Jump to content

Moto Zajednica

Sajam (automobila) MOTORA, utisci i ostalo ?!?

Recommended Posts

Guest Cubric
Cubric ::

Citat:

Sto se tice ove nove firme koja radi Yamahu, interesuje me jel moguce da je kod njih R6 jeftinija cca 1000 Eura nego kod Rodica. Lik na standu kaze motor je 2007-o god, ima dve god garanicije itd

 

 

Zasto nije moguce, trenutno daju neki sajamski popust. Uostalom, konkurencija je cudo.

 

 

Kakve li ce im cene biti kasnije?

A kako sam se raspitao,salon jos uvek ne radi.

 

Ne znam veruj mi, to sam gledao na Auto Plus-u, otuda znam da je to trenutni popust, ali sto je veca konkurencija, to je bolje za nas kupce. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Beograd

Sta se bre zalite ko neke babe ?

 

Ja sam radio pod onim satorom 12 dana !!! Gore nije moglo , prvi dan je nestajalo struje ne manje od 8 puta a grejanje da nepominjem !

 

a kad je krenuo vikend :( sve multimedijalni posetioci samo slikaju i kupe kataloge a neznaju ni sta je u njima . Zadnji dan je doslo 15 autobusa samo iz Uzica i okoline na ekskurziju po sajmu .

 

Evo ove godine sam imao na standu APRILIJU RSV 1000R i Tuono 1000 sta da kazem kad niko ozbiljan nije ni prisao da pogleda koliko kosta a kamoli da kupi !

 

Sajam nas je strpao u sator , naplatio prostor ko da izlazemo u zenevi a kupci .... NAJACE pitanje je DA LI JE U GUMAMA ZIMSKI ILI LETNJI VAZDUH !

 

pozzz svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
Sta se bre zalite ko neke babe ?

 

Ja sam radio pod onim satorom 12 dana !!! Gore nije moglo ' date=' prvi dan je nestajalo struje ne manje od 8 puta a grejanje da nepominjem !

 

a kad je krenuo vikend :( sve multimedijalni posetioci samo slikaju i kupe kataloge a neznaju ni sta je u njima . Zadnji dan je doslo 15 autobusa samo iz Uzica i okoline na ekskurziju po sajmu .

 

Evo ove godine sam imao na standu APRILIJU RSV 1000R i Tuono 1000 sta da kazem kad niko ozbiljan nije ni prisao da pogleda koliko kosta a kamoli da kupi !

 

Sajam nas je strpao u sator , naplatio prostor ko da izlazemo u zenevi a kupci .... NAJACE pitanje je DA LI JE U GUMAMA ZIMSKI ILI LETNJI VAZDUH !

 

pozzz svima[/quote']

 

U potpunosti se slazem sa gore navedenim tekstom, na zalost, kod nas se sajmovi vecito pretvaraju u vasar.

Iako se kritike odnose na izlagace, a ne na nas "sljakere", mora se imati u vidu i cinjenica da je nase trziste i dalje u razvoju ( u svakom pogledu ) kao i, jos uvek, relativno slaba kupovna moc.

Stvarno nije problem stvoriti fantasticnu ponudu (kvalitet, raznovrsnost), ali treba sve to i jednom prodati, a do prihvatljive cene se stize odredjenim rabatom kod proizvodjaca/distributera, koji uopste nije lako pridobiti.

I tu se vracamo na stari problem mudrosti u pravljenju kompromisa roba/kvalitet/kolicina/cena.

Samo se setite kakva je ponuda bila pre 5 i vise godina.

Stvari idu na bolje, samo malo strpljenja i bice svima bolje....valjda :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 203 postova
  • Lokacija: Patkovgrad
  • Motocikl: Yamaha Virago

Bitno je da se ljudi zanimaju za motore.

U toj guzvi ima i potencijalnih (buducih) kupaca.

Treba izdrzati ovaj period dok se ne dogodi konacno da pocnu

ljudi obicni da rade za neke pristojnije plate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Jesam li ja bolje prošao što nisam bio na sajmu... :paper:

 

S'obzirom da imas zenu i cekas dete' date=' nisi nista propustio..:D:D..au da,treballo bi da pricamo o motorima..:D..

 

 

U potpunosti se slazem sa gore navedenim tekstom, na zalost, kod nas se sajmovi vecito pretvaraju u vasar.

Iako se kritike odnose na izlagace, a ne na nas "sljakere", mora se imati u vidu i cinjenica da je nase trziste i dalje u razvoju ( u svakom pogledu ) kao i, jos uvek, relativno slaba kupovna moc.

Stvarno nije problem stvoriti fantasticnu ponudu (kvalitet, raznovrsnost), ali treba sve to i jednom prodati, a do prihvatljive cene se stize odredjenim rabatom kod proizvodjaca/distributera, koji uopste nije lako pridobiti.

I tu se vracamo na stari problem mudrosti u pravljenju kompromisa roba/kvalitet/kolicina/cena.

Samo se setite kakva je ponuda bila pre 5 i vise godina.

Stvari idu na bolje, samo malo strpljenja i bice svima bolje....valjda :wink:

 

Mudro zboris..:).. definitovno je voznja na 2 tocka u ekspanziji, tako da ce iz meseca u mesec i godine u godinu biti lakse i prodavcima i kupcima jer se trziste svaki dan shiri..;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Ja sam iskreno bila razocarana. Ocekivala sam mnogo vise od onog satorcica. I nije im bio neki izbor predstavljenih motora, vidi se da je vise paznje bilo usmereno na skutere. Posebno mi je bilo zao sto nisam videla Hondu. A sto se riba tice, vece gabore videla nisam! Pobogu gde pokupise one! Jedina devojka koja je licila na nesto je ona koja je radila na odeljku sa givi koferima, kratko osisana, satirana. Ostalo ne bi ni laserom dotakla...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo
Ja sam iskreno bila razocarana. Ocekivala sam mnogo vise od onog satorcica. I nije im bio neki izbor predstavljenih motora' date=' vidi se da je vise paznje bilo usmereno na skutere. Posebno mi je bilo zao sto nisam videla Hondu. A sto se riba tice, vece gabore videla nisam! Pobogu gde pokupise one! Jedina devojka koja je licila na nesto je ona koja je radila na odeljku sa givi koferima, kratko osisana, satirana. Ostalo ne bi ni laserom dotakla...[/quote']

 

 

a sta ima ti da ih dirash ;)il ima neshto shto mi ne znamo ? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
Ostalo ne bi ni laserom dotakla...

 

:) Ma sve zavisi koji laser je u pitanju, ako je onaj za navodjenje projektila mozda i bi pa bude posle :kaboom:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V
Ja sam iskreno bila razocarana. Ocekivala sam mnogo vise od onog satorcica. I nije im bio neki izbor predstavljenih motora' date=' vidi se da je vise paznje bilo usmereno na skutere. Posebno mi je bilo zao sto nisam videla Hondu. A sto se riba tice, vece gabore videla nisam! Pobogu gde pokupise one! Jedina devojka koja je licila na nesto je ona koja je radila na odeljku sa givi koferima, kratko osisana, satirana. Ostalo ne bi ni laserom dotakla...[/quote']

 

 

a sta ima ti da ih dirash ;)il ima neshto shto mi ne znamo ? ;)

 

Ju sad sam se otkrila :oops: :lol:

 

Ne bi ja mog dragog menjala ni za Dzesiku Albu ( a ona jeste dobra riba :wink: ), al da volim da komentarisem, istina je 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Drago mi je da se pojavila alternativa u vidu jos jednog prodavca

za Yamahu pa uz to je i povoljniji po cenama ' date=' barem na sajmu.

Mislim da rodi dolaze crni dani.[/quote']

 

Sto se tice ove nove firme koja radi Yamahu, interesuje me jel moguce da je kod njih R6 jeftinija cca 1000 Eura nego kod Rodica. Lik na standu kaze motor je 2007-o god, ima dve god garanicije itd.

 

TO je sigruno ok ,ako mislite na teletrade.Ja sa njima saradjujem,prodaja skutera.Prosle godina sam uzeo kacigu,a sada novi r6,CRNI!.Imaju bolje cene.

JOS SAMO DA SE ZAVRSI OTVARANJE NOVOG SALONA PA DA MI DAJU MOPED!!Treba da bude eksponat na otvaranju novog salona za neki dan,pa sad iscekujem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Drago mi je da se pojavila alternativa u vidu jos jednog prodavca

za Yamahu pa uz to je i povoljniji po cenama ' date=' barem na sajmu.

Mislim da rodi dolaze crni dani.[/quote']

 

Sto se tice ove nove firme koja radi Yamahu, interesuje me jel moguce da je kod njih R6 jeftinija cca 1000 Eura nego kod Rodica. Lik na standu kaze motor je 2007-o god, ima dve god garanicije itd.

 

TO je sigruno ok ,ako mislite na teletrade.Ja sa njima saradjujem,prodaja skutera.Prosle godina sam uzeo kacigu,a sada novi r6,CRNI!.Imaju bolje cene.

JOS SAMO DA SE ZAVRSI OTVARANJE NOVOG SALONA PA DA MI DAJU MOPED!!Treba da bude eksponat na otvaranju novog salona za neki dan,pa sad iscekujem...

 

 

 

Ono im je bio samo marketinski trik.

Na sajmu sam se prijavio za novu R6 i rekli mi da odmah posle sajma donesem kaparu.Tako sam i uradio medjutim kad sam ih konacno nasao cene nije ona po kojoj je dogovoreno vec je 10 210 kao kod Rodica i ceka se jedno mesec dana za crveno belu boju.Cene su im potpuno iste kao kod Rodica.

Tako sam se iznervirao ali opet svestan sam da je ovo jebena Srbija u kojoj je sve moguce.

Otisao sam kod Rodica i narucio R6 za iste pare.

 

PAUNROSSI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

-Yamaha-

Pa logièno bi bilo da su dobili packu od distributera za naše krajeve da ne spuštaju cene. Bigaje, to ljudi rade za pare i od toga žive. Nije realno da poklanjaju. A nije ni kolegijalno da ubijaju cenu Rodi ako mu je tako propisano od Yamahe. Yamaha je ozbiljna firma da bi dozvolila koljažu na lokalnom tržištu.

 

-Sajam u Novom Sadu-

Upravo sam bio poslom na Moto Bike Expo-u. Momci i devojke se spremaju ozbiljno za sutra. Biæe šta da se vidi ako se po veèeri jutro poznaje ;)

Samo da ovo vreme posluži pa da vas bude što više sa strane! Jer šta vredi sajam ako nema gužve? ;)

 

Dobrodošli u NS!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja