Jump to content

Moto Zajednica

moto-skup EXTREM,Smederevo

Recommended Posts

  • In memoriam, 73 postova
  • Lokacija: Subotica

Bravo momci...vidimo se na licinom mestu :)... skup je u tvrđavi?

 

Ne skup je na lokaciji Jugovo banja, na samom ulasku iz BGa u Smederevo, starim putem.

Ove godine biće vidno obeleženo na putu kako da stignete do skupa ma odakle da udjete u Smederevo.

Žao mi je za naplatu ulaza ali jednostavno nemamo način da platimo sve troškove koji nas očekuju, a nisu mali verujte.

Potrudićemo se da opravdamo ugled dobrog domaćina, ko je bio jesenas na EXTREM žurci zna o čemu pričam, hvala Bobane na podršci biće igara, deo priprema si i sam video kad si bio u Smederevu.

 

Lokacija mi je poznata pošto smo komšije  :D (Znam piše... duga priča i nebitna  ;D )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2464 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Jedno pitanje igra se mali fudbal ili veliki, da znam zbog kopački i još da le će biti menjanja dresova ?

 

Da ti dam broj od onog crnca? Ako ti treba "velicina" ??  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Hoce li biti neki palakt ili zastava sa simbolima bjb da mozemo da se nadjemo forumasi video sam takvu foru u nekim ranijim postovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6914 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Okupljanje forumasa ne bi trebalo da bude problem. Sto se mene tice, kao clana BJB foruma, prijatelja MK Extrem i domacina mogu da izadjem u susret i sacekam vas na ulazu u grad i potom odvedem do Jugova sa koje god strane dosli :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

SEcam se da smo se prosle godine Ivan_ZR i ja namucili da dodjemo do Jugova jer nije bio obelezen put. Znam da je trebalo proci kroz grad ali se sda vise ni ne secam kuda smo isi. Ove godine bih trebao doci u vecoj grupi pa cemo se valjda snaci za put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Svratis u prvu kafanu u gradu da se uroljate i tu dobijes informaciju iz prve ruke: gde je skup, ko je prosao, koliko, sta, kako ....  ;D ;D

Nemožeš da omašiš  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Lako je da se nadje skup samo gledas gde najvise grmi i parvac tamo :P

A sto se tice forumasa nikog nisam uzivo upoznao :( a voleo bi da upoznam oneljude koji su mi dosta pomogli do sad u svakojakim stvarima za motor zato pitam jel ce biti neko organizovano okupljanje ili ko se zna ili ako se slucajno prepoznamo po motorima :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Ove godine nećete lutati, biće obeleženo sigurno na svim ulazima u grad i po samom gradu do skupa.

Smederevo je specifično jer sve veće ulice se bukvalno "slivaju" u centar grada, a samo mesto gde se održava skup je jednostavno naći treba samo slediti stari put za BG preko Grocke.... Napominjem da  će biti lepo i vidno obeleženo i već radimo na markerima ili putokazima kako se već zovu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

evo još neke informacije u vezi sa skupom,kao i kompletan program....

 

Petak:

Doček bajkera (simpatične domaćice) i smeštaj u kamp (ko želi da kampuje) uz domaću rakiju, pogaču, poklončić i večeru (oko 19h) riblja čorba u neograničenim količinama.

Muzika: Smederevska grupa "Embargo", Obrenovac-" Azzardo bend", "FAR"-BG (NIš)

Pivo hladno (jelen), točeno, limenke po volji, i druženje do jutra

 

Subota

Doček bajkera i smeštaj u kamp uz domaću rakiju(ili sokić) i pogaču uz prigodan poklončić

Besplatni ručak za bajkere od 13h

Pre i posle ručka igre u kampu razne.... Ove godine nevidjene na našim skupovima, trka čudnim biciklom, fudbal sa ženskim fudbalskim timom fk "JERINA", navlačenje konpca, obaranje ruke, bacanje bureta,radilice, guranje bureta motorom, spora vožnja po kubikaži...., igre iznenadjenja

Defile ulicama grada oko 16h

Nakon defilea, nastavak igara i dodela zahvalnica i specijalnih poklona by EXTREM, predsednicima ili predstavnicima klubova.

Ove godine svirka kreće od 19h (eventualno 19i30h)

Azzardo bend, FAR, kao grupa večeri Najda i Gale (Smak i kerber), posle njih smederevski bendovi peglaju do jutra, koncert prekidaju samo striptizete u trenutku kad vam se pridrema ili se od grmljavine motora ne čuje Busterovo ozvučenje i ako on tvrdi da je to nemoguće Cheesy.

 

Nedelja:

Ujutro (ili već u podne) za sve koji su prenoćili, kafa, sok i pecivo za lagani doručak i sretan put.

 

 

 

Tehničke informacije:

 

Svi ulasci u grad biće specifično obeleženi crvenom farbom na asfaltu sa znakom EXTREMa i strelicom (putokazom) kuda se treba kretati do mesta gde se održava skup

Na skupu će imati kompletan alat za prvu pomoć oko lakših popravka motora, što se kaže "za ne daj Bože", ovaj podatak nije potpun ako ne kažem da se uz alat podrazumevaju i 3-4 majstora koji "umeju" da poprave sve kvarove

Kompresor za naduvavanje guma će biti instaliran kod samog ulaska u kamp, gde će te moći da proverite pritisak u gumama ili eventualo dopumpate gumu do vulkanizera.

Za svo vreme održavanja skupa, vulkanizer Veljko je dežuran ZA BESPLATNO KRPLJENJE guma svim posetiocima, što podrazumeva i balansiranje nakon krpljenja, u slučaju defekta.

Nemamo puno rezervnih delova i guma ali snaći ćemo se za prvu pomoć kako bi ste mogli da stignete do kuće

Obezbedjen je dovoljan broj toaleta (uk 7 sa restoranom) i struja i osvetljenje svih delova kampa

Drva za vatricu ispred šatora u izobilju, a obezbedjeni su i protiv požarni aparati za nedaj Bože...

Voda za piće i higijensku upotrebu obezbedjena na dve spoljne česme, na mestu za kampovanje i centru dešavanja.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6914 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Boga mi, ovaj put ce biti bas br.1 Cilj nam je da ovo bude jedan od najboljih skupova u sezoni. Ajde da kazemo da su se mnogi odrekli zadovoljstva i na sebe primili mnogo obaveza.

 

Inace, sto se tice gostiju sa BJBikersa, da li zelite da ponese neki baner ili zastavu? Ako da, recite mi da bih znao i nasao mesto gde bi mogla da stoji/viori.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

To bi bilo lepo samo da se dogovore ljudi sa forum oko toga tako da mozemo i da se upoznamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: smederevo

dobra ideja da se ljudi sa foruma okupe i upoznaju oci u oci pa bi bilo dobro da se neka zastava ili baner posalju organizatoru

cisto da se ima kao orjentir to rade i drugi da bi mogli svoje ljude da okupe  ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Jel bi mogao neko od organizatora moto skupa da poprica o tome sa ljudima zaduzenim za forumu :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Dogovorite se izmedju sebe, organizatorima samo na sve obaveze jos fali i da budu

organizatori PODskupova na skupu........ ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Jel bi mogao neko od organizatora moto skupa da poprica o tome sa ljudima zaduzenim za forumu :P

 

Moto klub EXTREM je član MASa i kao takav ima obavezu da poštuje sve odredbe te organizacije u smislu postavljanja banera MASa na bini, odredjenih pravila oko organizacije skupa itd. Naš klub ima dosta članova i drugara sa ovog foruma i želimo da prekinemo odvajanja bajkera u smislu ovi su odavde, oni odande, ostaćemoi verni MASu i obavezama koje moramo ispuniti kao klub iz asocijacije, a želimo i vama u susret da izadjemo.

Član ovog foruma Alekre je dolazio na 2 ili 3 sastanka našeg kluba i u dogovoru sa njim, odlučili smo da odredimo deo kampa gde bi mogla da se postavi zastava ili neko obeležje BJB gde bi ljudi mogli da se okupe, upoznaju, druže ili šta već zamislite. Aci je ostavljena mogućnost da ode do lokacije, slika i u okviru ove teme izbaci predloge gde bi ste mogli da napravite kamp ili što Boki kaže podskup, a takodje mu je klub dao ovlašćenje da sam nastavi pregovore o detaljima. Svako ko se pojavi sa znakom EXTREMa na ovom forumu je organizator (i bucow-koji još nije promenio znak >:() tako da ako Aca (alekre) ne može ili ne stiže zbog svojih obaveza slobodno recite šta je potrebno da uradimo i obezbedićemo u okviru naših mogućnosti.

Nama je na prvom mestu da se svi lepo provedu ove godine na našem skupu i da se bezbedni i zadovoljni vrate kućama nakon skupa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6914 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Bice to sve okej, potrudicu se. Jako mi je zao sto sam propustio vec dva sastanka zato sto vec dve nedelje radim po 10 - 11 sati :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Bice to sve okej, potrudicu se. Jako mi je zao sto sam propustio vec dva sastanka zato sto vec dve nedelje radim po 10 - 11 sati :(

 

ali zato ima se.. moze se....  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja