Jump to content

Moto Zajednica

POMOC OKO NABAVKE DODATNE OPREME

Recommended Posts

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica
pozdrav svima!!!
Da li neko slucajno zna nekoga ili je taj neko bas taj ko putuje ili je iz Holandije jer mi treba jedna velika kolegijalna usluga.Potrebna mi je odredjena dodatna oprema za yamahu xvs 1300.Zbog godista ovog modela jos uvek ju je nemoguce naci u okruzenju.Jedino je imaju Holandjani.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
pozdrav svima!!!
Da li neko slucajno zna nekoga ili je taj neko bas taj ko putuje ili je iz Holandije jer mi treba jedna velika kolegijalna usluga.Potrebna mi je odredjena dodatna oprema za yamahu xvs 1300.Zbog godista ovog modela jos uvek ju je nemoguce naci u okruzenju.Jedino je imaju Holandjani.

 

Jesi li siguran da ne mozes kod Rodica da porucis sve to sto ti treba?

On je "zastupnik" i trebalo bi da moze. Inace u Holandiji ti je Yamahin centar za Evropu. Sve iz Japana dolazi prvo kod njih pa onda ide dalje. Unasem slicaju to je veza Japan-Holandija-Slovenija-Bgd. Zato je i malo duzi rok cekanja delova!

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica
pozdrav svima!!!
Da li neko slucajno zna nekoga ili je taj neko bas taj ko putuje ili je iz Holandije jer mi treba jedna velika kolegijalna usluga.Potrebna mi je odredjena dodatna oprema za yamahu xvs 1300.Zbog godista ovog modela jos uvek ju je nemoguce naci u okruzenju.Jedino je imaju Holandjani.

 

Jesi li siguran da ne mozes kod Rodica da porucis sve to sto ti treba?

On je "zastupnik" i trebalo bi da moze. Inace u Holandiji ti je Yamahin centar za Evropu. Sve iz Japana dolazi prvo kod njih pa onda ide dalje. Unasem slicaju to je veza Japan-Holandija-Slovenija-Bgd. Zato je i malo duzi rok cekanja delova!

 

Pozdrav

preko njih i zavrsavam ovaj moj motor i kasne vec skoro mesec i po a bili su tako sigurni da ce me ispostovati na na vreme,a na moje pitanje kada mogu ocekivati opremu rekli su da nisu sigurni,pa eto ne bih bas da rizikujem.

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
preko njih i zavrsavam ovaj moj motor i kasne vec skoro mesec i po a bili su tako sigurni da ce me ispostovati na na vreme' date='a na moje pitanje kada mogu ocekivati opremu rekli su da nisu sigurni,pa eto ne bih bas da rizikujem.

pozdrav[/quote']

 

Cudno... kada god sam nesto narucivao kod njih uvek je stizalo u zakazano vreme doduse za mesec-dva ali u zakazano vreme.

 

Shta ti konkretno treba? Mozda ima negde drugde!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Momak od kog sam kupio Yamahu (a on je uzeo novu kod Rodica) koju sad vozim se nacekao na motor, a jos uvek ceka na novi koji je porucio (prvo je bilo pre sajma, pa za sajam, pa je sajam prosao, a motora nigde...).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica

pozdrav za duha

vidim da ima jos ljudi koji su se razocarali u rodu.da li znate da li je moguce da ovi delovi od 1100 drag star mogu odgovarati za ovaj moj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
pa meni u sustini ne treba nesto mnogo;vizir za motor+okovi' date='naslon za ledja i drzaci za bisage.ako znas za nekoga pomagaj!!

pozdrav[/quote']

 

Samo jedna rec za tebe: LOUIS

www.louis.de

 

tamo ces naci sve sto ti treba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica

zvao sam i luis ali oni me obradovali sa "mislimo da ce mo vase delove imati pred kraj godine" danke drugovi nemci.jedina sansa mi ostaju holandjani.oni ih imaju ali ne bas u nekim kolicinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
pozdrav svima!!!
Da li neko slucajno zna nekoga ili je taj neko bas taj ko putuje ili je iz Holandije jer mi treba jedna velika kolegijalna usluga.Potrebna mi je odredjena dodatna oprema za yamahu xvs 1300.Zbog godista ovog modela jos uvek ju je nemoguce naci u okruzenju.Jedino je imaju Holandjani.

bogami bice velikih problema naci dodatke a i ako ih nadjes bice sisanja za cenu i to do glave

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

a jesi li se raspitivao kod Slovenaca , Delta Team iz Krskog je generalni zastupnik Yamahe za ex-YU trziste...

 

www.delta-team.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica

bice sisanja nego sta.za sve ovo holandjani traze oko 650 eura.mozda si ti izi u pravu pozva cu slovence koliko suta.da li neko kod nas izradjuje vizire za motore?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 203 postova
  • Lokacija: Patkovgrad
  • Motocikl: Yamaha Virago

Cuo sam da kod nas ima nekih likova koji sve od metala mogu da ti odrade i to da bude u fabrickoj izradi ako ne i bolje.

Raspitaj se jer sam video par nosaca za bisage i naslona izradjenih kod nas koji su pet u celo za fabricke a o LOUIS-u da i ne pricam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
da li je neko saradjivao sa Ivanom?Kakav mu je kvalitet proizvoda.

 

pozdrav

 

Pravio sam ja kod njega neke vetrobrane i iskreno da ti kazem, covek je pravi profesionalac!!! pritom je mnogo dobar lik!! Ne bi verovao sta sve moze da napravi, bude bolje i lepse od originala..;)..Ako ti treba kontakt javi se na PM...Kvalitet proizvoda je na visokom nivou, bar sto se tice mog iskustva pa ga svim srcem preporucujem za saradnju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova

Izvinjavam se sto vadim temu iz naftalina, nadam se da ce te oprostiti   ;)

 

Tek sam kupio motor , nov sam u svemu ovome, i imam milion pitanja, pa ako "malo" dosadim , ne zamjerite  ;D

 

Vidio sam da mnogo ljepse motor izgleda sa ona 3 fara (centralni veliki i sa strana 2 manja), kao i sa onim stopama za noge , pa me zanima da li sve to moze da se nadje ovdje kod nas , ili se mora traziti u inostranstvu?

 

Vidio sam da ima na www.louis.de , pa me interesuje kako funkcionise narucivanje preko neta .

 

Hvala !

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Za sve delove, koje nađeš na Louis-ovom sajtu, zapišeš brojeve i naručiših kod Čabe na 063529524. On ti to donese, uz proviziju od 15%. Provereno dobra varijanta. ako nešto nerazumeš na sajtu, pitaj me, meni je nemački drugi "maternji"! Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja