Jump to content

Moto Zajednica

Mesto za rostiljanje i lepa tura

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Prolece je doslo pa ce nam trebati mesta za susrete i rostiljanje ili kuvanje pasulja. Evo da vam predlozim jedno mestasce u blizini Lazarevca. Zove se Krusevicki vis. Nalazi se 4km od pravca Lazarevac-Krusevica-Arandjelovac. Kao sto ime kaze nalazi se na jednom lokalnom vru, oko 320mnm. Mesto je nenaseljeno, prostrano, zatravljeno, sa asvaltom do poslednjeg metra do pred livadu. Znaci da nema problema ni sa erovima, o ostalima da ne govorim :) Ima se lep pogled na Rudnik, Bukulju, Kosmaj i Avalu. Evo par slika sa samog visa:

 

Izgled samog mesta, sa spomenikom:

IhqUq_mesto1024x768vu6.th.jpg

ghdVS_ledina1024x768ei5.th.jpg

 

Pogled na Kosmaj:

NzQJJ_kosmaj1024x768vg5.th.jpg

Bukulja:

t0Wb6_bukulja1024x768rn4.th.jpg

 

Bezbednost od malih nogu: (decka i njegovog oca sam upoznao gore)

LNAji_bezbednost1024x768di7.th.jpg

 

Otac kaze da mali Luka nije hteo da jede, pa ga dovede ovde gde mali smaze pastetu i pola tegle ajvara dok lupis dlanom o dlan. Posle je doslo do pentranja po Africi, a jos kasnije nismo mogli da ga navatamo po sumi sa sve kacigom :)

 

Ko posle svega bude raspolozen za nastavak voznje moze da produzi preko Vagana, pa iz sela Zivkovci prepreci i izadje na Garasko jezero.

Na izlasku iz Darosave prema Vaganu stanuje Danko, lokalni fanaticni obozavalac motora, tu mu je i radionica. Covek je pravi zaljubljenik u motore, ima Hondu CX500 koja je trenutno u delovima (trazi se radilica i klipnjace, ima li ko nesto od toga?). Bukvalno je nemoguce proci pored njega, jer ako je kuci istrcace da vas zastavi i svrati na kafu i pice. Cak je kupio jedan plac u blizini samo da bi na njemu pravio rostiljske zurke za bajkere! Ovo je inace Kawa nekog decka iz okoline koji u Srbiju dolazi dok traje drzavno prvenstvo. :) Danko je tip u plavom duksu:

 

8dbme_picture0261024x768ht3.th.jpg

0P72L_picture0341024x768zi1.th.jpg

 

Onda je nesto opteretilo Kawu do daske:

meNCw_picture0291024x768sm2.th.jpg

 

Inace, u radionici, gde su motori je na podu tepih i okolo fotelje. Priprema se sank.

 

Evo nesto i sa samog Garaskog jezera:

404.jpg

E53Uz_picture0631024x768eq7.th.jpg

 

Tu ja obicno parkiram na brani, pustim neku muzikicu i skuvam kafu:

Juied_picture0541024x768bo5.th.jpg

 

Kad se krene sa jezera ka Belanovici pruza se ovakav pogled:

zpSSd_picture0701024x768we0.th.jpg

 

Put do Belanovice sam jednom vec opisivao, ali moram da ponovim: potpuno nov asvalt, milion krivina.

U Belanovici ima lepih kafica, pa se moze svratiti na hmm, nesto bezalkoholno naravno. Evo belanovicke crkve i same Belanovice utonule u vece:

404.jpg

A9sN5_picture0761024x768cy3.th.jpg

 

Ovde bi beoradjani produzili pravo do Brajkovca, pa dalje do Ibarske magistrale, pa uzbrdo kuci. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Bravo majstore! Odlicna tura i ideja za sl. destinaciju. Gledam sve ovo, a pogotovo onaj deo gdje kuvas kaficu....pravi si hedonista...ups boem :lol: . Imamo slican osjecaj za feeling sto rekla nasa bivsa prvakinja estradne misli, Ms Mirkovic...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Pre 2-3 godine sam isao u Belanovicu na 2-3 svadbe i put je bio katastrofa, ako Lalajko kaze da je put nov, onda nema prepreka da se napravi takva tura jer je stvarno priroda maximalno dobra! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
Bravo majstore! Odlicna tura i ideja za sl. destinaciju. Gledam sve ovo' date=' a pogotovo onaj deo gdje kuvas kaficu....pravi si hedonista...ups boem :lol: . Imamo slican osjecaj za feeling sto rekla nasa bivsa prvakinja estradne misli, Ms Mirkovic...[/quote']

 

Tako sam i ja gledao u onu slaninu na tvom kavasakiju. :)

 

Kad budete hteli, nadjemo se na ulasku u Lazarevac, kod pumpe na Ibarskoj, pa vas dalje ja vodim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Super, ekstra, svidja mi se!!! Ako se organizujete dok ne zavrsim motor dolazim na 4 tocka (ako me primate)...

 

@lalajko - taman da ti donesem one diskove sto mi Mlader jos nije dao!!! Nisam zaboravio, nego me Mlader kulira... prozvao sam ga u jednoj temi onako usput al nista nije odgovorio... evo sad ga javno prozivam :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom
da.to je ta trazene lokacija' date=' sedmog aprila je subota,kazite misljenje[/quote']

daco,daco,neumoran si,nego jesi li se cuo sa Miskom?Javio sam mu da sam iduci vikend u NS pa bi bio red za neko picence....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi
da.to je ta trazene lokacija' date=' sedmog aprila je subota,kazite misljenje[/quote']

daco,daco,neumoran si,nego jesi li se cuo sa Miskom?Javio sam mu da sam iduci vikend u NS pa bi bio red za neko picence....

ja sam mislio da si zbog loseg vremena odlozio dolazak,naravno da sam tamo lady.s otvarju svoj moto club,bice zabavno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom
da.to je ta trazene lokacija' date=' sedmog aprila je subota,kazite misljenje[/quote']

daco,daco,neumoran si,nego jesi li se cuo sa Miskom?Javio sam mu da sam iduci vikend u NS pa bi bio red za neko picence....

ja sam mislio da si zbog loseg vremena odlozio dolazak,naravno da sam tamo lady.s otvarju svoj moto club,bice zabavno

kao sto kaze jedan na forumu"nema loseg vremena,samo lose opreme",dolazim makar sjekire padale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600
ja sam mislio da si zbog loseg vremena odlozio dolazak' date='naravno da sam tamo lady.s otvarju svoj moto club,bice zabavno[/quote']

 

ode i ova tema u ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi
ja sam mislio da si zbog loseg vremena odlozio dolazak' date='naravno da sam tamo lady.s otvarju svoj moto club,bice zabavno[/quote']

 

ode i ova tema u ...

vracam se na temu:zna li neko kakvo se vrijeme predvidja za 07-04 i koliko nas ima zainteresovanih za taj datum

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

kao sto rece snakesbiker"pa taman sam isao u trebinje" tako i ja taman sam isao u lazarevac sa rostiljom kobasicama cevapima bijelom vjesalicom...sasa ako si u ovim krajevima ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom
kao sto rece snakesbiker"pa taman sam isao u trebinje" tako i ja taman sam isao u lazarevac sa rostiljom kobasicama cevapima bijelom vjesalicom...sasa ako si u ovim krajevima ....

drugi vikend od cetvrtka do nedelje sam na relaciji NS-BG(to je sigurno)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja