Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Super Tenere XTZ 750

Recommended Posts

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

lep je, da te lepo služi puno kilometara :takoje: šta je ovo, sve prinova za prinovom i sve veći i veći momci... svatiše ljudi da je to motor za prave muškarce :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd NBG
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 ; Husqvarna TE 610e, RD07

hvala puno, pa sta drugo da radim kada sam 198cm...

Ej bio sam kod Bokilica da vidim onu ST Zeljkovu, pa Urosevu (to sam posle saznao cija je bila, pa sam odustao ok kup. 1nanana.gif)

Mnogo je nekako visa od ove moje, ali bas drasticna razlika..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

trebas da vidis da prethodni vlasnik nije spustio motor preko dogbonova (bilo je u temi) a ako jeste uvek možeš da vidiš da se menjaš sa nekim kome je velika Super Tenera :D ukoliko ne, napraviš kraće dogbonove, odnosi su 1cm na dogbonu je 3 u visinu :takoje:... ili to ili ti je oslabio amortizer pa stoji samo na opruzi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1963 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Bice da nama sto malo ili mnogo iskacemo iz standarda visine STenere cuci kao salivena!0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750 SUPER TENERE

AL ZATO IMA JOS UVEK IZVANREDAN AGREGAT ITD..a jes ono je pogrebana svud po ..po mnogo :moto3:

Jeste imala i i dalje ima agregat koji je ja mislim najbolji od svih koje znam....... imam i ja ST al Zeljkova je uvek nekako tiho radila, i pored njegovog divljanja........ estetika se sredi.... jbo farbu i nalepnice....... bitno da se tera.......... ja na mojoj nemam ni farbu nit nalepnice vec 3 god xexexexexexe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd NBG
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 ; Husqvarna TE 610e, RD07

Pazario sam prekljuce ovo cvokocalo, kakva je takva je moja je . 1jezik.gif

Jesi li to kupio od Milosa sa Liona

 

da, da od Milosa. Jel ti poznata?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd NBG
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 ; Husqvarna TE 610e, RD07

Sto nisi pazario moju??

 

Zato što si joj dadu dadinu :jee:

 

to nijedna paprika ne bi preživela :D

 

Pa sa Bokilicem se nisam dogovorio oko 100 jevreje, iako znam gde je sve bila i sta je prosla to sam saznao kada sam se vratio iz Pazove, a tvoj prijatelj je moj komsija pa sam cuo gde je sve bila 1care.gif0ljut2.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750 SUPER TENERE

NIsam te razumeo za to od koga si cuo gde je bila i sta je radila......... mislim na Zeljkovu........... a sada za tu..... jesi li uspeo da namestis problem kojimotor ima preko 5000 ob??????

A za Zeljkovu ja smem da se kladim u moju da je pouzdan motor i da ima mozda 3 falinkice da bude tip top........... farbanje,igle tube i mozda jos nesto sitno.............. za Milosevu znam da ima taj prob koji nije znao da resi........ mada je on u frci pa je dao u bezcenje jer mu treba auto....... dobio si je ispod svake cene tako da se isplati uloziti u nju....... nek te sluzi kao mene moja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd NBG
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 ; Husqvarna TE 610e, RD07

Sredicu je u toku sledece nedelje, mada cu sada preko zime da je rascarupam imam malo problem sa strujom ali nesto sitno, mada mislim i da cu joj menjati boju tako da je rasklapam totalno. Imam neka pitanja oko dogbonova pa ko bi to mogao malo detaljnije da mi objasni? Popsy me poslao na onu temu mada nije mi bas naj jasnije..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd NBG
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 ; Husqvarna TE 610e, RD07

Rekoh ti ja da sam isao da vidim zeljkovu i hteo da je pazarim ali oko cene se nismo dog i to zbog 100, ali hteo sam da je pazarim poneo sam parice sa sobom i lomio sam se, ali neka ko zna zasto je to dobro.

Dobra ce biti ova moja ljubimica kada je sredim preko zime..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

AL ZATO IMA JOS UVEK IZVANREDAN AGREGAT ITD..a jes ono je pogrebana svud po ..po mnogo :moto3:

Jeste imala i i dalje ima agregat koji je ja mislim najbolji od svih koje znam.......

 

Zato sto ne znas moju STaru 1zvizduk.gif.... nego imas li viska roler lanca, na prodaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

hvala puno, pa sta drugo da radim kada sam 198cm...

Ej bio sam kod Bokilica da vidim onu ST Zeljkovu, pa Urosevu (to sam posle saznao cija je bila, pa sam odustao ok kup. 1nanana.gif)

Mnogo je nekako visa od ove moje, ali bas drasticna razlika..

 

Jesi odustao od kupovine zbog 100 e ili zato sto si cuo da je bila Zexova pa moja, nije mi jasno? Ako je ovo drugo razlog, onda se osecam prozvano malo, reko' da mi objasnis gde je to motor bio, bas me zanima sad? Ako ti smeta to sto je motor izlazio na off, onda si trebao da gledas nekog diversiona ili tako nesto, oni obicno ne idu na off... Moj motor je za taj koji si ti kupio, pa malo je reci, zmaj...Odradjeno je sve sto je moglo da se odradi, i sve je uvek radjeno na vreme, plus ga je Bokilic malo prekontrolisao kad je dosao kod njega...Ti si uzeo motor sa pola TCI-a, koji nece da ide preko 5000 i nasao si se merodavan da komentarises ciji je motor gde bio.. Sve najbolje ti zelim sa novim motorom, ali spusti malo loptu, uvredices nekoga bez potrebe..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

hvala puno, pa sta drugo da radim kada sam 198cm...

Ej bio sam kod Bokilica da vidim onu ST Zeljkovu, pa Urosevu (to sam posle saznao cija je bila, pa sam odustao ok kup. 1nanana.gif)

Mnogo je nekako visa od ove moje, ali bas drasticna razlika..

 

Jesi odustao od kupovine zbog 100 e ili zato sto si cuo da je bila Zexova pa moja, nije mi jasno? Ako je ovo drugo razlog, onda se osecam prozvano malo, reko' da mi objasnis gde je to motor bio, bas me zanima sad? Ako ti smeta to sto je motor izlazio na off, onda si trebao da gledas nekog diversiona ili tako nesto, oni obicno ne idu na off... Moj motor je za taj koji si ti kupio, pa malo je reci, zmaj...Odradjeno je sve sto je moglo da se odradi, i sve je uvek radjeno na vreme, plus ga je Bokilic malo prekontrolisao kad je dosao kod njega...Ti si uzeo motor sa pola TCI-a, koji nece da ide preko 5000 i nasao si se merodavan da komentarises ciji je motor gde bio.. Sve najbolje ti zelim sa novim motorom, ali spusti malo loptu, uvredices nekoga bez potrebe..

 

A moja je visa od te, zato sto ima i amortizer i oprugu, za razliku od te koja ima samo oprugu, to je prelazno godiste 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Melbourne - Australija
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750 (prodat)

Sto se ljutis burazeru?! Ima covek za svoje pare pravo da kupi sta 'oce i da misli o tvom i/ili Zeksovom motoru sta 'oce!!!!! Ne shvatam sta tebe briga?! Ni ja ne bi kupio Zeksov motor!!!!! Posle Beverly-ja nikada vise!!!!! Hahaha!!!! Mala sala i samo opusteno, bez nervoze i pretnji, nema potrebe... Ipak delimo iste brige i zadovoljstva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Sto se ljutis burazeru?! Ima covek za svoje pare pravo da kupi sta 'oce i da misli o tvom i/ili Zeksovom motoru sta 'oce!!!!! Ne shvatam sta tebe briga?! Ni ja ne bi kupio Zeksov motor!!!!! Posle Beverly-ja nikada vise!!!!! Hahaha!!!! Mala sala i samo opusteno, bez nervoze i pretnji, nema potrebe... Ipak delimo iste brige i zadovoljstva...

To sto tvoj kum ne ume da upali moped nema veze samnom!!!!

 

:D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750 SUPER TENERE

Vidite ljudi....... nisam hteo nikoga da prozivam niti hvalim niti bilo sta....... ko garantuje da ova nije isla na off..... i stafali sto je isla na off..... to su motori stari 20 god...... koga boli qrac gde je bio...... ja sam iz svog ugla rekao da sam se ja pitao kupio bi zeljkovu, znam da je on odrzavao, znam damotor nije stucnuo dok je bio kod njega, kod Urosa je imao problem oko tuba........ koji je resen....... ali taj motor ima tu boljku i to i vrapci znaju........ resava se jednostavno za 60-100 e....... kako ko zabode kombinaciju....... i pre bi uzeo taj jer ga duze poznajem i znam mu istoriju nego ovaj koji se niotkud pojavio......... drugo za te pare koje je decko dao za motor realno ni nema ST u voznom stanju registrovana itd.............. tako da, ko ne plati na mostu plati na cupriji......... srecno u svakom slucaju i samo nek se tera

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd NBG
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 ; Husqvarna TE 610e, RD07

Ma ebao me Bog otac i kada sam komentarisao uopste bilo sta, sada se ovaj nasao uvredjenim. Jednostavno moja je stvar sta sam kupio i zasto sam odustao od kupovine te bele, malo se covek nasali na racun ko je sve vozio pa zato kao nece da je kupi, boli me djoka bas za sve to. jednostavno ja je nisam vozio i ne znam sta je sve i da li je menjano na njoj meni je delovala kao krs i kraj svake price to sta sam ja kupio i zasto sam se odlucio za ovu koju sada vozim je moja stvar. Kupio sam je da je rastavim i prodam u staro gvozdje.

 

 

 

0stabre.gif1hmm.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja