Jump to content

Moto Zajednica

Mesto za rostiljanje i lepa tura

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
Dakle' date=' dogovorena je sl tura. Dolazite kod nas u Bratunac. Obzirom da je bilo price (vise izmedju mene i Dace) da se to organizuje vec sl vikend, od te ideje moramo odustati zbog Vaskrsa. Ipak nismo toliko bezbozni.

Ideja je da se okupimo na obali Drine, rostiljamo, razapnemo satore, dakle moze i da se popije, Sarac obezbedjuje svirku. Eto prilike da izluftirate/probate svoje satore. Sto se rostilja tice moze klasika, a moze i na razanj. Apsolutno je do nas. Treba samo pratiti prognozu i nadati se da je prvi vikend nakon praznika tj April 14ti suncan i topao. Ocekujemo sve ucesnike LA toura, prosirenu ekipu iz VA i sve ostale koji su zainetesovani. Uskoro otvaram novi topic da ne mijesamo pricu sa happeningom u LA. Cheers.[/quote']

 

A sta je sa onima koji nemaju "A"? :banned: :jecaj: :jecaj:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

da i ja kazem par rijeci nisam mogao prije kad sam se vratio iz lazarevca cekala me je ogromna hrpa stvari iz louisa i polla koje zadovoljstvo,,,,posto sam bio glavni ''huskac''da se u taj datum odrzi mini moto tref u petak dan prije dogadjaja primecujem da nikog od dogovorenih nema na forumu,lijezem u petak oko 4 ujutro ustajem u 9 jutarji ritual espresso i krecem u lazarevac u uvjerenju da cu jedni da dodjem,u loznici pljeskavica espresso pa ponovo na konja i prema LA.nesto prije valjeva stajem i ukljucujem telefon dobijam jednu poruku od nepoznatog koji gundja "STA JE OVO JA PUTUJEM PREME LAZARECU A NIKO MI SE NE JAVLJA SVI TELEFONI ISKLJUCENI"znao sam da ce nas biti bar dvoica,ulazim u lazarevac pratim centar a onda iznenada u centru grupa motorista svi kao da su izasli iz romana wild driver,obuze me cudna vrucina zadovoljstva,brzinsko upoznavanje a usta puna pitanja i odgovora,lalajko nas vodi do vikendce na brezuljku peporucujem mu muziku jazz koja je se odma cula ogromna tegla meda i domaca rakija je se nasla na stolu,sve sam ih oporezovao a prvo mene sa 300-500 din.stigla je ogromna kolicina mesa piva vina i jedan sok od jabuke(vjerovatno greskom)cacanin i lalako su se zabavljali oko mesa a ostali razglabali motoristicke price,svjez zrak i dobro razpolozenje je ucinilo da kao tornado unistimo meso,mladi luk,zelenu salatu i jos neke trave za koje je bila "kriva"cacanka,lalajko vidno uzbudjen kao da je dobijo na lotu vodi nas ( e to neznam gdje)znam da smo bili na jezeru onda smo vozili,vozili i dovezli se do jednog kafea u kome su radila dva andjela,bilo je tu jos andjela vrlo kratkih suknjica ,onda pijemo i pricamo pa pricamo i pijemo,neki ustaju da krenu i ja bih ali mi nedaju ostavljaju me da spavam ali ja ne volim da spavam,pozdravim se i krenem ali prva stanica benzinska pumpa gdje ostaje skoro dva sata,neki bivsi motorista,pa neki sto je slupao motor,onda taxista,pa neki sportak koji je sve slupao...lijepo smo se ispricali,krenem ali vec u lajkovcu zaustavlja me motorista i nudi mi prenociste ali stari rocker ne spava,negdje oko 3-4 ujutro bilo je vrlo hladno sa otvorenom kacigom bez obzira na nekoliko marama sto sam se uvezao bilo je hladno,isao sam nekom starim putem nije bilo ni kuca ni vozila,na nekom malom mosticu sam stao onako tradicionalno pauza tek tada je prolazilo jedno auto i stade pa upali plavo svjetlo policija,bili su zbunjeni i iznenadjeni,malo smo se raspricali pa ponovo prema bijeljini,dosao sam negdje kad je svanulo,jedno jako espresso pa nastavljam do tuzle...bio sam iznenadjen i jos uvijek sam da na jednom mjestu sretnem toliko prijatnih ljudi svi su mi u dragom sjecanju i ocekujem da se slicno ponovi,braco sve vas pozdravljam i naglasavam a je to bila samo uvertira za nase druzenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Evo ja se prijavljujem za gostovanje u Bratuncu! :D

A Lalajko, ti bez A možeš da se švercuješ u grupi! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600
:jecaj: :jecaj: Bas vam zavidim!!! Nikako da se organizujem :jecaj: :jecaj:

 

Mogli bi nas dvojica da se organizujemo cim zavrsim masinu.. Tu smo u kategoriji, da ne kazem kategoricni :) Jos i ako Markoooo (surak) otkupi nazad svog R25... pa milina!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Raska-Bg-Banja Luka
  • Motocikl: BMW R25/2 (1951) ; BMW R60/7 (1978)
:jecaj: :jecaj: Bas vam zavidim!!! Nikako da se organizujem :jecaj: :jecaj:

 

Mogli bi nas dvojica da se organizujemo cim zavrsim masinu.. Tu smo u kategoriji' date=' da ne kazem kategoricni :) Jos i ako Markoooo (surak) otkupi nazad svog R25... pa milina![/quote']

Meni ne predstavlja problem daljina, nego BRZINA :lol::lol: Trebao bi mi ceo dan da dodjem, a uz to problem je i pos'o. Radiiiim ko dragstor :jecaj: . Ali resicu valjda i problem brzine :jecaj: Ma organizovacemo se obavezno :-$ .....samo polako :thumbsup:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600
[

Meni ne predstavlja problem daljina' date= nego BRZINA :lol::lol: Trebao bi mi ceo dan da dodjem, a uz to problem je i pos'o. Radiiiim ko dragstor :jecaj: . Ali resicu valjda i problem brzine :jecaj: Ma organizovacemo se obavezno :-$ .....samo polako :thumbsup:[/quote]

 

Cu brzina, bas zato sto smo mi sporiji da se udruzimo... Pa lepse je putovati nego stici (osim ako te ceka rostilj :) ) a i nije R25 toliko spor, moze i preko 100 izvuce... sto znaci 80 je milina za agregat... a to je ogranicenje na magistralnim putevima... tako da nije spor!!!!!!

Umesto da hvalis, ti kudis motor... ccccc... imas zuti karton od sekte :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Raska-Bg-Banja Luka
  • Motocikl: BMW R25/2 (1951) ; BMW R60/7 (1978)

 

Cu brzina' date=' bas zato sto smo mi sporiji da se udruzimo... Pa lepse je putovati nego stici (osim ako te ceka rostilj :) ) a i nije R25 toliko spor, moze i preko 100 izvuce... sto znaci 80 je milina za agregat... a to je ogranicenje na magistralnim putevima... tako da nije spor!!!!!!

Umesto da hvalis, ti kudis motor... ccccc... imas zuti karton od sekte :lol:[/quote']

Udruzivanje "sekte" stoji i bice ga, :-$ a ja bih pozurio zbog druzenja, a ne zbog rostilja :lol::lol::lol: a odavde iz BL morao bih sam putovati. Ma ko bre kudi :lol::lol::lol: Da je los ne bih ga MAZIO I PAZIO 22g [-X :lol::lol::lol:

Ej da malo ne ometamo ovu temu??? :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
Ideja je da se okupimo na obali Drine' date=' rostiljamo, razapnemo satore, dakle moze i da se popije, Sarac obezbedjuje svirku. Eto prilike da izluftirate/probate svoje satore. Sto se rostilja tice moze klasika, a moze i na razanj. Apsolutno je do nas. Treba samo pratiti prognozu i nadati se da je prvi vikend nakon praznika tj April 14ti suncan i topao. Ocekujemo sve ucesnike LA toura, prosirenu ekipu iz VA i sve ostale koji su zainetesovani. Uskoro otvaram novi topic da ne mijesamo pricu sa happeningom u LA. Cheers.[/quote']

Eto i mene, sator cu valjda da resim dotle, a ako ga ne bude bilo onda uy logorsku vatru :D:D

 

A ja sam pre za "na razanj" :D neka mala jagica :food: :food: :food:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja