Jump to content

Moto Zajednica

Saobraćajna nesreća u Braće Jerkovića (8. April 2010.)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

My lion lost his fight  :'(

 

Jos jednom - nikad vam ovo ne mogu zaboraviti i Dusanu sam sapnula da ste svi vi uz njega.

Iskreno se nadam da cemo svi zajedno i biti poslednji put uz njega, ja da mogu dosla bih sa njegovim Stormom!!!

 

Pozdrav bajkerima velikog srca!!

 

Ja mislim da je ovo dovoljno. Ja cu biti u 12:30 na Topciderskom groblju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

U vezi sa organizovanim odlaskom na sahranu:

 

Predlazem da, buduci da ce dosta ljudi ucestovati na Protestu na Uscu (voznja pocinje u 11h), da se nadjemo u 12h (subota, 17.4.), na JP pumpi preko puta Ade, kako je i Vlada predlozio lokaciju. Vlado, da li se slazes sa ovim pomeranjem vremena?

 

Odvavde bi zajedno krenuli na Topcidersko groblje, gde i dalje stizemo pre 12.30h. Prilaz sa gornje strane groblja ima dovoljno parking mesta.

 

Nadam se da ce nase prisustvo preneti porodici naseg nastradalog kolege bar malo solidarnosti i utehe (ako je ona uopste moguca).

 

 

Idemo redom,

Milicina zelja je da dodjemo u sto vecem broju  :(,

drugo, mislio sam da budemo u 12.00 na groblju, da bi Dusanovoj porodici izjavili saucesce, zapalili svecu i odali pocast nasem bratu Dusanu......i sacekali opelo koje pocinje u 12.30.....

Pretpostavljam da ce biti dosta drugara koji ce hteti da isprate Dusana na njegov poslednji put, :'( i mislio sam da tih pola sata budemo sa njim......tuga....

kako hocete.....ja cu biti na pumpi u 11.30......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

My lion lost his fight  :'(

 

Jos jednom - nikad vam ovo ne mogu zaboraviti i Dusanu sam sapnula da ste svi vi uz njega.

Iskreno se nadam da cemo svi zajedno i biti poslednji put uz njega, ja da mogu dosla bih sa njegovim Stormom!!!

 

Pozdrav bajkerima velikog srca!!

 

Ja mislim da je ovo dovoljno. Ja cu biti u 12:30 na Topciderskom groblju

 

I ja .... :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

U vezi sa organizovanim odlaskom na sahranu:

 

Predlazem da, buduci da ce dosta ljudi ucestovati na Protestu na Uscu (voznja pocinje u 11h), da se nadjemo u 12h (subota, 17.4.), na JP pumpi preko puta Ade, kako je i Vlada predlozio lokaciju. Vlado, da li se slazes sa ovim pomeranjem vremena?

 

Odvavde bi zajedno krenuli na Topcidersko groblje, gde i dalje stizemo pre 12.30h. Prilaz sa gornje strane groblja ima dovoljno parking mesta.

 

Nadam se da ce nase prisustvo preneti porodici naseg nastradalog kolege bar malo solidarnosti i utehe (ako je ona uopste moguca).

 

 

Ok. u 12.00 krecemo sa pumpe....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

U vezi sa organizovanim odlaskom na sahranu:

 

Predlazem da, buduci da ce dosta ljudi ucestovati na Protestu na Uscu (voznja pocinje u 11h), da se nadjemo u 12h (subota, 17.4.), na JP pumpi preko puta Ade, kako je i Vlada predlozio lokaciju. Vlado, da li se slazes sa ovim pomeranjem vremena?

 

Odvavde bi zajedno krenuli na Topcidersko groblje, gde i dalje stizemo pre 12.30h. Prilaz sa gornje strane groblja ima dovoljno parking mesta.

 

Nadam se da ce nase prisustvo preneti porodici naseg nastradalog kolege bar malo solidarnosti i utehe (ako je ona uopste moguca).

 

 

Ok. u 12.00 krecemo sa pumpe....

 

 

Bicu tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5497 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Trudim se da crnu hroniku otvaram sto redje...ali na protestu cuh ovu losu vest.

 

Najiskrenije saucesce porodici i prijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Bilo je nas, rekao bih po slobodnoj proceni, dvadesetak. Prilozili smo cvece sa posvetom, zapalili svecu...pomolili se. Sta reci. Tuga. Pre nego sto smo se razisli prisla nam je Dusanova sestra i zahvalila se svima koji su dosli ali i svima koji su ovde na forumu iskazali saucesce i ponudili pomoc. Stekao sam utisak da je joj je mnogo znacilo sve to. Ipak, sestra je ta koja najbolje poznaje svog brata. Siguran sam da je tokom tih desetak minuta razgovora i Dusan bio tu sa nama. Pozvali smo Milicu (Dusanovu sestru) da ostane sa nama, ovde na forumu, na nasim druzenjima i voznjama, naravno i da nam se obrati za bilo koju pomoc...dakle nastavljamo voznju. Mi ovde, Dusan tamo... pa dok se ne sretnemo negde na nekom putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12250 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Bilo nas je 39, prebrojao sam...

 

Šta reći, tuga...Milica, sestra pokojnog Dušana nas je stvarno ganula na kraju sahrane. Obećali smo da ga nećemo zaboraviti a Milicu ćemo uključiti u sve naše akcije, time ćemo pokazati poštovanje prema njenom bratu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8147 postova

Ja mogu samo da kazem da sam jedva zadrzao suze, onda kada nam je na kraju Milica prisla. Imao sam potrebu da je nekako dodatno utesim, ali sve sto sam rekao/sto smo rekli delovalo mi je nekako nezgrapno.

 

Ipak, jedan utisak sam imao, bas onako kako ga je Kocha lepo opisao - apsolutno sam siguran da je Dusan u tim trenucima bio sa nama i bio ponosan na svoje sestru, koliko ga voli i razume.

 

Sve oko ovog dogadjaja bilo je veoma, veoma potresno...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd>kod Bigz-a

Ovo ste uradili kao zrela, organizovana zajednica. Bravo. Dusan je to zasluzio!

I to, sto ste Milicu pozvali da ucestvuje na BJB je prava stvar!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Nas ne bi komentarisao, taki smo kaki smo a suzu tesko mozes da kontrolises..

Ja bih samo jos jednom odao priznanje Milici na drzanju i uopste stavu u ovako teskim dogadjajima..Kao da je ona pravi bajker, vitez bez mana jak kao stena.Srce i dusa boli ali mora se dalje i sutra je dan..

Ne smem ni da zamislim sta bi moja sestra uradila a tek keva...

Proslost je uvek bila, buducnost ce biti ali mi uvek zivimo SADA..

Pogledaj planirane bjb vikend voznje, odaberi vreme i destinaciju i biraj s kim ces..Ima i nekoliko zenskih ucesnika ako ti je neprijatno od nas neobrijanih i uglavnom .ozenjenih..Poziv je uvek otvoren kao i bajkerski iskreni zagrnjaj..Drzi se i teraj dalje jaca nego ikad..

Da i siguran sam da bi mnogo vise motora doslo da isprati Dusana da se nije poklopilo sa protestom..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

Svaka cast MIlici na skupljenoj snazi...a i Vama kolege bajkeri koji ste uspeli tog dana da odete da mu odate poslednju pocast...Nekome je to malo, ali ipak...to su velika dela

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Verujem da bi jos dosta ljudi doslo, nekoliko nas koji smo krenuli sa protesta je imalo problema dok smo se izvukli iz guzve kod skupstine, ko je parkirao ranije nije imao sansi da isparkira i dodje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Bitno je da je neko bio, bitno je da je nas kolega i prijatelj sa foruma, ja ga nikad nisam upoznao uzivo, ali ga znam dobro sa foruma, ispracen i od strane svih nas ovde sa kojima je provodio vreme. Sahrana je, ako se sahrana kao takva uopste moze komentarisati, bil aizuzetno dostojanstvena, na Milicinom licu se ocitavala cvrstina i hrabrost, ja joj se iskreno i od srca divim na tome. Cim sam usao u kapelu, znao sam d aje to ona, po pogledu, po stisku ruke, Dusan bi sigurno bio ponosan. Na mene je ispracaj i moje prisustvo na njemu ostavilo snazan, neizbrisiv utisak!

 

Slava mu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja