Jump to content

Moto Zajednica

BJB Vikend voznja, 08-09 Maj 2010, Dunavska tura

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

Ali ipak da idemo na ovu voznju kada se stabilizuje vreme. Mnogo je lepa, i stvarno ima sta da se vidi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Što reče Arakis, sledeće nedelje je akcija dobrovoljnog davanja krvi. Ovu vožnju ćemo prebaciti za neki drugi datum jer je zaista lepa i vredi poći. Sve ćemo na vreme objaviti, bez brige.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

E do mojega..Dva nasa clana koja mnogo njajuke a slabo voze sad ga ispuhashe..A slobodna subota placena 1,5l krvi...

Povukli veze i zvali ministarstvo za turizam, kaze coek malo ljudi a za kishu nema veze kad je to bio problem..

Kad bi nas bilo bar preko 10?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Za svaku vožnju je najbolje da je lepo vreme. Ali za Dunav zaista treba da bude lepo i sunčano jer se inače pretvori u njesra i voziš da bi seo u kahvanu da jedeš a ne možeš da uživaš u svim lepotama kroz koje voziš. Poenta ovde je u prelepim krajevima kroz koje se vozi i kojih nema na drugim mestima u Srbiji. Zato treba sačekati lepo vreme i onda je užitak potpun.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Mom sinu rodjendan u nedelju, pa zato nisam mogao da idem. I meni laknulo kada sam pročitao da se odlaže :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki el-250

izgleda da je dosta  nama laknulo sto se odlaze za drugi dan tura je super ja sam je inace planirao za august ali nije za zgoreg sa drustvom ici i ranije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

ja sam ovog vikenda takodje bio sprecen. I ako taj put mogu da vozim kao misko  ;D (vezanih ociju) - ne bih da propustim to zadovoljstvo da se ponovo vozim tuda. Prvo, zbog drustva i voznje u grupi jer je to za mene poseban dozivljaj.  Drugo, Lalajko je u program ubacio Viminacijum - Busman i ja smo se provozali prosle godine i to zaista treba videti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8208 postova

Mi smo u tim krajevima bili proslog vikenda. Sada je nastao i putopis:

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=54568.0

 

Ko nije bio, obavezno da ide!  (ko je bio, obavezno ponovo ;)).

 

PS: Viminacijum je fantasticno uredjeno nalaziste iz rimskog doba. Ne propustite!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1452 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ej,narode, tek sada sam procitao da je voznja odlozena. Pa, eto, i meni je laknulo. Zamislite kako bi mi bilo super da veceras pred spavanje nisam otvorio ponovo ovu temu, i da smo VAS po ranijoj najavi cekali kod Golubackog grada??? Sada  mi je stvarno laknulo, jer cemo se provozati Djerdapskom magistrlom, i necemo vas cekati u Golubackom gradu. Barem ne do sledeceg termina.

PS: Laknulo je i mom zencetu, jer nije mogla uzeti slobodan dan za ovu najavljenu voznju, pa se nada da ce vise srece imati iduceg puta...XE XE XE XE- nada se... A  usput me malo i poprckuje kako sam zamalo ispao "VEVERICA".

POZZZ svima iz KLADOVA!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ajde, oprosticemo im, ipak se to ne desava cesto...

Problem je veci..Paranemija ste rece Ciko O)

Nemoj samo da resenje bude: s podkapom u menjacnicu ili postu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1452 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

  @ VLAJKO:

Otkud znas da sam iz te ekioe??? Ovi "moji" jos uvek cuce u CZ-u, u Bgd-u, i nestrpljivo cekaju da se dokaze da "nisu krivi". A stvarno i nisu- priznali su. Ipak, ako se ipak odlucite na tu varijantu- fantomke, macete, menjacnice, poste... i na kraju CZ, imam dobru vezu za obezbedjeno letovanje. Naravno, sa "ovima mojima". XE XE XE XE!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Ocekujem novi termin.

Ovu turu sam planirao da odvezem

ove godine al nikako mi nije odogovaro

ovaj termin, pa sam mislio da je odvezem solo.

U novom terminu ocekujte

mene(bagzi_obr) i devojku(jarick@).

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1452 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ima li nagovestaja kada bi bio taj novi termin?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Mislim da je za organizaciju ove ture u skorije vreme problem sa terminima. Naime, 15.05. je DDK, sledeci vikend Delibatska pescara, onda KEPIN enduro vikend... ;)

Jedino ako neko smogne snage (i vremena) pa se upusti u to vikend pre relija. ;D Mada, to je stvarno tesko ostvarivo... ;) ;) :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

pa deliblatska je mogla da bude usput,pa se lepo ispozdravljamo,jedni se vrate po planu a drugi nastave opet po planu,lagano put dunavske ture...

a i kepin enduro je tematska voznja...

opet bi oni koji neidu(citaj nevoze enduro)mogli da se organizuju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki el-250

mislim da onaj ko zeli da vozi dunavsku turu uvek ce staviti to ispred drugih tura koliko vidim ovo ce se prolongirati za jun mesec sto i nije tako lose sto se vremena tice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

pa deliblatska je mogla da bude usput,pa se lepo ispozdravljamo,jedni se vrate po planu a drugi nastave opet po planu,lagano put dunavske ture...

a i kepin enduro je tematska voznja...

opet bi oni koji neidu(citaj nevoze enduro)mogli da se organizuju...

U principu, mogla bi pescara da se doda u okviru dunavske ture, ali onda ne bi se islo na Homoljske planine, a i tu bi trebalo organizovati prelaz preko Dunava skelom sto, za grupu motora, nije zanemarljiv posao. U svakom slucaju, ture su definisane od strane organizatora i oni ih i mogu menjati. ;) Mada sam misljenja da su lepo i kvalitetno osmisljene. ;D

Sa druge strane Enduro voznja jeste tematska, ali opet, treba energije i vremena za organizaciju iste... ;) ;) ;)

 

mislim da onaj ko zeli da vozi dunavsku turu uvek ce staviti to ispred drugih tura koliko vidim ovo ce se prolongirati za jun mesec sto i nije tako lose sto se vremena tice

 

Ja sam vec vozio Dunavsku turu ove godine i svako moze da je odvoza u svojoj organizaciji.  ;)

E sad, BJB zajednicke voznje imaju neku svoju draz, pa je tako lepo voziti i u njoj ovu turu, ali je mnogo lakse umetnuti voznju u neki prazan vikend nego pomerati nekoliko voznji i pretumbavati pola godisnjeg kalendara... :o A da ce se voziti, pa mora se... :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja