Jump to content

Moto Zajednica

Pescara po ... !

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

vidim ja da ce pokret biti u 13h..malo pivce ovdi, pa malo prica ondi, pa ako bude lijepo vrijeme u Straje bAJE (PA ETO TI ZA DIVNOG CUDA aNDREJA, dJURE I sCHMEISSERA), i ode sve u majccinu hahah:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
ql. onda neka bude 9.20 .. nemam nishta protiw .. Dakle 9.20 punpa na dnu Francuske ulice .. Tachnu rutu cemo da dogoworimo usput ..

 

Ja bih sa par drugara sacekao gradsku decu u Banatskom Novom Selu kod crkve' date=' krenuli bi smo dalje bez zadrzavanja, svracanje kod mene moze u povratku!

Recite dal' se ovo uklapa u planove ili da mi sami raspalimo do Plave dame pa da se tamo cekamo?[/quote']

 

Hmm .. mislim da mi idemo sa druge strane .. preko Kovina,pa na Deliblato ..

Mislio sam da ce mozda Dane@ i Koma ovuda do D. Bunara, never mind, vidimo se kod "Plave Dame"!

Hitmane vreme je da se upoznamo, gde god maknemo srecemo tvoj beli friz :D U Crnu Goru na zanjice, u Bg. kod ex Sur Mara, u Pancevu pre neko vece, Ti si izgleda mnogostruka licnost :mrgreen: Kako postizes toliko kretanje???

Salu na stranu...Vidimo se u Nedjelju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija
Hitmane vreme je da se upoznamo' date=' gde god maknemo srecemo tvoj beli friz :D U Crnu Goru na zanjice, u Bg. kod ex Sur Mara, u Pancevu pre neko vece, Ti si izgleda mnogostruka licnost :mrgreen: Kako postizes toliko kretanje???[/quote']

 

Xe xe ! pa Hitman je !!! :D

 

Jes da mi je muka od kauntera, al moracu da bar da vas gledam jedared... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Hitmane vreme je da se upoznamo' date=' gde god maknemo srecemo tvoj beli friz :D U Crnu Goru na zanjice, u Bg. kod ex Sur Mara, u Pancevu pre neko vece, Ti si izgleda mnogostruka licnost :mrgreen: Kako postizes toliko kretanje??? [/quote']

 

Jbga Frikom je welika i ozbiljna firma :D

 

 

Jes da mi je muka od kauntera' date=' al moracu da bar da vas gledam jedared... :)[/quote']

 

A navucicemo te na caunter, Hitman je profi !!! :shock:

 

Manite se corawa posla :D

 

Zoo, widi shta sam pronashao .. Ima taj Frizider potencijal ipak.. :lol:

 

YFBId_cbrlp9.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
hahhahahahaa' date=' moram da ti nabavim ovo belo odelo :D[/quote']

 

...cuo sam da je to je neki pekar iz Dobanovaca.... :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

"6. Nemojte pisati pet uzastopnih postova na istom delu foruma!

Ako morate da odgovorite na vise postova odjednom citirajte reci na koje zelite da odgovorite pa onda ispod toga napisite svoj odgovor."

 

 

Pablo .. mislim da owde malo fali za ban :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Da li bi voleli da ste normalni :D :D :D

Odosmo cas da ustelujemo neke karburatore pa stizemo u 9 i 20 :D

 

And OFF we gooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Sta je ovo niko da se oglasi...

Pa ajde Mikko nije sramota sto si se uplasio malo peska i vodice, ipak ne vozis ti Adventura...

 

posto nemam slike docaracu vam danasnju voznju:

 

Jao, kuku meni, upooooomooooc, klizaju mi i prednji i zadnji tocak, pomaaagajte, gladaaaaaaaan saaam!!!

 

I tako, neki bili da kukaju a neki da se vozimo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

U našoj grupi je jedan dreknuo: "Ljudi ne valja nam ovo što radimo! Okreæite se gde može i da izlazimo iz pešèare!"

Ali sa druge strane, jedan pripadnik nas je oduševio baratanjem motorom po pesku! Ostali smo zabezeknuti dok je sve oko njega prštalo, a on izvodio bravure! Èak je i nekom ubogom starcu vratio ovce koje su odlutale duboko u pešèaru. Obletao je motociklom oko njih poput pravog pastirskog psa dok ih sve nije ubacio u tor. Onda je teatralno, zanoseæi motocikl pedantno odmerenim pritiskom na zadnju koènicu, zatvorio kapiju da ne izaðu ponovo.

Neæemo imenovati gorepomenute ljude jer je u okviru grupe diskrecija zagarantovana! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Evo i ja da kazem koju:-D. Meni je ovo prvo putovanje u grupi motorista i odusevljen sam, ekipica je super! S ovim ljudima i na mars :prayer: ! Moj utisak (pozitivan) dana je sto smo bili atrakcija u mestima usput, silnim klincima smo ulepsali dan. Vreme je bilo skoro idealno... Jeste da smo se u startu podelili u dve grupe pa smo napali pescaru sa dve strane :-k , ali kafana Srbija u Beloj Crkvi se pokazala kao dobro mesto za okrepljenje prasnjavih bajkera :jos_piva: .

 

Po meni, heroj dana je andrejP koji je junachki podneo podmukao napad mog Vetra na njegovu Zlatanu (Brko ne pitaj nista, vec popravljaj)! Naime Vetar ima vrlo cudnu chopavu nogaru tj. motor stoji pod velikim uglom kad je na njoj (definitivno cu morati da nesto uradim po tom pitanju). Tako da je posle 5-6 minuta mirovanja, nogara propala i Wind se prevalio pored(preko) Stroma, nazalost bio je 10-ak cm preblizu. Bilans - ja bez shoferke, Andrej s par oziljaka na zlatnom oklopu!

 

crno i zlatno, dve Andrejeve omiljene boje ;) i dva Brkina rucna rada

3t6DX_dsc00017zh4.th.jpg

 

Veche mudraca gleda kartu. S obzirom da niko u ovoj grupi nije ranije video pescaru uzivo, karta se pokazala kao pun pogodak!

vaGpR_dsc00018dk4.th.jpg

 

edit: zaboravih... Dok sam jos bio uzbudjen zbog prevrtanja motora grupa je krenula dalje, a ja sam totalno neobjasnjivim manervom (pokusavajuci da pobegnem s mesta zlocina;-) ), oborio Winda i pri tom ostao na nogama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Neæemo imenovati gorepomenute ljude jer je u okviru grupe diskrecija zagarantovana! :lol:

Dovoljno je rechi, da je ovaj drugi opravdao svoj nick. Mada mu treba dodati prefix hard! :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija
Jel moze jos neka slikica? :roll:

Ona druga grupa je imala nekoliko profy fotografa... Mada se i u nasoj pojavio neki aparatich, par puta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo da se ja oglasim ;)

 

Danasnja voznjica je bila superiskha, malo monotona (samo praaaavoooooo a jedna krivina pa opet praaaaavooooo pa opet krivina...) ali nije bitno, druzenje je bilo odlicno i konacno se veliki deo ekipe sa foruma upoznao uzivo, razmenili su se telefoni itd. Mislim da ce naredne voznje biti organizovane jos bolje. Sama pescara odnosno prilazni putevi su.. pa pescani :) a asfalt do tamo i nazad je vrlo dobar / odlican 4+ ;)

 

RSCrJ_strom1dq1.th.jpg

 

Sto se tice epizode sa Freewindom i Zlatnim, pa nista strasno, Dule je imao peh da ostavi Frewinda u mekom pesku sa prevelikim nagibom, copava je prilicno nagnuto postavljena, i rezultat je Wind koji pada pravo preko Stroma, ali nije problem... i samo da dodam, nije to stvar srece, O NEVERNICI ! :) nego Sekta je to, Strom ostaje cvrsto na svojoj nozi cak i pod tezinom drugog bajka... Salu na stranu, meni je zao sto Dule ima nicim izazvanu stetu, ali Brka ce sve to da mu sredi... a na Zlatnom ima jedna gotovo nevidljiva ogrebotina koju necu da diram, zbog malera.

 

Zakljucak - bilo odlicno, ponovicemo uskoro, verovatno vec sledeci vikend (sifra Topola - Rudnik)

 

PS Mikko kaci slike! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
Ali sa druge strane' date=' jedan pripadnik nas je oduševio baratanjem motorom po pesku! Ostali smo zabezeknuti dok je sve oko njega prštalo, a on izvodio bravure! [/quote']

 

To nije bilo baratanje vec sitan vez, a nismo bili zabezeknuti, vec blago receno odusevljeni virtouznom voznjom, nicim izazvanom, osim mozda drazima peska i lepotom Pescare. Ocito da ime za tog naseg clana (diskrecija grupe na prvom mestu, da ga drugi ne preotmu za pokaznu voznju) treba da bude Izazov :!:

 

Sve u svemu bilo je sjajno, a u stvari najlepse, kako neko pomenu, druzenje i voznja.

 

Zadovoljstvo je bilo voziti u takvoj ekipi. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja