Jump to content

Moto Zajednica

BIKE ROCK MISIJA KOSOVO 2010

Recommended Posts

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: ZZR 1400

i meni je žao , ali morao sam večeras da budem u bg, išao sam do Kraljeva i nije bilo bitno sa kojim motorom se išlo jer su pauze na pumpama bile oko 2h....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

bio sa braćom na kosovu , bilo malo problema oko ulaska u jarinju na prelazu, problem pravila KPS i neki francuski policajci  medjutim sve prošlo dobro

koncert bio odličan  muzika dobra  društvo kao i uvek odabrano  :o

sve u svemu dobro  nego što jutros pada kiša  >:( ali nema lošeg vremena samo loša oprema

fotke kasnije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: vrsac

Zamisli da cekas neke na 70 km/h.Ja bih poludeo.Ebes onda voznju i auto put.Zaspao bih na motoru.

znaci ti kakrakterises ljude po motorima ? ne voze svi r masine,imaj obzira i prema drugima.slazem se sa konstatacijom da razbijena grupa kao na snimku i nije nesto.grupa je grupa,svaka cast za snimak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

bilo je i ljudi na skuterima, koje hteo i mogao išao je.... vozio 70 ili 170 km/h nije bitno

Na autoputu sigurno nije,ja sam bio sa najslabijim motorom i vozio oko 100,do plavog mosta nikog nisam stigao.Jedino sledeci put da odem ranije do Kraljeva, valjda mi onda nebi tolko zapalili.Nije fora juriti ostale sam na autoputu a i rizicno je.Nadam se da ce sledece god. biti jos ovakvih entuzijaista ko sto sam ja :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

Zamisli da cekas neke na 70 km/h.Ja bih poludeo.Ebes onda voznju i auto put.Zaspao bih na motoru.

znaci ti kakrakterises ljude po motorima ? ne voze svi r masine,imaj obzira i prema drugima.slazem se sa konstatacijom da razbijena grupa kao na snimku i nije nesto.grupa je grupa,svaka cast za snimak

Gde sam napisao da karakterisem ljude po motorima????? ??? ??? Ako to nadjes da sam to napisao, onda si genije. ;D To je tvoja neka unutrasnja psiholoska nijansa koja se smatra prozvanom.Svako se cese gde ga svrbi.Ja nisam to napisao.

Pisem da necu da vozim sporo jer da hocu sporu voznju dao bi tri puta manje novca i kupio nesto od 200 cc.Zato hocu da vozim u 6 brzini na laganim obrtajima a to je oko 100 do 120km /h. Postoje brze i s sporije grupe.Svako sa svakim.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

svaki potor preko 125ccm trebalo bi da moze da ide 100-120 ,a sve ispod 125ccm je pravi rizik i krenuti na tako dalek put. Ne zelim nikog uvredim ali jednostavno ti slabiji motori i nisu pravljeni da prelaze velike kilometraze u cugu,ne kazem da ne mogu ali nisu predvidjeni. Prilicno je to dug put da bi se vozilo 70km/h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

A sto nas lepo "oprala" kisa u povratku :D...zna li neko koliko je udesa bilo....video sam jedan posle Lozovichke cesme kada je momak pao sa Dominatorom na auto putu....i u povratku jedan pad zelene Kawe...na srecu bez vecih posledica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

pre pet min na OMV pumpi u G.Milanovcu sam isto cuo da je u povratku bilo padova...nadam se da su svi OK :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Ja sam krenuo jutros u 10 iz Mitrovice i isao sam Raska - Kraljevo - Cacak - Beograd i nisam naisao ni na jedan pad ali zato je kise bilo za medalju, na Rudniku uzas, magla, jaka ali izuzetno jaka kisa sa potocima vode koji su se slivali po asfaltu. A u Mitrovici je bilo super. Sve pohvale organizatorima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Motocikl: dominator650

Ja sam krenuo jutros u 10 iz Mitrovice i isao sam Raska - Kraljevo - Cacak - Beograd i nisam naisao ni na jedan pad ali zato je kise bilo za medalju, na Rudniku uzas, magla, jaka ali izuzetno jaka kisa sa potocima vode koji su se slivali po asfaltu. A u Mitrovici je bilo super. Sve pohvale organizatorima.

                  isto sam cuo i ja,al onog sa zelenim erom skoro da videh pad ispred mene...svi su ok ;)sledeci put nosim kafetin za glavu i kamasne ;Dpozdrav svima sto bejahu sinoc  Kraljevo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Ja sam imao kafetin u koferu trebao si da trazis a gamasne su uspesno zamenile 2 jake najlon kese i noge su bile suve...sve ostalo je krenulo da popusta oko Kraljeva...do Panceva je vaga stigla do koze...ali prezivelo se...najlon ne drzi,danas je tebalo nositi ronilachko odelo.... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Trešnja

Dragi moji, moram da se pohvalim. :)

 

Imala sam čast i privilegiju da pre desetak minuta slušam uživo iz Kosovske Mitrovice Slađanu Milošević i njen "Amsterdam"!!!

 

Znači, koncert je uveliko u toku! :) :) :)

 

P.S. Šta su ti čuda moderne tehnike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Evo da probam da Vam docharam atmosferu ili makar deo iste.

 

Jugopetrol Kraljevo - chekajuci sever.

panorama_m.jpg

 

Malo smo pohitali pa udarismo cheku. Ovi oblaci su samo nagoveshtaj sutrashnje kishe. Juche - ni kap.

DSC02207.jpg

 

Endurad (magarad ;D )

DSC02209.jpg

 

Grupno chekanje posle drugog punkta.

DSC02212.jpg

 

Ulazak u KM. Naroda na sve strane vec desetinama kilometara.

dochek.jpg

 

Malo feshte. :)

DSC02221.jpg

 

DSC02216.jpg

 

Pozvani smo na klopu koju naravno niko nije hteo da odbije. :)

DSC02225.jpg

 

DSC02224.jpg

 

Napolju se vec zahuktava. Svirka u svom punom sjaju.

DSC02229.jpg

 

Za Ljilju ;D

DSC02246.jpg

 

Kulminacija; chini mi se uz Yu grupu.

bakljada.jpg

 

Balonche gde odmorismo nakvashene dushe. Kako je ko stizao, tako je i hvatao horizontalu. ;D

DSC02256.jpg

 

Jutros pred polazak deo Kosovske Mitrovice sa proplanka.

DSC02262.jpg

 

Radne obaveze su nas poterale kuci dan ranije, ali opet smo svi zadovoljni. Super provod i zezanje bez vecih incidenata (ja se nadam). Hvala narodu koji nas je dochekao (bilo ih je sa suzama u ochima). Takodje hvala svim bajkerima na druzhenju. Poz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2465 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Sva sreca pa me pojedini nisu preticali. ;D

 

Izvini brate jos jednom.  :-[ Jel imas jos nekih posledica od pada?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Izvini brate jos jednom.  :-[ Jel imas jos nekih posledica od pada?

Ahahhaaha! Pa ti si se stvarno primio. ;D

Shto se tiche posledica, ostala je samo jedna. Vozim dosta ozbiljnije i pazhljivije. ;)

 

@Ljilja

Nema na chemu. Imam i vece formate pa ako zatreba nekom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja