Jump to content

Moto Zajednica

Ozbiljno UPOZORENJE policije - MISHELUK - necemo vise da vas vidimo tu!

Recommended Posts

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Danas 19.03,2010. popodne na Misheluk dolazi onaj crni policijski Mercedes radar sa dva saobracajca. Upozorenje kroz prozor, policijski kulturno,a  narodski - ja bih da sam sherif i mogu sta hocu jer me bas briga za ostale, saopstava: Upozoravam, od nedelje ce se svima koji se budu zatekli ma Miseluku naplacivati 5.000 din. zato sto cete, da bi se i parkirali (na poznato visedecenijsko okupljaliste svih  novosadskih motociklista), makar tu dosli i preko oranja, morati da predjete punu liniju a to cemo naplacivati 5.000 din. Policajac, ocigledno ni sam ubedjen u pravilnost ove odluke, po njegovim recima samo izvrsava necije naredjnje. Na pitanje, nekog od prisutnih okupljenih, kako ce ako se u nedelju zbog lepog vremena pojavi dvesto ljudi, odgovor je bio doci ce 500 policajaca (grada Chikaga valjda) "al cemo vas rasturiti i pokaznjavati" a i uslikati sve. Dobronamerno objasnjavajuci da ce nas slati i na prinudni rad (Rad oslobadja) ko ne bude platio kaznu. Nisam ni znao da je u Novom Sadu makar se pridrzavao svih propisa biti motociklista jednako kriminalcu ili teroristi?

Tako ce zbog par onih koji su im verovatno zasmetali dizanjem motora na zadnjaka moci trenirati strogocu na svima i rasturati svako okupljanje ili druzenje cim se okupi vise od tri cetiri motora.

Iako zive od nasih skupih registracija, iako je ocigleno neko nesposoban da resi taj problem na kulturan nacin, iako su servis gradjana ucinice to za nase dobro, iako im ne smetaju krateri od rupa na samo par metara odatle, jer nekome motocikli i motociklisti smetaju, ukinuti bilo kakvo vidno okupljanje motociklista bilo gde u gradu. Na pitanje a gde cemo moci odgovor je bio bas me briga - nigde.

Kako ce se stvar zavrsiti videcemo - bicete obavesteni!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

druze ne zameri ali na miseluk se i dolazilo radi tockarenja ili gledanja istog....da se druzim mogu i u parku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Nemam ja ništa protiv točkarenja po meni jedino mesto gde je to koliko toliko bilo bezbedno ali ako kažu nezakonito ok uhvati i kazni onog a ne sve, verovatno me nisi razumeo, za ono što radim snosim odgovornost, ako prekoračujem brzinu to radim na svoju odgovornost, bilo bi glupo, nelogicno i pre svega nezakonito za to kaznjavati i onog ko se vozi samnom, kaoi zamisli neko u busu ukrade novcanik a oni uhapse i prebiju sve putnike u tom busu..., ili ta policija nije sposobna ili su putnici dileje da nikom ne padne na pamet da tu nešto nije u redu.

A druženje i okupljanje neće moći ni u parku ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Vi kukate, a u stvari zivite u jos relativno opustenom okruzenju sto se tice voznje motorom.

Bice sve gore i gore dok "prilagodite" standarde... ;D

 

Evo jedan video sa nase (NL) komercijalne TV, emisija se zove "Wegmisbruikers", sto znaci "zloupotrebljivaci puteva", zvuci do 00 za one bakice u starackom domu.

LM, tu imamo jednog mongoloidnog voditelja, pozadi kod neobiljezene murije, i onda se oni tako vozaju i hvataju zloupotrebljivace na djelu.

 

I tako dodjose na "Miseluk", tj. privatni parking od jedne firme koja ne radi nedeljom, a bila nedelja, pa parking prazan.

Industrijska zona, nedelja, nigdje zive duse, prazan privatni parking.... i tu nadju ove zloupotrebljivace puteva i pouzimaju im vozacke dozvole,

zbog neverovatno-vanpametnog ponasanja i zloupotrebe puteva, te ugrozavanja vascelog Holandskog drustva i prirode....

 

Policija ustanovljava da je "parking javno dostupan", sto znaci da je moguce da neko dodje tu s autom, recimo npr. koitusa radi, pa da zastite natalitet stupaju u akciju.

Decki opusteno / zacudjeno predaju svoje dozvole i ne mogu da vjeruju sta im se desava.

Jos su im objasnili da su tu dosli upravo da ne bi nikome smetali ili ga ugrozili.

 

Policija pokazuje njihov auto (od stuntera) kao dokaz da je moguce tu parkirati, i na kraju mu jos pruzi ruku i pozeli mu srecu u "daljoj proceduri". Kultura brale! (A ustvari su tu dosli da snime atraktivne scene za emisiju)

 

Evo video, samo iskljucite ton, da ne slusate ovog mongola, jer iako ga ne razumijete, mozete dobiti chir....

 

http://www.youtube.com/watch?v=khOAYsVnxak

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6336 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ono sto htedoh da napisem je vise nego dnevno politicki.

Zasto vise nista ne moze da me iznenadi?

Mozda bi to ucinila kakva lepa vest?

Kad bih i posle toga ostao ravnodusan,onda bi se zaista vredelo zapitati.Ovako..... :-X

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Vi kukate, a u stvari zivite u jos relativno opustenom okruzenju sto se tice voznje motorom.

Bice sve gore i gore dok "prilagodite" standarde... ;D

 

Evo jedan video sa nase (NL) komercijalne TV, emisija se zove "Wegmisbruikers", sto znaci "zloupotrebljivaci puteva", zvuci do 00 za one bakice u starackom domu.

LM, tu imamo jednog mongoloidnog voditelja, pozadi kod neobiljezene murije, i onda se oni tako vozaju i hvataju zloupotrebljivace na djelu.

 

I tako dodjose na "Miseluk", tj. privatni parking od jedne firme koja ne radi nedeljom, a bila nedelja, pa parking prazan.

Industrijska zona, nedelja, nigdje zive duse, prazan privatni parking.... i tu nadju ove zloupotrebljivace puteva i pouzimaju im vozacke dozvole,

zbog neverovatno-vanpametnog ponasanja i zloupotrebe puteva, te ugrozavanja vascelog Holandskog drustva i prirode....

 

Policija ustanovljava da je "parking javno dostupan", sto znaci da je moguce da neko dodje tu s autom, recimo npr. koitusa radi, pa da zastite natalitet stupaju u akciju.

Decki opusteno / zacudjeno predaju svoje dozvole i ne mogu da vjeruju sta im se desava.

Jos su im objasnili da su tu dosli upravo da ne bi nikome smetali ili ga ugrozili.

 

Policija pokazuje njihov auto (od stuntera) kao dokaz da je moguce tu parkirati, i na kraju mu jos pruzi ruku i pozeli mu srecu u "daljoj proceduri". Kultura brale! (A ustvari su tu dosli da snime atraktivne scene za emisiju)

 

Evo video, samo iskljucite ton, da ne slusate ovog mongola, jer iako ga ne razumijete, mozete dobiti chir....

 

http://www.youtube.com/watch?v=khOAYsVnxak

 

izvini, ali od kada ima policija ovlaštenja na privatnom parkingu? privatni parking NIJE javna površina.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

izvini, ali od kada ima policija ovlaštenja na privatnom parkingu? privatni parking NIJE javna površina.....

 

Nije javna povrsina, privatna je, ali je javno dostupna. Ta firma omogucuje svojim posjetiteljima da se tu parkiraju.

U principu znaci, nedeljom nemas sta tamo da trazis, jer je firma zatvorena i cuvar bi mogao ladno da te otjera.

Ali posto tamo niko ni ne dolazi, cuvar nikog ne tjera i ne pise da je zabranjeno da se tu parkiras i nedeljom ako hoces, jer nema potrebe.

 

edit: a sve sto je "javno dostupno" se pravno tretira kao javni put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Doci ce 500 policajaca!!!!!!????????? Ovo me potseca na 90. pa panduri razbiju mitingase.......a mi smo samo slucajni prolaznici ZLOnamernici.......mene zanima oce li biti vodeni topovi i oce li bacati suzavac pa da ponesem gas masku umesto kacige......

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12248 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

...nemoj da vas začudi ako stvarno dođu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

ja bi negde izbrisao punu liniju pa tako iskoristio rupu u zakonu... a ako bi baš bili toliko bezobrazni da se zainate onda bi našao neki lep ćošak u centru NS-a i tamo se skupljali... nekom zabraniti da se druži a pri tom ne obezbediti ili bar sugerisati gde da nastave da se druže to je onako, džukački, sad oni kao uteruju zakon, dobili su krila s novim Zobsom... A da uhvate lopove koji ovih dana kradu motore po NS-u, to ne rade...  One koje točkare lako mogu da presretnu na kraju mosta ako im baš to smeta... To je isto kao kad bi nama zabranili da parkiramo u Bg-u na Ušću kod Vojvodića... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

To sam se i ja pitao da li ce analogno k tome da zabrane identicno okupljanje i u Beogradu na Uscu i slicnim mestima?

Ili je ovo samo jos jedna sjajna ideja naseg lokalnog politicara ili glavnog serifa,nesto mi govori da to sigurno nije smislio neki akedemik?

 

 

Od nedelje!?

 

...a ako preguras motor preko pune linije i onda prakiras jel i onda to prekrsaj za 5000.din? A ja mislio da je preko pune veca kazna - odakle mu ta suma?

 

...al' vlast je vlast a cast je cast...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Njihovo pravo je da sankcionisu prekrsaje, ali da zabranjuju okupljanje i druzenje, je vrlo drsko i bezobrazno. Onog ko je kriv kazni ali ostali normalan svet ostavi da se druzi i okuplja kako zeli. S obzirom da se represija neprestano  uvecava i sve je vise od strane vlasti, tome se treba nekako protiviti, ne silom vec nekako mirno, recimo stalnim okupljanjem bez incidenata i prekrsaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Nisam bio - al i marsovac reche da ce poceti da razjuruju "od nedelje" (valjda mu to znaci od sledece nedelje), kada kao i oni zaduzuju motore!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Bio sam danas na Mišeluku ,proveo ceo dan na motoru i imao čast kada sam se vraćao kući da mi u vožnji kolima zazvoni mob. i ja se javim mahinalno i startuju me policajci,izvukao sam se ali u tom našem ćaskanju pošto su videli opremu na zadnjem sedištu krene priča o motorima i čovek mi kaže da su sve veće raskrsnice u gradu pokrivene kamerama kao i važnije ulice tako da otprilike će imati sliku saobraćaja u gradu ,a što se Mišeluka tiče ona akcija od prošle godine(racija u Avgustu 2009-te je bila individualna i uopšte nije urodila plodom nego je imala kontra efekat i da i njima odgovara da budemo van grada jer dosad na Mišeluku nije bilo problema.Tako da mislim da te je tovario onaj iz "Crne Mečke".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Onda treba da je sluzbeno tovario gomilu ozbiljnih ljudi, ne klinaca, koji su tamo stajali-  preteci ozbiljno (mi nismo "caskali")  laznim uzbunjivanjem tek tako eksponirao sebe pred gomilom ljudi a da ne zna da za to moze da izgubi posao... sumnjam prijatelju da bas toliko nisu imali pametnijeg posla  :-\

 

...da se jos nisu i izvinjavli za neuspelu "individualnu raciju" od prosle godine :D, samo kao ti ne znas da su sve raskrsnice pokrivene sa kamerama  a bas svako domacinstvo u gradu i okolnim mestima placa 34 dinara mesecno za njihove kamere sa kojima ce naravno imati sta - "otprilike sliku saobracaja u gradu"? ;D

 

...a ja samo neobavezno prenesoh sta nam je pred svima najzobiljnije sluzbeno porucio i nista vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Sutra dolazim za Novi Sad, bas i cu konacno da vidim izbliza taj Miseluk, i bas cu da predjem preko pune, dodje mi od besa i da tockira, mamu im bre siledzijsku... >:( >:(>:( >:(>:( Ne policiji, nama sto ih drzimo na vlasti, i one pre njih, mada je one bas bolelo za motore, nas prokleti mentalitet... >:( >:(>:( >:(>:( Gde god nekom das malo ili vise vlasti, ode mas` u propas`...

 

@GhostMile u vezi onog snimka sa parkinga: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA... >:( >:(>:( >:(>:( >:( AAAAAAAAAAAAAAAA...  >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(AAAAAAAAAAAAAAAAA... >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(

 

A od onog voditelja sam dobio cir samo od gledanja... >:( >:(>:( >:(>:( AAAAAAAAAAAAA... >:( >:(>:( >:(>:( >:(

 

Gotovo, odlucio sam, menjam planetu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja