Jump to content

Moto Zajednica

Pescara po ... !

Recommended Posts

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

.. dakle .. mi smo to wideli owako: :D

 

Krenuli smo swi zajedno iz Bg-a .. neshto kasnije od dogoworenog..

Wojwodina smor .. dakle peglanje pun gas po onim prawcima ..

 

Neposredno posle Deliblata .. ekipa na "terencima" leti okolo - naokolo po trawi,kroz neka sela i dworishta :shock: U jednom trenutku nestaju u oblaku prashine i dima .. Shwatamo da je asfaltu kraj ..

 

U ekipi ostajemo Perun,Miki i ja sa Natashom i kapiramo da se odwezemo do Banatske Palanke na reku da popijemo kafu i sachekamo ostatak da se izdiwlja ..

 

Pozdraw Dirrty-u i njegowoj ekipi koje smo sreli tamo ..

 

Kafa u Palanci se pretworila u Riblju Chorbu,a opushtanje pored reke se pretworilo u opushtanje na reci .. Taman kad smo zawrshili klopu,nacrtala se skela i samo smo se swi pogledali medjusobno 8)

 

Sa druge strane Ram pa Srebrno Jezero..Tamo pada dogowor da malo "pruzimo" bajkowe do Lepenskog Wira pa taman i na kaficu da swratimo ..

Lep Cruiseing do dole,kafica u Milanowcu,pa polako preko Majdanpeka,Kuchewa,Pozarewca za Beograd ..

 

Zao mi je jedino shto nisam imao priliku da pozdrawim ostatak ekipe u peschari a posebno Avangarda team :)

 

Na kraju danashnji bilans ispade cca 500 km,puuno lepih kriwina i wremena ..

 

mkktD_imagemaput6.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Ovo je bila voznja!!! Zao mi je sto su Mikka i njegovi drugari odustali, trebalo je videti Patka, Rbobana,Robija i Gorana sta rade po brdima u Grebencu...extreme 1000%!!! Sa nama u ekipi je bio i Marko Robijev desetogodisnji sin koji pegla yamahin veliki quad ko'o veliki!

Zao mi je sto nemamo slika jer smo bili zauzeti jurcanjem po pesku a treba videti kako izgleda pescara " on the wild side" usponi koji lice na planine,pesak u koji tonu noge do clanka, padanja, blato, Marko koji je u zurbi prevrnuo quad i ustao "nije mi nista al' ne mogu da ga vratim na tockove..." (deset godina decko), e da sa nama je bio momak iz Bgd. koji je prekjuce kupio KTM lc4 supermoto "Prestige", on je sve vreme peglao sa nama bez reci i kad smo mi mokri prljavi i prasnjavi seli u kafanu on je mahnuo i raspalio za Bgd. akcija je zavrsena i ode on dalje :D Na kraju su dan ulepsali Vrscani koji su dosli do Pescare da se vide sa "blatnjavima" tako da je to do kraja licilo na osrednji moto susret!!!

Utisak je pokvarilo osoblje restorana Plava dama (u kom mi redovno ostavljamo pare i dosad smo ih toplo preporucivali), pice smo cekali sat vremena klopa ajde-de i konobar koji na opasku da smo sat vremena bez pica rece "ne znam, vidite sa kolegom" ...

Sve u svemu lep dan!

Mnogo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Evo i mog skromnog doprinosa.... :D:)

 

skupljanje ekipe pred polazak:

 

404.jpg

 

Prvi peh negde na pola puta, otpao šraf sa Honde 750CB F , auspuh se olabavio od rama, pa smo malo zastali, ljubazni vatrogasci iz Vatrogasnog doma s druge strane druma nam dadoše maticu, i nakon puš pauze i malo majstorisanja, sreæni i zadovoljni nastavljamo dalje:

 

404.jpg

 

A MISLILI STE DA NISAM SLIKAOOOOAAAAA; DA CETE DA SE PROVUÈETE A DA NE VIDE OSTALIIII :twisted: :twisted: :D8)

 

sdNcF_pescara2007april004manjxn7.jpg

 

DYDJG_pescara2007april010manjli7.jpg

 

BJ5ou_pescara2007april012manjcy0.jpg

 

U jako simpatiènom restoranu ‚‚Srbija‚‚ u Beloj Crkvi, SpaVe nas je nakon tehnike bravurozne vožnje po pešèanim dinama, oduševio i tehnikom istovremenog pijenja espressa i èaèkanja nosa kašièicom, a prethodno je kafu bukvalno oteo iz ruku zaèudjenog kelnera....šta ti je pesak, pustinja i žedj :twisted: ....... Andrej ga naravno gledao zblanuto :D

 

wxjvJ_pescara2007april017manjcu4.jpg

 

Ova dvojica :twisted: :D su najviše popili

 

djJg0_pescara2007april016manjjc1.jpg

 

Malo se Èepim na Mikkinom šarcu Jabuèilu :D :oops: 8)

 

dcPo9_pescara2007april020manjcg9.jpg

 

Bilo je zaista prelepo, u tom kraju sam puno puta bio, ali u samu pešèaru nikad nisam ušao, pa je ovo bilo predivno iskustvo. Hvala ekipi, bilo je loodo!!!!!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

 

Mene ubi basket koji igram nedeljom vec 5' date='6 godina od 10-12 :( Popusim za sve ranoranilacke voznje....[/quote']

 

kako si samo bio crven i zajapuren kad si se vratio s basketa ! :shock: :shock: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Mene ubi basket koji igram nedeljom vec 5' date='6 godina od 10-12 :( Popusim za sve ranoranilacke voznje....[/quote']

 

kako si samo bio crven i zajapuren kad si se vratio s basketa ! :shock: :shock: :lol:

 

Ne mogu da sakrijem to seljacko poreklo... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad
0NwO2_pescara2007april004manjxn7.jpg

Uff ja se uvek plasim da mi motor(xf) stoji nekako visoko tj. bojim se da ce pasti al na kontra stranu mada koliko vidim ume da poleti i preko nozice :(

Nadam se da nije bilo nista sa motorom, Endurac da li si razmisljao da radis sa casopis 'Svet' malo da iznosis prljav ves kao paparaco :twisted:

 

Ja se izvinjavam da li nam se golden American bajk povredio prilikom ove

nezgode :shock:

 

PS Vidim da ste se super proveli uz sitna 'neslaganja' mada je to normalno za veliku grupu ljudi ukoliko se ne utanaci sve na samom pocetku nego se stvari resavaju u hod :!:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
da li nam se golden American bajk povredio prilikom ove

nezgode

Nije. Jedna ogrebotina na donjem delu bocne plastike, neprimetna svakom normalnom oku. Necu nista da diram, zbog malera :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Nema povreda na Golden Oscaru, male brazgotine i to na farbi ne na plastici, a sto se tice ~neslaganja~, nije ih bilo, jedino se nismo slozili da`l da uzmemo po pola dimljene vešalice il celu porciju, ili glavu u škembetu uz kiseli kupus, ili èvarke i kavurmu, ili beæu vešalicu, ili æevape i kajmak ili luk i ... t...... i...... bla bla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Problem padanja motora nije ugao nožice veæ mala površina koja uslovljana potanjanje u mekanu površinu (zemlja, pesak i sl.) Na mojoj Hondi je zavarena metalna ploèica upravo iz tog razloga. Rešenje je i plastika okruglog oblika koji može da se kupi u Louis -i i da se nosi u džepu ili "poturanje" komada drveta i sl...

I motori de se postavljaju raštrkano, a ne jedan do drugog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F

 

jesu ova dvojica Koma i Dane.../ Al su se promeNULIiiiii :twisted:

 

Gresis ti to puno...to su bili oni sto ih je ubogi starac otpustio zbog ovaca koje su su odlutale duboko u pešèaru, a jedan clan naseg tima ih skupio i vratio. Seti se kako je bilo :D I sad su ovi likovi sa slike nezaposleni..

 

Jos da ukazem na jedan sitni detalj koji je propusten, a mislim da je veoma znacajan. Culi smo za novu modnu i funkcionalnu kolekciju pravi HIT za voznju sezona prolece leto 2007, posebno po pesku. Ne znam tacno koja TRADE MARK je, samo znam da je neka svetski poznata firma i da ce imati jako dobru ventilaciju i PROTEKTORE u kombinaciji sa odredjenim delovima ODECE, pa ako zna neko nesto vise neka napise :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

Trazili ste slike akcija, po pescari!

Nazalost posto smo bili zbunjeni i odusevljeni bravurama doticne osobe, nemamo bas bas akciju (to se dogodilo munjevitom brzinom) nego samo plodove minulog rada!

Uz umesnost u voznji motora pokazao se kao i vrsni tekstilni dizajner odsek vuneni dzemper i postavio osnove novog trade marka Deliblatski dzemperi sa prepoznatljivim dezenom (sirogojno je aut)

 

Bravo decko ponosimo se sto smo se vozili kraj tebe!

 

rvwYK_sirogojnoizoutqw6.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja