Jump to content

Moto Zajednica

Treca medjunarodna motorijada -rcmc Bubba Zanetti- Kragujevac

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

............ Tu je i izdvojen kamp  i podmetace za ispod satora  .  i

 

 

ima li klima u šatorima? i ako je moguće da počistite malo ispred šatora, alergičan sam na prašinu  :D :D :D :D :D :D :D  Idi bre Krks poludeli ste i ti i Željko :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ulaz za pesake  je 200 dinara i petak o subotu   , ali imaju dva pica kao konzumaciju uz kartu. jelen toceno 80 din  0,5 litra . bajkeri  ulaz 400 din  za oba dana   , a imaju klopui u petak i u subotu  i za  suvozaca ,  kao  i dorucak  u nedelju, Tu je i izdvojen kamp  i podmetace za ispod satora  .  i

 

Sve je fer  ;) Ja se izvinjavam sto mozda necu doci bajkom, jer mi istice registracija bas 7 Maja.  ;) Javicu svima kojima mogu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: FAZER 1000 ZAUVEK...

u petak od muzike...45 minuta,krizni stab,goodwill i rock art a u subotu reverse therapy,busmani,45 minuta,krizni stab,rock art,vesele osamdesete i zvezda veceri lee man sa ciganka te kupala uz nezaobilazne gogo igracice.Po svim prognozama vreme idealno... :D;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha fazer 1000

............ Tu je i izdvojen kamp  i podmetace za ispod satora  .  i

 

 

ima li klima u šatorima? i ako je moguće da počistite malo ispred šatora, alergičan sam na prašinu  :D :D :D :D :D :D :D  Idi bre Krks poludeli ste i ti i Željko :D :D :D :D

[/quote

brate  prosle godine  su neki gostii iscepali sator kod nas  na zurci , pa cemo ove godine da  napisemi  i uputstvo za montazu satora , kao npr,: pogledaj da nema ostrih ptredmeta  na mestu gde planiras da postavis sator, ako ima  ti prvo pomeri pa onda montiraj  i tome sl.  ;)]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Kako stvari stoje (a stoje dobro) mi se vidimo u subotu!

Prosle godine ste bili odlicni domacini na zurci pa mi ove godine skup ne smemo propustiti.

 

Pozdrav za banditakg!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Stize Obrenovacka ekipa ! Prosle godine je bilo sve extra a pogotovo dolazimo zbog naseg drugara Nece ( obecao je dobar provod i neke striptizete.........)  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ljudi kisa jeste udarila malo (obilazi kao kisa oko Kragujevca) ali je vec SVE SUVO sto se tice asvalta. Dodjite! A blata tamo na skupu nema! Evo ja krecem sad sa satorom iako zivim u KG-u, malo cu da prespavam tamo u Subotu  ;D Vidimo seeee :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Sad sam se vratio da odmorim malo, radio sam ceo dan a radim i sutra :'(

 

Ozvucenje je  UBICA, ima WC-a vrlo cistih, hrana, pice...

 

Mozda je ljude naplasila ova kisa malo, al sutra je garant dobro vreme! Gore je sve suvo, kasnije postavljam sator...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Suzuki GXS600F

Sada sam dosao sa skupa.Abijent i je prelep, 6 sanitarnih ,cvorova,cisto i suvo u slucaju kise. Podloga tvrda, steta ako ne dodjete, a sutra ce biti i prekrasan dan.Stvarno dobra organizacija. Obavezno dodjite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Donja Mutnica-Paraćin
  • Motocikl: Jawa 250 Custom

Ja sam sinoc dosao sa drustvom oko 23h i vec je bio skoro fajront, malo je i ljudi ostalo pa se nismo dugo zadrzavali. Zasto se tako rano zavrsilo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: honda cb 900 F Boldor

Ni ja nisam bolje prošao što se tiče alkohola,razvalio sam se ;D Šteta što vreme nije bilo bolje,bilo bi mnooogo više ljudi!Ipak pohvale organizatoru,svima iz ekipe Bubba Zanetti,odličan bajk!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja sam sinoc dosao sa drustvom oko 23h i vec je bio skoro fajront, malo je i ljudi ostalo pa se nismo dugo zadrzavali. Zasto se tako rano zavrsilo?

 

Ti mora da si omasio skup, svirka je trajala do 3-4 nemam pojma tacno ja sam zabo zastor u 2 iz gore navedenog razloga  ;D

 

A da je bilo manje motora nego sto je moglo to je tacno, kisa nas je malo zezala iako u Subotu uopste nije padala samo je izgledalo kao da ce da pada.

 

 

Plus u centru grada je bila svirka povodom dana grada plus je bio drigt kod  Zastavinog parkinga

 

Bina je bila vrh retko koji skup ima ovako kvalitetno ozvucenje! I sanitarnom cvoru si ladno mogao da jedes kolko je bio cist!

 

Samo se iskreno nadam da ce sledece godine vreme da se oduzi za ovu godinu  ;)

 

 

PS: Na moto skupovima ne postoji fajront!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5538 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Svratio sam u subotu popodne u povratku iz Paracina...

Solidno mesto, ali nema hlada, to  nije bio problem jer nije bilo vrucine...OK sank...ocajne pljeskavice...dobra bina i ozvucenje...Da je bilo bolje vreme bila bi  bolja poseta, ovako osrednja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Donja Mutnica-Paraćin
  • Motocikl: Jawa 250 Custom

 

Ti mora da si omasio skup, svirka je trajala do 3-4 nemam pojma tacno ja sam zabo zastor u 2 iz gore navedenog razloga  ;D

 

A da je bilo manje motora nego sto je moglo to je tacno, kisa nas je malo zezala iako u Subotu uopste nije padala samo je izgledalo kao da ce da pada.

 

 

Plus u centru grada je bila svirka povodom dana grada plus je bio drigt kod  Zastavinog parkinga

 

Bina je bila vrh retko koji skup ima ovako kvalitetno ozvucenje! I sanitarnom cvoru si ladno mogao da jedes kolko je bio cist!

 

Samo se iskreno nadam da ce sledece godine vreme da se oduzi za ovu godinu  ;)

 

 

PS: Na moto skupovima ne postoji fajront!

 

Nismo promasili  ;)  Oko 24h kada su zavrsili sa svirkom, vidimo niko ne postavlja instrumente i pitali neke likove jel ima jos neko da svira kazu NE, mi zbrisali. Jbg pogresno su nas informisali....

I u centru nije bilo bas puno kako zna da bude prvog dana.

Za ozvucenje svaka pohvala!!!

Sledece godine obavezno dolazimo ali jos prvog dana!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

 

Ti mora da si omasio skup, svirka je trajala do 3-4 nemam pojma tacno ja sam zabo zastor u 2 iz gore navedenog razloga  ;D

 

A da je bilo manje motora nego sto je moglo to je tacno, kisa nas je malo zezala iako u Subotu uopste nije padala samo je izgledalo kao da ce da pada.

 

 

Plus u centru grada je bila svirka povodom dana grada plus je bio drigt kod  Zastavinog parkinga

 

Bina je bila vrh retko koji skup ima ovako kvalitetno ozvucenje! I sanitarnom cvoru si ladno mogao da jedes kolko je bio cist!

 

Samo se iskreno nadam da ce sledece godine vreme da se oduzi za ovu godinu  ;)

 

 

PS: Na moto skupovima ne postoji fajront!

 

Nismo promasili  ;) Oko 24h kada su zavrsili sa svirkom, vidimo niko ne postavlja instrumente i pitali neke likove jel ima jos neko da svira kazu NE, mi zbrisali. Jbg pogresno su nas informisali....

I u centru nije bilo bas puno kako zna da bude prvog dana.

Za ozvucenje svaka pohvala!!!

Sledece godine obavezno dolazimo ali jos prvog dana!

 

 

Al vas je neko nasankao  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Bilo je lepo, vreme nas je posluzilo nikad bolje, a i kazu ko reskira taj profitira  ;)! Sminkeri su ostali kuci pod kisobranom a odabrano drustvo je ipak bilo u Kragujevcu. Pasulj je bio odlican,skoro nisam bolji jela,okupilo se i fino drustvo tako da ja mogu samo da vas pohvalim i da vas pozovem sutra i prekosutra kod nas na skup. Hvala i ekipi na ulazu koja mi nije naplatila ulaz jer ipak bajkerke nisu tako cesta pojava, a i kapicu sam dobila na poklon,bas mi se svidja! Jedina 'zamerka' je sto ste kod one igrice stavili mnogo debelu kobasicu pa nijedna devojka nije mogla toliko da zine i skine je  :)  :D ! Samo ovako nastavite i ja cu uvek rado biti vas gost!

 

Pozdrav za celu ekipu Bubba Zanetti!

 

 

@banditkg

Kad je to veceras,prodjose 3 dana  :D !?!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja