Jump to content

Moto Zajednica

Night of the JUMPs u Beogradu - 12. maj!

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Sjajno ! Ja sam prezadovoljna dogadjajem...prvih pola sata sam samo gledala otvorenih ochiju i usta od neverice... Ono je fenomenalno, chudesno...ma :shock: :shock:

 

 

Nego ljudi , jel kupujemo cvaje ili shta ! ? :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
Evo da i ja dodam malo...

 

Opšti utisak sjajan' date=' s obzirom da je prvi dogaðaj te vrste kod nas. Jedina zamerka je blago monoton repertoar skokova.[/quote']

:shock: Monoton repertoar skokova... Jak si.

 

Ne razumem komentar. Pogledaj malo po netu, ako se ne razumeš, šta sve ljudi izvode. Ne kažem da su ovi u subotu bili loši, naprotiv. Samo kažem da su mogli da budu malo raznovrsniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Sve ste vec rekli!

 

Nikad ne bi rekao da ce biti ovoliko zainteresovanih ljudi da gledaju "tamo neke budale sto skacu motorima", a kamoli da ce atmosfera biti toliko vatrena I TO SVE VREME, zaista je trebalo prisustvovati ovom spektaklu!!!

 

Zadivljujuce je kako likovi opusteno rade vratolomije za koje je tesko poverovati da su uopste izvodljive! :shock: :shock:

 

404.jpg 404.jpg 404.jpg

404.jpg 404.jpg 404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Mikko, Endurac, Djuro i ostali, hajde okacite slike... na mnogo mesta mogu da se nadju fotke samog dogadjaja, to nije problem... ali hajde zakacite "nase" slike, ono ispred Arene, zajednicke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Bilo je super interesantno. Svaka cast momcima sto su skakali.

Mada, malo me je nerviralo sto je to ustvari bila predstava, sa unapred smisljenim scenariom. Kakvo takmicenje, kakve budalastine. Isto ko Harlem Globtrotersi samo sa motorima.

Ja sam se super proveo, jako sam zeleo to da vidim, ali ako budu isti ovi sledece godine sumljam da cu ici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Da, potpuno se slazem. Momci su fantasticni i zabava je bila sjajna ali sad bas svetski sampionat... Hm... ovo je svetski sampionat koji su oni smislili da bi se malo zabavljali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa dobro de, slazem se da je sam scenario bio unapred dogovoren, ali meni to nije smetalo - verujem da se i tu javljaju licni rivaliteti te da je program delimicno dogovoren a delimicno stvarno takmicenje izmedju njih. Da li neko stvarno veruje da ce 12 ljudi od 19-25 godina starosti biti potpuno "disciplinovano" te da ce iskljucivo voziti samo onako kako je dogovoreno?

 

A za potpuno otvoreno, "pravo" takmicenje - pa tu su Summer X Games...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Ne znam koliko je sve to bilo dogovoreno, prije bih rekao da se znalo ko je najbolji i ti su forsirani i bili zadnji u programu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Nisam bas siguran da je bilo sve tako nemesteno, pa to desavanje je odmah uticalo na rang listu u njihovm sampionatu ili predstavi, ali definitivno bodovi postoje.

Misljenja sa kao Andrej, neznam da li ste videli te momke izbliza :shock: Nisam bas siguran da ce onaj istetoviran komplet od pocetka do kraja da vozi bez kompleksa i da opusteno unapred podnese poraz ako nemora da bude potazen.

Libor Podmor je svetska faca u tom sportu, a nije pobedio sada.Sto nije ako je namesteno :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

kao da ih nisam provalio, stalno isti skokovi, sve je namesteno, svi moto susreti su sranje....sve je sranje, i ja bih to isto i bolje mogao kada bih hteo. Bolesno. To su oni likovi kojima nijedna riba nije dovoljno dobra, a kresu pijani skart posle fajronta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Ja sam jos uvek pod utiskom ! idem ovih dana sa Adventure-om (u izgradnji) da vezbam back-flip !!! :D :shock:

 

Unapred se izvinjavam za kvalitet fotki, slikao sam sa idiotom kad sam i sam idiot i nisam izvadio press da slikam ko' covek ! ocu da popi..... ! :(

 

Ekipa !

 

404.jpg

 

ywqtW_img0749cc4.jpg

 

404.jpg

 

VULBZ_img0787us1.jpg

 

OThpE_img0835eb6.jpg

 

pQg5Z_img0843al8.jpg

 

76bui_img0869ik2.jpg

 

TKLcB_img0904lj3.jpg jc1r9_img0909rr3.jpg

 

vtRcA_img0915yo2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
kao da ih nisam provalio' date=' stalno isti skokovi, sve je namesteno, svi moto susreti su sranje....sve je sranje, i ja bih to isto i bolje mogao kada bih hteo. Bolesno. To su oni likovi kojima nijedna riba nije dovoljno dobra, a kresu pijani skart posle fajronta.[/quote']

 

Bojim se da me nisi razumeo. Ja sam samo rekao da je to bila vrhunska pretstava, pre nego bilo sta drugo. Tim momcima i njihovim sposobnostima se divim, mozda cak i vise nego ti, jer se sa ljudima takvog kova cesto srecem. Na mom hard disku je dosta mesta zauzeto filmovima o ekstremnom skijanju, a veruj mi izmedju njih i ovih je jedina razlika sto ovi voze skije a drugi motore... Tako da nikako ne mislim da je to sve sranje i da bih mogao to kad bih hteo, jer verovatno bolje od tebe znam sta je potrebno za tako nesto.

Moguce je da nisi mislio nista lose i da nisi meni uputio ovu kritiku, ali ovo je pisana rec pa se nekada ne shvati najbolje sta je autor hteo da kaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb

Lijep vikend!POzdrav svima koje smo sreli!Ovo u Areni me iznenadilo do kraja!Oèekivao cirkus , a na kraju 1. liga skakaèa u svijetu!Šteta što nije bilo i Pastrane,taga bi Suzuki bio 1.,ali ... :wink:

Da nekog ne izdvojim sem djure :wink: ,hvala svima na gostoprimstvu u naše ime (Xenia,Iva,franc i moja "malenkost")! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV
Lijep vikend!POzdrav svima koje smo sreli!Ovo u Areni me iznenadilo do kraja!Oèekivao cirkus ' date=' a na kraju 1. liga skakaèa u svijetu!Šteta što nije bilo i Pastrane,taga bi Suzuki bio 1.,ali ... :wink:

Da nekog ne izdvojim sem djure :wink: ,hvala svima na gostoprimstvu u naše ime (Xenia,Iva,franc i moja "malenkost")! :D[/quote']

 

Jeeeeeeeeeeeeeee ! zao mi sto se nismo videli posle !!! Djuro, Djuro ! ljubomorno cuva goste !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Lijep vikend!POzdrav svima koje smo sreli!Ovo u Areni me iznenadilo do kraja!Oèekivao cirkus ' date=' a na kraju 1. liga skakaèa u svijetu!Šteta što nije bilo i Pastrane,taga bi Suzuki bio 1.,ali ... :wink:

Da nekog ne izdvojim sem djure :wink: ,hvala svima na gostoprimstvu u naše ime (Xenia,Iva,franc i moja "malenkost")! :D[/quote']

 

Jeeeeeeeeeeeeeee ! zao mi sto se nismo videli posle !!! Djuro, Djuro ! ljubomorno cuva goste !!!

 

E ako sam ih cuvao, nek' ide zivot.... Samo sam gledao kome da ih uvalim, nego ih niko nece :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
Lijep vikend!POzdrav svima koje smo sreli!Ovo u Areni me iznenadilo do kraja!Oèekivao cirkus ' date=' a na kraju 1. liga skakaèa u svijetu!Šteta što nije bilo i Pastrane,taga bi Suzuki bio 1.,ali ... :wink:

Da nekog ne izdvojim sem djure :wink: ,hvala svima na gostoprimstvu u naše ime (Xenia,Iva,franc i moja "malenkost")! :D[/quote']

 

Jeeeeeeeeeeeeeee ! zao mi sto se nismo videli posle !!! Djuro, Djuro ! ljubomorno cuva goste !!!

 

E ako sam ih cuvao, nek' ide zivot.... Samo sam gledao kome da ih uvalim, nego ih niko nece :)

 

Stvarno ih nije cuvao. Odveo ih negde da pasu travuljinu neku, da ih potruje... Sta ces, sljeak sa Senjaka... Doveo ih u Vrsac i kao 'E drugari ja sad palim' Ostadose ljudi u cudu... Da nije bilo Dirrtya da ih vrati, pojeli bi ih za rucak oni crnci sa aerodroma... Dobro, ne bi bas za rucak jer je Chala bio sa njima, ali njega bi ostavili za zimnicu :D

Ja bi samo da se zahvalim Dirrty-ju, koji nas je sve odusevio, i celoj ekipi koja nas je provela kao lordove. Stvarno svi su bili FENOMENALNI, osim Djure :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Lijep vikend!POzdrav svima koje smo sreli!Ovo u Areni me iznenadilo do kraja!Oèekivao cirkus ' date=' a na kraju 1. liga skakaèa u svijetu!Šteta što nije bilo i Pastrane,taga bi Suzuki bio 1.,ali ... :wink:

Da nekog ne izdvojim sem djure :wink: ,hvala svima na gostoprimstvu u naše ime (Xenia,Iva,franc i moja "malenkost")! :D[/quote']

 

Jeeeeeeeeeeeeeee ! zao mi sto se nismo videli posle !!! Djuro, Djuro ! ljubomorno cuva goste !!!

 

E ako sam ih cuvao, nek' ide zivot.... Samo sam gledao kome da ih uvalim, nego ih niko nece :)

 

Stvarno ih nije cuvao. Odveo ih negde da pasu travuljinu neku, da ih potruje... Sta ces, sljeak sa Senjaka... Doveo ih u Vrsac i kao 'E drugari ja sad palim' Ostadose ljudi u cudu... Da nije bilo Dirrtya da ih vrati, pojeli bi ih za rucak oni crnci sa aerodroma... Dobro, ne bi bas za rucak jer je Chala bio sa njima, ali njega bi ostavili za zimnicu :D

Ja bi samo da se zahvalim Dirrty-ju, koji nas je sve odusevio, i celoj ekipi koja nas je provela kao lordove. Stvarno svi su bili FENOMENALNI, osim Djure :D

 

I onda ste ih jos ti i Koma odveli na neku keretinu da im pokazete da ne jedu pse samo u Kini

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2638 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
kao da ih nisam provalio' date=' stalno isti skokovi, sve je namesteno, svi moto susreti su sranje....sve je sranje, i ja bih to isto i bolje mogao kada bih hteo. Bolesno. To su oni likovi kojima nijedna riba nije dovoljno dobra, a kresu pijani skart posle fajronta.[/quote']

Teorija zavere je dobila vise pravaca, jos da se i politicki motiv umesa kao na Eurosongu ??!!

Mi smo ovde zalutali, samo niko da nam kaze. Banuj ti mene , pa cu ja tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Ijaaooooo. Kakvo elementarno ne znanje pokazujes opet, to je strasno!!! 'Mesto da kazes, hvala drugari sto me ucite sta valja u zivotu, da nije vas ja bi bio slep a ti ovako, sa kucici! Al' ne boj se, mi ce' pokazemo nasu velicinu i opet cemo da ti pokazemo i naucimo, nisi ti los, samo malo zastranis ponekad, skrenes sa puta, al' mi smo tu da te usmerimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2638 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
kao da ih nisam provalio' date=' stalno isti skokovi, sve je namesteno, svi moto susreti su sranje....sve je sranje, i ja bih to isto i bolje mogao kada bih hteo. Bolesno. To su oni likovi kojima nijedna riba nije dovoljno dobra, a kresu pijani skart posle fajronta.[/quote']

 

Bojim se da me nisi razumeo. Ja sam samo rekao da je to bila vrhunska pretstava, pre nego bilo sta drugo. Tim momcima i njihovim sposobnostima se divim, mozda cak i vise nego ti, jer se sa ljudima takvog kova cesto srecem. Na mom hard disku je dosta mesta zauzeto filmovima o ekstremnom skijanju, a veruj mi izmedju njih i ovih je jedina razlika sto ovi voze skije a drugi motore... Tako da nikako ne mislim da je to sve sranje i da bih mogao to kad bih hteo, jer verovatno bolje od tebe znam sta je potrebno za tako nesto.

Moguce je da nisi mislio nista lose i da nisi meni uputio ovu kritiku, ali ovo je pisana rec pa se nekada ne shvati najbolje sta je autor hteo da kaze.

E sad kao Deki - sve na crtu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Nisam mislio nikoga da vredjam.

a) Nikada nista slicno nisam video.

b) Ne znam nikoga ko to zna.

c) Od junastava bez motora znam da podrignem kada hocu i da napravim kolut napred, a na motoru znam da ga drzim u blokadi i palim-gasim.

d) Od tudjih junastava sam cuo da Pastrana uradi dupli salto, a baba Kurana pojede 5 metara drva i ne trazi vode.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja