Jump to content

Moto Zajednica

Novi site MIMOTO-a. :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

Sta kazete na predlog da neko obavesti Stankaru da pogleda ovo temu pa ako je pametan da da uredniku foruma  jedno soma EUR-a da zatvori ovu temu(izbrise,zapali ,zabrani) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

Ja sam prosle godine krenuo na sajam da pazarim novi zx6r ali kad sam video da je zx10r na popustu bio 700 evra skuplji,odlucio sam se njega. Elem,uplatio sam vise od pola para odmah plus auspuh i cekao do kraja sajma. Bili su izuzetmo ljubazni dok sam placao.samo tada i nikada vise. Pitam ja gospodina Stankovica,kad sam mu dao novac(na sajmu)"jel' to sve" a on meni"cim se zavrsi sajam,mi ti saljemo svu dokumentaciju potrebnu za registraciju,pokupis tablicu i ovde te ceka motor i rezervoar pun do cepa i teraj a auspuh ti montiramo BESPLATNO kad budes dosao na prvi servis." Prosao sajam,zove me gazdarica da posalje dokumentaciju. Prvo mi salje papire na kojima se ne slazu brojevi sasije i motora,posle dva dana mi salje ali sa pogresnom bojom motora i onda naravno gresi godiste po treci put. Naravno,sve je njena krivica jer ona to prepisuje iz carinske deklaracije.Ona je besna jer se cima oko City Ekspress-a i zato sto su ti panduri budale pa svasta nesto zakeraju,a naravno,ona zena na salteru za registacije pocinje da se smeje kad me vidi. Nekako zavrsim tu jurnjavu oko papira posle nedelju dana i odem po motor.Posto se vreme pokvarilo u medjuvremenu otisao sam kombijem. Stigao,dok sam potpisivao neke papire oni utovarili motor i ja krenuo kuci.I da kazem,dok sam potpisivao te papire,ulazi Stankara i pita me da li sam ja dosao po desetku. Njegova zena kaze"da,to je onaj momak sto je odmah uzeo onu sa sajma i auspuh",i on poce da buca po nekoj kutiji u kojoj su Akrapovic majice."onda evo poklon za tebe" i covek mi daje privezak. Sebi sam delovao jako debilno i kroz glavu su mi prosle 10500 kesa,koje sam mu ostavio.Ako vec nije mogao da se upristoji sa poklonom nije trebalo da se bruka sa necim sto kosta 50 dinara. Elem,stizem kuci, i 'ajde da upalimo makinu da cujemo kako to zvuci ako bar ne mogu da se provozam.Upalim ga ja,radi on pola sekunde i ugasi se.Probam jos par puta,nista. Razmisljam,da li mozda teba nesto da uradim posto je nov.Posle pola sata drug mi kaze da vidim da li ima goriva. znaci covek nije sipao ni gram. I to je sve proslo kako je proslo dok nisam otisao na servis.Pozovem ja da zakazem,oni mi kazu kad da dodjem i ja ponesem svoje ulje posto znam da je vatra sa cenama i tako. Zavrse oni meni zamenu ulja i namontiraju auspuh.Pitam ja onog bradonju,koliko sam duzan i on lagano 110 evra. Ja mu kazem da sam svoje ulje doneo a on"pa znam,20 evra filter i 90 evra ruke"."Cekaj,zar nije ugradja auspuha besplatna?" Jeste,90 evra su  ruke za servis.

To je moje iskustvo da doticnim.Znaci sto dalje od njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Kako su uspeli dobiti zastupnistvo? Kako im uspeva da prezive? Da li je moguce da taj posao donosi toliko novca da mozes sebi priustiti visegodisnju zajebanciju i opstati na nasem trzistu?

Citajuci vase postove ne zelim kupiti kawu u Srbiji. Za servis bih isao u Madjarsku, Hrvatsku....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ja sam prosle godine krenuo na sajam da pazarim novi zx6r ali kad sam video da je zx10r na popustu bio 700 evra skuplji,odlucio sam se njega. Elem,uplatio sam vise od pola para odmah plus auspuh i cekao do kraja sajma......

 

Odlično si prošao. Kad sam video da si mu odmah iskeširao kintu u trenutku sam pomislio da će da te zavrće jedno 3 meseca za isporuku jer je isti motor već prodao nekom drugom liku  :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

Nemoj da mi kazes da si za promenu ulja platio 90 evra,ja servisiram kawu 1400gtr kod culeta u NS i ruke su oko 2500 din(zamena ulja i  filter).Cekaj mozda su ti menjali svecice i kocione plocice a ti nisi znao da se to menja na prvom servisu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

dzaba im, kad se setim kako su me vozali za lezajeve zadnjeg tocka za zx6r i para koje su trazili za delove i ruke, sacuvaj boze. >:(

Pa kakvi su to lezajevi,zar nisu standardni?

 

jesu ali nisam znao dok se nisam iznervirao :D kod njega je bila matematika od 120 eura sa montazom u varijanti da donesem tocak i cekam isporuku lezajeva valjda iz japana >:( zavrsio sam sa italijanskim lezajevima i domacim semeninzima za cca 700 din i malo truda ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

dzaba im, kad se setim kako su me vozali za lezajeve zadnjeg tocka za zx6r i para koje su trazili za delove i ruke, sacuvaj boze. >:(

Pa kakvi su to lezajevi,zar nisu standardni?

 

jesu ali nisam znao dok se nisam iznervirao :D kod njega je bila matematika od 120 eura sa montazom u varijanti da donesem tocak i cekam isporuku lezajeva valjda iz japana >:( zavrsio sam sa italijanskim lezajevima i domacim semeninzima za cca 700 din i malo truda ;D

Pa i kod njih su lezajevi i semerinzi 700 din ,ostalo su ruke.To nije mnogo ako je zamena ulja 90 evra ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd -Dorcol

Kako su uspeli dobiti zastupnistvo? Kako im uspeva da prezive? Da li je moguce da taj posao donosi toliko novca da mozes sebi priustiti visegodisnju zajebanciju i opstati na nasem trzistu?

Citajuci vase postove ne zelim kupiti kawu u Srbiji. Za servis bih isao u Madjarsku, Hrvatsku....

 

Cule auto Novi Sad (pomenuo ga je Konjarnik) o njima sam cuo sve OK !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

Kako su uspeli dobiti zastupnistvo? Kako im uspeva da prezive? Da li je moguce da taj posao donosi toliko novca da mozes sebi priustiti visegodisnju zajebanciju i opstati na nasem trzistu?

Citajuci vase postove ne zelim kupiti kawu u Srbiji. Za servis bih isao u Madjarsku, Hrvatsku....

 

Cule auto Novi Sad (pomenuo ga je Konjarnik) o njima sam cuo sve OK !

Ma i na njih se zale ,mada verujem da su mnogo povoljniji i profesionalniji od stankare.Ja idem kod njih posto nemam gde dok sam pod garancijom.Sto se culeta tice mnogo,mnogo je prijatniji kao covek od stankare,prosto receno normalan(mada ne vidim razlog zasto bi jedan serviser i motorista bio drugaciji)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

A zasto pod garancijom ne bi mogao da ides i kod Stankare...? ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

A zasto pod garancijom ne bi mogao da ides i kod Stankare...? ;D ;D ;D

 

Pa zato što mu je Cule bliži  ;D ;D ;D ;D Šalu na stranu, ja sam II redovni servis uradio (20-og novembra) kod Stankare sa svojim uljem i platio 60€ udarac pečata i 15€ originalni filter (jebga, neće da stave bilo šta drugo sem kawasaki dela), i mogu da kažem da su se momak koji sada radi i Stankara baš dobrano zezali oko svega, pogotovo oko finog štelovanja itd. Uzgred, momak je skidao i rezervoar (rasturio pola motora) jer sam mu spomenuo da "pogleda" filter za vazduh pa i to očistio, sredio itd. Naravno, kad me Stankara snimio da blejim pored majstora i zapitkujem, sugerišem, biJo sam udaljen iz servisnog prostora  :D :D ali na ipak uljudniji način.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

Cene motora su svuda iste jer kad sam kupovao motor zvao sam sve ovlascene dilere i cena nove sestice je bila 9068 evra kod svih. Tu cenu im odredjuje DKS iz Slovenije koji je ovlasceni distributer za Kawasaki i od njih uzimaju i delove tako da je i cena delova ista kod svih.U principu,originalni delovi jesu skupi kao vatra i zbog toga oni drze samo one potrosne delove,filtere,plocice i sl. a za sve drugo se ceka dok stigne iz Slovenije.Ali zato CENA SERVISA i USLUGA nije ista kod svih. Kod Culeta je radni cas mislim 1200 dinara i to je to. Pogledaj u sat kad majstor pocne i kad zavrsi i vidis da ti je na racunu toliko i naplaceno.Ako ti sipa 3.6 litra ulja,toliko i naplati.Mozes da prisustvujes servisu i do sada su svi majstori bili korektni. ZA Stankaru svi dugogodisnji bajkeri kazu da stvarno jeste odlican majstor ali on u servis ne ulazi. Meni je na prvom servisu momak sto radi usuo sva 4 litra ulja,koja sam doneo,iako na nalepnici pored prozora za ulje pise da se sipa 3.8 ako se menja filter.Jos mi je rekao da cu mozda morati da dospem jos pedesetak grama. Naravno,kadsam dosao kuci,morao sam da vadim tih 200ml. jer mi je prozor uvek bio pun. Izmedju ostalog,momak je bio super korektan ali sta to vredi ako ti upropasti nesto na motoru.Ovo kod mene je bila glupost ali navodim primer neodgovornosti.

U principu,oni od tih servisa uzimaju najvise para(MIMOTO) ali vecina ljudi samo jednom ide kod njih.Verujem da ce svi ljudi koji procitaju postove shvatiti sta im je raditi.Meni je Novi Sad duplo dalje od Beograda pa ja uvek idem kod Culeta.Ne zato sto je on neki vrhunski majstor a ovaj nema pojma jer menjanje ulja i filtera ce uraditi 99% vozaca sami,bez majstora vec zbog te garancije i pecata koji platis kao sto rece Zokki ali te oni bar ispostuju kao musteriju i naravno zato sto kod Stankare ruke kostaju kao kod Culeta ulje+filter+ruke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

Skroz se slazem sa tobom osim da su cene motora svuda iste,u roku od 10 dana sam kupio  kod Culeta kawu za 800 evra jeftinije nego sto sam dobio ponudu od mimote(stankare).Normalno nov motor.Cekao sam motor mesec dana,uplatio sam u februaru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

vidi,nisam siguran kako oni posluju ali znam da su im proslogodisnji modeli dosta jeftiniji tako da je meni ,prosle godine,zx10r 2008 bio 9700evra a 2009 11900.To su apsolutno isti motori samo su za 2009 izbacili u beloj boji a crni(kao moj) ima na bocnoj plastici ima svetlo sivi detalj. A razlika od 2100 evra nije uopste mala. Dok sam zvao sve nase ovlascene dilere(Mimoto,Cule-auto,Petosevica,Marinkovica)jer sam hteo da kupim zx6r kod svih je bila ista cena i to u euro.9068 evra. NA sajmu sam video da je desetka iz 2008 9700 evra i onda sam odlucio da uzmem nju. A prosle godine,dok sam bio na drugom servisu kod Culeta,u prici sa momkom koji je radio servis,saznao sam da oni nisu imali takvu ponudu za desetke ali im je prslogodisnji z750 bio mislim 5600. Nisam siguran za cenu ali sve u svemu mnogo jeftiniji.

E sad,da li oni smeju da spuste cenu na svoju ruku da bi smanjili svoju zaradu ne znam ili nemaju svi dileri istu ponudu,ko bi ga znao. Znam samo da je kod nas najveci problem jer nasi dileri ne kupuju motore od njih vec kad ti uplatis motor,oni onda poruce iz Slovenije pa dok prodje sva procedua oko carine i cega jos ti cekas mesec dana.Pricao sam sa drugom koji zivi u Makedoniji. Kod njih u prodavnici imas Sto motora i mozes da se cenkas sa gazdom oko cene motora jer su svi motori Njegovi,znaci on ih je vec otplatio a sad kako koga ubedi.

Kod nas ti u salonu imas pet motora i ako slucajno zelis u drugoj boji,platis pa cekas a on samo premosti tvoj novac uzme svoju marzu a trosak mu je minimalan. A ti da hoces da uzmes od Slovenaca,ne moze,samo ovlasceni dileri.

Ali jos uvek je Kawasaki kod nas ubedljivo najpovoljniji od svih motora,pa se isplati dati novac i ustedeti veliko cimanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

Skroz si u pravu,ne bi da pametujem ali sam kroz celu tu pricu vec prosao i u principu to je to.Kod suzukija mozes da dodjes u salon i direktno se pogadjas za cenu(oni su ok) Kod radulovica smo  moj  drugar i ja  dobili popust na motor iz salona 1700 evra.Specificni uslovi i gazda ok(mislim da mu je bila dobra procena u tom trenutku).U svakom slucaju kupac treba uvek da trazi sto povoljnije uslove a prodavac da nadje svoj finansijski interes.Skroz je prosto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Jel ti je palo napamet koliko bi ti rasturili auto u bilo kom servisu za 6000 dinara... >:( >:(>:( I dalje pljackaju... >:( >:(>:(

 

Da da da da, više puta mi je slučajno palo napamet za rasturanje kola, ali se ovde radi o motoru i znam da ni jedan servis ne bi rasturao isti za te pare. Pored toga, JASNO i lepo sam napisao da 60€ košta PEČAT garancije i tako je skoro kod svih ovlašćenih MOTO servisa, pa i kod Culeta. Mislim da je potrebno ipak malo razumeti napisano pa tek onda prosipati pamet pošto poto ili zarad neke zvezdice.... žiFeli  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki 1400gtr - BMW K1300S

Ima jos jedna vrlo bitna stvar vezana za mimoto(STANKARU),svi voze motore za ozbiljnije kvarove kod raznih majstora pa kad im upropaste motore na kraju ih dovoze kod stankare na spasavanje,ili  ti sami majstori dovoze te ista motore kod stankare pa se posle izjasnjavaju kao da su ih oni popravili.Sto se tice ljubaznosti to oni sami moraju da rese,ako im to odgovara to je njihov licni stav,sto se tice strucnosti i znanja sigurno su medju najboljima kod nas ako ne i najbolji(ne bi hteo da uvredim i osporim znanje drugih servisa).A sto se tice cena usluga to je njihovo pravo i poslovna politika kuce a da li ce im se to isplatiti to ce oni najbolje osetiti.Elem,oni nude- mi biramo,pa to i jeste poenta biznisa.Sto se tice strucnosti i dalje stojim iza toga da su izuzeto dobri,pouzdani i odgovorni.Mi ovd samo iznosimo lose stvari o servisima sto i nije lose,cak i pozeljno,ali isto tako bi trebali biti iskreni pa pisati i o onoj dobroj strani koja je mozda i bitnija ,Doro uradjen servis,siguran motorcikl kad izadje iz servisa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

Jel ti je palo napamet koliko bi ti rasturili auto u bilo kom servisu za 6000 dinara... >:( >:(>:( I dalje pljackaju... >:( >:(>:(

 

Da da da da, više puta mi je slučajno palo napamet za rasturanje kola, ali se ovde radi o motoru i znam da ni jedan servis ne bi rasturao isti za te pare. Pored toga, JASNO i lepo sam napisao da 60€ košta PEČAT garancije i tako je skoro kod svih ovlašćenih MOTO servisa, pa i kod Culeta. Mislim da je potrebno ipak malo razumeti napisano pa tek onda prosipati pamet pošto poto ili zarad neke zvezdice.... žiFeli  ;)

Vidi,Zokki,ako pogledas u moj profil,videces da sam malo duze clan foruma nego ti,nekih godinu dana sto znaci da se nisam trudio da pisem gluposti i da prosipam pamet zarad neke zvezdice vec sam uglavnom pisao o stvarima za koje sam siguran i koje znam,inace sam na forumu svakodnevno.Mislim da je cilj foruma bio da se razmene iskustva ,misljenja i znanje njegovih clanova a koliko vidim,ljudima je neverovatno interesantno da se prepucavaju oko svake moguce teme.U postu sam napisao da sam kod Stankare RUKE + FILTER platio 110 evra a kod Culeta RUKE+FILTER+ULJE 100.Hteo sam u stvari da kazem ,citirajuci tebe,da zbog tog pecata i  garancije kod Stankare sam platio preskupo cenu servisa i da mi motor nije u garanciji,sam bi promenio ulje kao i na predhodnim motorima.Mislim da jeLazic hteo da kaze da ce auto mehanicar dobrano da se pomuci da bi ti za ruke uzeo 6000 dinara a da ti nisi lepo protumacio.Ali ti nije toliko ni vazno.I mislim da proveravanje filtera nije rasturanje motora vec odvijanje par srafova i podizanje rezervoara sto je posao od desetak minuta(maksimum) ali ti imas svoje misljenje i ja ne zelim da ga menjam.

Evo,odmah cu odgovoriti i momku sa Konjarnika.Napisao sam da mi je radnik koji radi kod Stankare sipao 200ml ulja vise iako mu je pisalo pored mesta gde se sipa,koja kolicina ide.Tu na moras biti strucan,samo pismen tako da je moje mislenje da su ekstremno nestrucni.Ne kazem da su svi takvi u servisu ali ako im se desava ovo kod banalnih stvar,sigurno necu voziti motor kod njega ako bude bilo nesto ozbiljnije.

I

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

'Ajde da odgovorim, mada nerado. Mršavko, ja nisam svakodnevno na forumu jer nemam baš toliko vremena, a ti verovatno jesi duže ovde i to uopšte ne želim da proveravam jer ti jednostavno verujem (nemaš razloga da napišeš drugačije), ali nisam baš ubeđen da je to potvrda nekog većeg iskustva ili boljeg poznavanja tematike, pogotovo što si dosta mlađi od mene itd-itt. Ne vidim razoga što si se ti osetio prozvanim po bilo kojoj tački iz mog pisanija jer tebe nisam ni pomenuo i to je samo tebi poznato. Nisam ni pokušao da sporim da li su tebi naplatili koliko god, niti šta se dešavalo u tvojim odnosima, razgovorima - čime god, sa bilo kim u tom servisu. Što se mene i mog iskustva tiče (napisao sam o tome u "Stankarinoj"temi), kod njih sam kupio motor najjeftinije od svih dilera i nisam lutao po Srbiji nego to obavio ovde "kod kuće", uradio I servis 20€ skuplje nego kod Culeta (I servis-jaka stvar-zamena ulja i filtera) što mu dođe na isto ili skuplje da sam odlazio u N.S i izgubio ceo dan sa posla itd. Što se mog mišljenja tiče, smatram da je bukvalno svaka intervencija na motoru u Srbiji PRESKUPA i sa tim živimo jer nemamo previše izbora, a svaki automobil/motor sam do pre 5-6 god. isključivo sam servisirao koliko sam znao i umeo, i nisam imao nikakvih ozbiljnijih problema, a i kola od tada održavam kod majstora koji bi za 60€ ne rasturio nego i sklopio ceo auto. To je, verujem, svima nama poznato pa ne vidim razloga za Lazićevu dosetku. Ipak, i pored toga i činjenice da nemam više nerava da se drkam oko mehanike, motor u garanciji baš i ne bih sam "petljao" i prinuđen sam (kao i većina sa novim motorima) da podmetnem ušesa i to je to. Da li će to biti u BG, NS, Čačku (dok traje garancija), nema puno razlike kad se sve oduzme i sabere, barem u mom slučaju. Nisam hteo u prethodnom postu da pišem disertaciju jer sam mislio da je sasvim dovoljno da pomenem da je momak rasturio pola motora samo zato što sam pomenuo filter za vazduh (to nije obaveza na II servisu po "knjižici"), a na Versysu mora da skine vetrobran, bukvalno sve plastike i dosta elektrike da bi skinuo rezervoar, tako da baš i nije bio mali posao, pogotovo ne par šrafova i nikako desetak minuta. Usput, i gazda mu se priključio i obojica su radila preko 2 sata (petljali, donosili Dyno-komp, svašta nešto) a celokupno trajanje servisa je bilo preko 3.5 sata, možda i 4, nemam pojma više ali je bilo dugo. Sa druge strane, nemam razloga ni da hvalim ili branim bilo koga u tom servisu, ali ni da kudim jer su prema meni svi bili vrlo uljudni i korektni, možda zbog godina i prosede kose, možda zbog poznanstva sa njihovim kumom, a možda i zbog mog korektnog odnosa sa njima-nemam pojma, ali je do sada bilo tako. Ako u nekom budućem viđenju naslutim bilo šta negativno uvek mogu da okrenem "na levo krug" i to nije sporno uopšte, i kao što reče Konjarnik svi imamo mogućnost izbora. Ti ćeš, naravno, svoj motor održavati tamo gde smatraš da je najbolje i to niko ne spori, šta više, to je i jedino ispravno, ali tu mogućnost ne treba drugima osporavati.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

Evo da zavrsimo,sa prepucavanjem,nadam se.Osetio sam se prozvanim jer si na moj komentar,gde sam se ja rekao da se slazem sa tobom da ustvari najvise placamo pecat u tim servisima,odgovorio da si JASNO i LEPO napisao koliko kosta pecat i da je potrebno razumeti napisano a ne pisati budalastine i prosipati pamet zbog zvezdice.Puno puta sam procitao sve sto sam napisao i nije mi bilo jasno zbog cega sam te izrevoltirao svojim komentarima ali ti sad kazes da nisi mene prozvao.Ako je tako,ja se izvinjavam,jer je doslo do nesporazuma.

Postujem razliku u godinama i bajkerski staz i necu da pisem memoare ali cisto da znas da nisam neki klinac kome su kupili motor vec sam sve zaradio sam i zbog toga sam kupio prvi motor sa 26 a nisu mi kupili sa 18 i nisam kupio divljaka za 2000 vec sam vozio regularne motore zato sto to volim motore i kupujem ih samo da bi zadovoljio sebe.

Sto se tice Stankare,licno nemam nista protiv njega,ja sam kupac on je prodavac,ako mi ne odgovara cena,necu kupiti kod njega i to je to.I obrnuto,ako budem ponovo kupovao motor a on bude najjeftiniji kupicu kod njega. Ali mi smeta bezobrazno ponasanje u servisu jer ako ti ostavim 10000 evra u kesu,bar se ponasaj ljudski a ne kao prema slepcu. Nije ni bitno,njegova stvar,samo cu gledati da ga zaobidjem kad god budem mogao i to je to. Jos jednom ti se izvinjavam jer je doslo do neporazuma jer drugacije zvuci kad nesto kazes nago kad napises iverovatno se nismo razumeli.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja