Jump to content

Moto Zajednica

1. Maj za pamcenje....

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Elem,

okupismo se kod moje zgrade i to u sastavu: Sale,( kome moram ovom prilikom da se zahvalim sto je vozio motor kao "djak", i ako je imao najbrzu i najludju masinu ), Aky sa lepsom polovinom, Djomla sa lepsom polovinom, Milovan takodje, Guza takodje, Ios takodje, Arky, i moja malenkost, takodje.....nadam se da nisam nikoga izostavio :D

  Dok smo se mi izvukli iz Beograda, i dok smo stigli, Aky je pokosio celo dvoriste i pripremio teren za postavljanje satora. Hvala debeli.....

  Ubrzo po postavljanju satora, moja ekipa mi saopstava da je gladna i da je vreme da raspalimo rostilj.....

  Sat vremena kasnije je bila tisina, i mogli ste samo cuti kako se kida meso sa krmenadli, kako nestaju raznjici, cevapi, kobasice i ostale dijetetske stvari :D ;D....

  Kako to obicno biva, svi su se izvalili i prigrlili ono sto su dovezli na motorima, tj ono sto ce ih grejati u satoru :D...

  Predvece smo se provozali do Valjeva na picence, privukli paznju prolaznika, i posle ponoci se vratili u Akyjevo dvoroste.....malo smo sedeli oko vatre i svako u svoj sator ;)....

  Jutro, ali ovog puta pre 6.00h.....zasto, ne znam! Znam samo da smo se posmrzavali.

  Brzo sam zapalio vatru, pa kafa, pa dorucak, pa pakovanje opreme i pravac Divcibare.....

  Tamo smo ostali do kasnih popodnevnih casova, i sa prvim mrakom se preko Obrenovca se vratili u Beograd.

  Ne znam ima li lepsi nacin da provedete praznik, nego u smejanju, i voznji sa najboljim prijateljima na svetu. Zao mi je samo sto su se Ios i Arky morali vratiti ranije, jer bi nam sa njima bilo jos lepse.....Sa vama bih isao i na kraj sveta. Volim vas puno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

...

  Ne znam ima li lepsi nacin da provedete praznik, nego u smejanju, i voznji sa najboljim prijateljima na svetu.

...

 

Ni ja ne znam.  ;)

Super zezanje i ispasa mozga.

Mada na nekim slikama mi malo cudne ove ljepse polovine, pod ruznijim polovinama.... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

...

  Ne znam ima li lepsi nacin da provedete praznik, nego u smejanju, i voznji sa najboljim prijateljima na svetu.

...

 

Ni ja ne znam.  ;)

Super zezanje i ispasa mozga.

Mada na nekim slikama mi malo cudne ove ljepse polovine, pod ruznijim polovinama.... ;D

 

Al imas oko, svaka ti cast.

Stvarno bilo extra, a Vlada je spremio rostilj za medalju, postavio standard koji je tesko dostizan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Znao sam, Floyda sam zaboravio, sa polovinom. Izvini brate po sto puta!!!

 

Uf, dobro je...Ja mislio da si mene krstio kao 'Guza'.  :D :D

 

Elem, da pridodam koju reč...

 

Sjajna ekipica, divno druženje, ambijent za kampovanje - 'full'! A što 'tata Vlada' zna da baci roštilj-he he! Aky nas je lepo dočekao sa travicom pokošenom k'o na terenima Premier lige, što nas nije spasilo od najezde krpelja tako da se moja lepša polovina i ja neumorno trebimo otkako smo se vratili. Ako se ne pojavim na akciji dobrovoljnog davanja krvi za koji dan, to je zato što su mi krpelji isisali skroz!  ;D

Slike bih rado priložio, međutim, moj mobilni je bio žrtva moje 'iskusne' offroad vožnje na samom ulazu u Akijevo dvorište.

Takođe, sve pohvale za organizaciju i Vladino vođstvo. Sva sreća, nije bilo radara usput, inače... :P :P :P

Svi se kući, bogu hvala, kućama vratili živi, zdravi, suncem opaljeni i sa kojim kilogramom više!  ;)

 

Lepo je što se ovo druženje polako pretvara u jednu finu tradiciju. Čekamo sledeću epizodu! ;)

 

Pozdrav celoj ekipi!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

...

  Ne znam ima li lepsi nacin da provedete praznik, nego u smejanju, i voznji sa najboljim prijateljima na svetu.

...

 

Ni ja ne znam.  ;)

Super zezanje i ispasa mozga.

Mada na nekim slikama mi malo cudne ove ljepse polovine, pod ruznijim polovinama.... ;D

    To sto si ti video znaci da je Milovan dobio ''teranje'' :D. To inace njega hvata na svaka tri sata, pa posto nije imao koga, navatao ja Akyja posto je on najdeblji, i nije imao nikakve sanse da mu pobegne ;D ;D ;D

 

Eh sto ti je starost, pa kako sam mogao SSnupija da zaboravim. Izvini sine....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

[quote author=Vlada Afrika link=topic=54394.msg818034#msg818034 date=1272963051

 

 

Eh sto ti je starost, pa kako sam mogao SSnupija da zaboravim. Izvini sine....

 

Tata gladan saaam!!! :-))) Tata a sto me nisi pustio da ostanem do 12 uvece u Valjevu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Malo slaga na kraju  8)

 

Koja je sad pa ova?  :D

 

Eto kakvi su pojedinci...Dok se neki maste oko motora, neki drugi bi da se 'omaste'! ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Malo slaga na kraju  8)

 

Koja je sad pa ova?  :D

 

Eto kakvi su pojedinci...Dok se neki maste oko motora, neki drugi bi da se 'omaste'! ;)

 

 

 

 

Moras da otvoris cetvoro ociju da bi bio u toku, nema opustanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja