Jump to content

Moto Zajednica

HONDA CBR600 F4i Sport

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

U cemu je razlika izmedju CBR600 F i CBR600 F4i?

Nesto sam nacuo da je ova druga namenjena za Australijsko trziste, ali ne znam koliko je to tacna informacija.

Video sam u oglasima jednu na prodaju 2001 god, na slikama ne izglea lose pa rekoh da se malo raspitam.

 

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Mislim da je pre pitanje izmedju F4i i F4i sport...

poshto sam vozio taj motor mislim da je jedina razlika shto sportima malchice zashiljeniji rep i umesto jednog sedishta za obe osobe(tzv.banana) ima dva odvojena i race-look. Eto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

CBR600F moze biti od 1991 pa sve do modela CBR600F4i koji je poslednji i aktuelni model, za razliku od ostalih ima ubrizgavanje i podesivo oslanjanje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

I CBR 600 F sport 2001-2002 ima dva sedista i direktno ubrizgavanje, mada nisam uspeo da primetim razliku izmedju 600 F sport i 600 F4i, osim sto su F4i mladje od F sport.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Hvala drugari sad je jasnije u cemu je razlika izmedju ova dva motorina :)

 

Kao sto rekoh video sam u oglasima jednu na prodaju 2001 god, za cca 4000e. Covek je ostavio i link sa slikama i sl, pa ako je u redu mogu da stavim taj link mozda neko zna o kom motoru je rec i u kakvom je stanju, pa da da neki kometar na pp.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Znam ja koji je to motor, vec je neko pitao za taj motor pa sam napisao u cemu je stvar... Motor je iz PA i cena je takva kakva je jer motor nije bas najbolji.. Bio je lupan, farban, dekna mu je menjana, glava mu je varena, prilicno jako zvoni na oko 6000-7000 obrtaja kad se ugreje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric
Kako nisi Cubricu...pogledaj u mojoj galeriji...ja sam vozio CBR 600f4i. Sport=separatna sedishta

 

Ima i "CBR 600 F4i" sa odvojenim sedistima, na nju sam mislio, potpuno je ista kao "CBR 600 F sport". Ja sam inace hteo da kupim taj motor, mnogo mi se svidja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Srbija - Nemacka - Spanija

JA sam bio vlasnik BAS te honde koja je bila u PA i koja je prodata za 4100€, a DUSANE glava je promenjena (150€, stigla iz USA) a cuo se jedan lancanik bregaste verovatno od dugog stajanja, olabavio je bio, promenjen i motor je sada u super stanju... Covek je ulozio u nove gume ( moralo se), prevod i registraciju i to je to... Motor kako kazes NIJE NAJBOLJI ali NIJE NI NOV a cena je cak bila i ispod svake cene bez obzira na male nedostatke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Srbija - Nemacka - Spanija

Ocigledno nisi bas procitao moj post CHIMPRESCO.... JA sam bio vlasnik TOG motora, izvaðen duplikat saobraæajne, motor registrovan i preveden na èoveka koji je kupio motor... Sve završeno pre 7 dana... Bila je izgubljena saobraæajna sa odjavom pa sam imao muke da dobijem drugu, a u stvari nisam je ni dobio pošto je odjavljen, u tom sluèaju daju samo uverenje o poreklu vozila, sa tim uverenjem otišli u agenciju, platili porez i èovek ga preveo na svoje ime i registrovao.... još je bio toliko zadovoljan i sreæan da je od mene kupio u kombinezon u boji motora.... mada sada mi je malo žao što sam ga prodao jer sam našao motor u istoj boji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja