Jump to content

Moto Zajednica

danas na autokomandi

Recommended Posts

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Pancevo

Danas oko 16 h prolazio sam pored autokomande i pored kruznog toka srusen Kavasaki 636 ninja zeleni, i neki Peugeot crne boje, kolko sam uspeo da vidim izgleda da je motorciklista udario odpozadi u auto. Jel cuo neko nesto o tome?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Bio sam na licu mesta neposredno posle udesa. Momak sa zelenom Kawom je propisno, sa upaljenim migavcem skretao u Vojvode Stepe. Bulevarom JNA u pravcu grada je naišao neki automobil SM tablica i nepoštujuæi trougao i prvenstvo prolaza motocikliste udara u zadnji kraj motora i obara ga. Motorista je imao kacigu i kožnu jaknu pa je prošao bez posledica što se tièe gornjeg dela tela. Ima ne tako strašno nagnjeèenje skoènog zgloba. Na Kawi je otkinut auspuh, verovatno od udarca automobila, a za ostala ošteæenja ne znam jer deèko, èekajuæi žandare, nije podizao motor.

Još jedan u nizu dokaza da veæina onih koji upravljaju vozilima sa 4 toèka treba da se kreæu na èetiri noge, jer ne zaslužuju uspravan polažaj koji sopstvenom evolucijom nisu zaslužili upravo mentalnim zaostatkom!!! :evil:

Ujedno još jedan pokazatelj da je oprema OBAVEZNA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
A glavno da sva ljaga ide po nama. :evil:

 

Kako mi ovde pljujemo po njima' date=' tako i oni po nama na njihovim forumima :))[/quote']

E , umro sam od tuge sto oni pljuju po nama, mi njih ne ubijamo po ulicama, a jedan od takvih pljuvaca je ubio Pecu celavog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Prošli Pablo i ja posle udesa i po položaju kawasakija sam mogao da se KLADIM da ga je neandertalac iz bulevara odozgo pokupio... :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000
A glavno da sva ljaga ide po nama. :evil:

 

Kako mi ovde pljujemo po njima' date=' tako i oni po nama na njihovim forumima :))[/quote']

 

nemaju oni njihove forume!kaciga glavu cuva!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
A glavno da sva ljaga ide po nama. :evil:

 

Kako mi ovde pljujemo po njima' date=' tako i oni po nama na njihovim forumima :))[/quote']

 

nemaju oni njihove forume!kaciga glavu cuva!!!!

 

Ljudi, ne mozemo se deliti na NAS i na NJIH!! Vecina forumasa vozi i 4 tocka, e sad sto je nama auto samo prevoz, a motor uzivanje, to je drugo..;)..moramo se pomiriti sa cinjenicom da opasnost vreba u svakom trenutku i zbog toga je neophodna puna koncentracija i oci sirom otvorene! 8) (opremu necu ni da spominjem!!)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ja ne znam zasto, ali ljudi se nenormalno plase voznje u kruznim tokovima Slavija & Autokomanda. Cim udju u "zacarani krug", prestanu da se ponasaju racionalno, ne znaju ko ima prednost i rade neverovatne stvari.

 

Uticak podzemnih voda ?

 

:o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija
Ja ne znam zasto' date=' ali ljudi se nenormalno plase voznje u kruznim tokovima Slavija & Autokomanda. Cim udju u "zacarani krug", prestanu da se ponasaju racionalno, ne znaju ko ima prednost i rade neverovatne stvari.

 

Uticak podzemnih voda ?

 

:o :o :o[/quote']

 

uticaj urusenog sistema obuke vozacha, da nekazem korupcije....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: London

Primetio sam da nema linija koje obelezavaju trake na Slaviji.

 

E sad ljudski (srpski) je rezonovati, da ako nije drugacije naznaceno, izmedju A i B, je najkraci put prava linija.

 

Pa tako umesto kruznog toka saobracaja dobijamo zvezdasti :D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
vishe mi sami sebe ubijmo nego bilo ko drugi shto nas ubija ako cemo iskreno

 

Mislim da je ovo tacno receno..precesto se zaboravimo..

 

Pored toga iskreno receno lakse mi je bilo da vozim po gradu dok, da tako kazem je bilo losije vreme, jer sad mi skoro veci problem predstavljaju, kolege, posebno skuteri koji se iz nemogucih uglova i pozicija pojavljuju. Skoro da vise razmisljam o njim nego o automobilima. Automobili su uglavnom predvidivi, a ovo drugo i ne.. Jos kad prozuji bez kacige i skoro se ocesa, ili kad vidim da vozi slalom izmedju automobila na punoj crti, ne znam sta bi uradio...to NAS sve kosta...na stranu los glas, ali zivot cenu nema...

 

Ako mi sami na sebe ne pazimo, pa ko ce paziti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

i plus ona vjecna prica kolko nas vozi po ogranicenju u gradu, evo ovaj momak da nije sporo isao ko zna shta bi mu bilo, zamislite da ga je udario pri vecoj brzini dje bi ga motor strgnuo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Bgd
i plus ona vjecna prica kolko nas vozi po ogranicenju u gradu' date=' evo ovaj momak da nije sporo isao ko zna shta bi mu bilo, zamislite da ga je udario pri vecoj brzini dje bi ga motor strgnuo[/quote']

 

Doduse da je malo brze isao on bi prosao :? Ovo samo znaci da PRAVILA NEMA...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

jeste da sam se zadesi tu neposredno posle nesrece i postovao sliku sa lica mesta ali nije mi najjasniji ovaj sudar.

 

Auto dolazi iz pravaca FON-a i ulazi u raskrsnicu gde udara u motor a motor stoji 10 metara odatle (bez tragova kliznja) na ulasku u Vojvode Stepe. Na motoru se nevidi da ga je auto udario sa njegove leve strane; vec je udrac bio sa desne... :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer
jeste da sam se zadesi tu neposredno posle nesrece i postovao sliku sa lica mesta ali nije mi najjasniji ovaj sudar.

 

Auto dolazi iz pravaca FON-a i ulazi u raskrsnicu gde udara u motor a motor stoji 10 metara odatle (bez tragova kliznja) na ulasku u Vojvode Stepe. Na motoru se nevidi da ga je auto udario sa njegove leve strane; vec je udrac bio sa desne... :?:

 

Upravo tako. Automobil je udario u zadnji desni kraj zelenog Kawasakija. Decko na motoru je skretao u Vojvode Stepe, a vozaè automobila išao, kao što sam kažeš iz pravca FON -a. Verovatno je udario dovoljno jako u motor da momak izgubi ravnotežu i padne nakon desetak metara, pošto je pokušavao da zadrži ravnotežu na uzdrmanom motoru. Zato nema tragova klizanja Kawe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Upravo tako. Automobil je udario u zadnji desni kraj zelenog Kawasakija. Decko na motoru je skretao u Vojvode Stepe' date=' a vozaè automobila išao, kao što sam kažeš iz pravca FON -a. Verovatno je udario dovoljno jako u motor da momak izgubi ravnotežu i padne nakon desetak metara, pošto je pokušavao da zadrži ravnotežu na uzdrmanom motoru. Zato nema tragova klizanja Kawe.[/quote']

 

Da, ali delovi od kola su rasuti a motor nema ostecenja sa desne strane???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Da' date=' ali delovi od kola su rasuti a motor nema ostecenja sa desne strane???[/quote'] KAWA je to!!! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
kolko sam ja video na kawi je bio otkinut top

 

ne samo da je bio otkinut nego je bilo ociglednih tragova udrca u njega, pa posto se top nalazi sa levee strane...nista mi nije jasno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000
A glavno da sva ljaga ide po nama. :evil:

 

Kako mi ovde pljujemo po njima' date=' tako i oni po nama na njihovim forumima :))[/quote']

 

nemaju oni njihove forume!kaciga glavu cuva!!!!

 

Ljudi, ne mozemo se deliti na NAS i na NJIH!! Vecina forumasa vozi i 4 tocka, e sad sto je nama auto samo prevoz, a motor uzivanje, to je drugo..;)..moramo se pomiriti sa cinjenicom da opasnost vreba u svakom trenutku i zbog toga je neophodna puna koncentracija i oci sirom otvorene! 8) (opremu necu ni da spominjem!!)

 

 

Nisam ni mislio da delim NAS i NJIH,ali mislim da smo mi malo(mislim na motocikliste) malo vise oraganizovani i da vise razmenjijemo iskustva i vise se drzimo zajedno!pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric
ne samo da je bio otkinut nego je bilo ociglednih tragova udrca u njega, pa posto se top nalazi sa levee strane...nista mi nije jasno...

 

Gresis, ovaj gresis sinak, top se nalazi sa desne strane. Ovo je kawa 636 model 03-04.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

 

Gresis' date=' ovaj gresis sinak, top se nalazi sa desne strane. Ovo je kawa 636 model 03-04.[/quote']

 

Kako god sada nece poleteti bar neko vreme... :lol:

 

Ako je sa desne onda ok! Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja