovac sa severa i idu dalje ka Homolju, najbolji je put Pozarevac-Petrovac, mada je cool ici na Kucevo pa Petrovac. Put je odlican (vozene su tamo auto trke) a priroda je prelepa, samo je to malo okolo i dalje,ali ko voli da se vozi...

Za mene u principu ni jedan put nije los (vidite sta vozim), kazem to za one sto jasu ove erOVCE.

post-1143-12879081954759_thumb.jpg

post-1143-12879081983745_thumb.jpg

post-1143-1287908198734_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Da li bi neko ponovio ovu turu sledeci vikend ili ti 10.10.2010? Lep datum a jos lepsa voznja...hm? ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Da li bi neko ponovio ovu turu sledeci vikend ili ti 10.10.2010? Lep datum a jos lepsa voznja...hm? ::)

opet sol na ranu, ako idete a trebali bi želim vam ljepi provod. valjd ce sada ona bacva za zaljubljene uroditi plodom pa da se napijemo kao ljudi. pozdravi Ljilju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja