Jump to content

Moto Zajednica

Nisam te video, sta je?! Hoces da se bijes?!

Recommended Posts

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Za Beograd je najbolje imati zvono od tramvaja. To pali i na sred Gazele. Samo se razmiču. Problem je što je veliko kao omanji lavor i ne može se sakriti na motoru. A inače je zabranjeno imati ga osim na tramvaju (tim je upotreba istog, slađa)  ;D

ŽIVA istina  ;D  :D

pre neki dan lik kod Kalenića prolazi u crvenom Renou 4 i staje na pešački, par bakica se nonšalantno šeta kao da su na Kalemegdanu, liku dosade i stisne sirenu(čitaj) zvono, svi su se izbezumili  ;D otkud tramvaj kod Kalenića. Lik u gepeku ima zvono od tramvaja  ;D

 

Mene je pre petnaestak godina na Raskrsnici Kajmakčalanske i Branka Krsmanovića lik isprepadao zvoncem sa tramvaja. Ne možete da zamislite šta sve u deliću sekunde prođe kroz glavu.  :o :o :o  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Da nije bio beli golf kec, moj drugar je bas tada imao zvono u njemu, plakao sam od smeha, svaki put kad smo isli negde zajedno... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Da nije bio beli golf kec, moj drugar je bas tada imao zvono u njemu, plakao sam od smeha, svaki put kad smo isli negde zajedno... ;D ;D ;D

 

Jes vala, beli! Usta ga...  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Jos ako si stajao na sinama... ;D ;D ;D A, onda procitah Kajmakcalanska... 100 metara od sina...;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

U tom trenutku sam se osećao kao Duško Dugouško kad u onom crtaću kaže:" Ako sve ovo nije istina, neka me zgazi voz!" I zgazi ga voz, a on se nalazi u sred sobe.  ;D ;D ;D Otkud tramvaj u Kajmakčalanskoj, on ne ide ka Crvenom krstu!  :o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Znam, mene je iscimao svaki put, kad ga ne bih video da stize, tek posle 3.- 4. puta sam se navikao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

Jedan covek u Mitrovici pravi trajk,stavio je sirenu od lokomotive!!! ;D

Da moze bajk da izgura,stavio bih svirenu sa prekookeanskog broda jer mi je zivot mio >:(

Mada i sa ovom Stebel Nautilus vazdusarom ih dobro prodrmam jer vidim kako se cimnu,zatresu blago volan i gledaju na retrovizrore. ;D

 

Svaka im dala sto ga napravise. Vredi svaki dinar. Kad sam ga tek stavio jedva sam cekao da neko napravi neki ispad da mu legnem na sirenu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki En 500

Meni retko ko svira, valjda zbog kože i krsta na ledjima hehe  ;D ;D ;D

 

A za trkače je najjači onaj fazon da ga istruriraš par puta na semaforu pa kad se on zaleti ti ga iskuliraš ili još jače je ako skrećeš levo ili desno hahahaha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1000 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

ne znam kako je kod vas ali kod nas vozaci u gradskom prevozu(ali i privatnici)  imaju nekakvu tablu na busu,koja im kao daje pravo ukljucenja u saobracaj,ali problem je sto to oni malko zloupotrebljavaju i malko se ukljucuju kad si ti maltene zaobisao autobus i redovno te zguraju na drugu traku!! mene juce dvaput!! a posebno kad si na motoru,a ni auta ne stede,pa ti je kad te isjece da gazis kocnicu i molis boga da te nece pokupiti zadnjim krajem busa!!nisu cisti sa glavom nikako,bezobrazluk.... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Ima to i kod nas, ako se ukljucuje sa stajalista ima prednost, al` ovde ih niko ne j****  5%, a nisu bas previse drcni, jer se desavalo da na sledecoj stanici izvuku vozaca iz busa, pa makljaza... Status quo, oni ne izlecu mnogo, mi ih malo pustamo, i svi mirni, uglavnom... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

Ja nemam taj problem jer je mene nemoguce ne primetiti u saobracaju  ;D

ako me vec neko isece onako bezobrazno ,stignem ga i nacestitam mu se nove godine . . ako vidim da sledi pegla pustim ga da me prvi udari (jer po novom zakonu tuca na ulici je zesci prekrsaj za koji se odma ide u zatvor),naravno rukavice sa karbonom ne skidam sa ruku i ko prezivi prvi dok ne dodje policija (pod uslovom da mu izbegnem udarac ili ga ublazim ) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ako si u nuznoj odbrani ne mora prvi da te udari ako je po postupcima ocigledno da je krenuo u napad...Samo se javlja problem jer za to moras imati svedoke.Jbg.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

Ja nemam taj problem jer je mene nemoguce ne primetiti u saobracaju  ;D

ako me vec neko isece onako bezobrazno ,stignem ga i nacestitam mu se nove godine . . ako vidim da sledi pegla pustim ga da me prvi udari (jer po novom zakonu tuca na ulici je zesci prekrsaj za koji se odma ide u zatvor),naravno rukavice sa karbonom ne skidam sa ruku i ko prezivi prvi dok ne dodje policija (pod uslovom da mu izbegnem udarac ili ga ublazim ) :)

Kaciga na glavi i karbon na pesnicama pa ,,vaspitavanje,, , moj covek. Ja sam jednog edukovao prosle godine na sred Brankovog mosta. Prosuo na mene pikslu iz auta namerno. Ne verujem da je smarao nekog motoristu posle toga, ni on ni oni sto su gledali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: verschez

Pa  sa STOKOM nemoze drugačije ...jednog sam napucao kroz bocno vozacevo stako...naravno pre toga sam izbrojao do 10 ali nije vredelo. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

vise se ne treba cuvati nagruvanih celavaca sa kajlama u dzipovima i na rrrrovima

 

sad pazi na motoriste sto voze endure i teraju sve po propisima 50kmh

 

i pazi da ih ne obidjes brzo, mada, tog pegaza ja obidjem na rolerima, ili kakvom skejtu cak ako je malo veca nizbrdica...

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova

kralju

znao sam da je taj pegaso krsina ali nisam znao da je toliki krs :D

kad god sam vozio sporo desavao mi se problem, kad god sam vozio brze prosao sam pre nezgodne situacije

zato i vozim brze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja