Jump to content

Moto Zajednica

Beranovac ?

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6496 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

da nisi snimio malo bolje te tajanstvene zahvate,mislim da unovcimo to....

 

Slikali smo tebe, tako da će pregovaramo oko tih tajanstvenih...

 

jel si sliko ono jagnje sto si omalatio u dascari?

 

Bilo nam žao da jedemo bez tebe, mi smo solidarni bajkeri pa pošto nisi bio na 2 već na 4 točka iz objektivno subjektivnih razloga, zadovoljili smo se lepinjom sa kajkmakom. Zato ti dođeš jagnje.

 

I na kraju vatreni gledaoci

Mojsa, Prtža, Dragana i Đunta

post-7233-1287907876939_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12822 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Super su slike!

 

2.5 km = 2500m/100m= 25 policajaca na svakih 100m + crveno bela traka u dužini staze i ograda

na par zajebanih mesta. Pozoveš ministra plicije da otvori trku i poslali bi još 25 kerova da napune

autobus.

 

Nije teško nego ih boli qrac. A staza je takva kava je, a i to bi uz malo volje moglo da se ispegla, ali

ih zabole qrac. Izvinte što se ponavaljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6496 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ima još slika al im nije tema za ovde. I treba da ti bude žao što nisi išo sa nama, a i nama isto. Itinerer sjajan pod Mojsinim vođstvom, jako mi koristio da naučim da vozim. Biće prilika opet za neku sledeću trku. No da ne ofujemo.

 

Slike radio Mojsa dok ga nisu angažovali da snima kamerom pa supruga mu Dragana škljocala. Bel Ray Motolend trkaći tim je naš drugarski, komšijski, kumovski i mi smo pristrasno slikali da dočaramo lep ambijent. Slična atmosfera je bila kod svih, svi u dobrom raspoloženju bez incidenata, sve skromno ali puno duha i pozitivne atmosfere među boksovima. Tesno i gužva al se niko nije žalio da mu neko diro ili oborio motor, sve mirno i dostojanstveno. I što je najbitnije sve je prošlo dobro sem malo padova al to su trke.

 

Da, vrlo lako je moglo bolje da se obezbedi trkalište, cisterna vode i mobil sanitarni čvor. Mogli bi da dođu nekoliko poicijskih motorista i da malo pokažu svoj neki deo obuke dobre vožnje ili neku atrakciju, pobrali bi aplauze sigurno i mi bi se svi osećali sigurnije na putu. Mnogobrojna deca bi im sigurno radoznalo prišla i eto nečeg lepopg. No kod nas je izgleda auto-moto sport u zapećku i samo zahvaljujući volji malog broja se održavaju kakve takve trke tako da organizatoru pohvale ipak.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Vrsac/Beograd

Nije teško nego ih boli qrac. A staza je takva kava je, a i to bi uz malo volje moglo da se ispegla, ali

ih zabole qrac. Izvinte što se ponavaljam.

 

Hteli su i te kako, ali vojska ne da poligon. Ipak mora da bude u takvom obliku za sta je i namenjen.

 

Mogli bi da dođu nekoliko poicijskih motorista i da malo pokažu svoj neki deo obuke dobre vožnje ili neku atrakciju, pobrali bi aplauze sigurno i mi bi se svi osećali sigurnije na putu.

 

Mene bas zanima sta to nasa policija ima da pokaze s tim BMW-ima? :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000

 

To sa policijom bilo mislm 2005 u Vrscu[ mislim da je 2005] i ima sta da se vidi od njih [tad bili dobro uvezbani]

 

A i Perisic u to vreme dovodio onog fr. politicara ekstremnog Zan Mari Lepena , ako se ne varam , pa bila frka medju lok. politikantima ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12822 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Hteli su i te kako, ali vojska ne da poligon. Ipak mora da bude u takvom obliku za sta je i namenjen.

 

Bože koji su to moroni. Pa šta im smeta da se na par mesta nešto promeni?! Treba im to oduzeti pa

da plaćaju opštini Kraljevo kad im treba za obuku. I onako će potpuna profesionalizacija uskoro, moći

će na parkingu ispred komande da obuče celu generaciju za jedan vikend.

 

Što se tiče pandura i BMW-ova, bio sam pre neki dan na testu 2010 modela u Suzukiju i doveli su dva

puba da ,kao, obezbeđuju skup. Na BMW-ima, naravno. Bili su krajne neupadljivi dok na scenu nije

stupio KOTLIĆ S GULAŠOM. Tu je manji od dvojice digao BMW-a sa ćopave na centralni i onda su postavili

trpezu na gigantskom stražnjem koferu. Šta dalje da pričam, po pet puta su se vraćali na dopunu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000

A to se moze organizovati malo drugacije, sa vise zanimljivih desavanja, poput ovog iz Vrsca Avgusta 2006. :P

 

A2ocV_img0117ws.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Vrsac/Beograd

A i Perisic u to vreme dovodio onog fr. politicara ekstremnog Zan Mari Lepena , ako se ne varam , pa bila frka medju lok. politikantima ;D ;D ;D

 

Bolje ne pitaj sta je tad bilo na lokalnom nivou ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Aleksandre zasto je Danilo odustao u SS? Nisam mogao da ostanem posle trke, a i pretpostavljam da je bilo ludilo u boxu, mislim na guzvu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja