Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki EN500

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Da li neko poseduje neke tehnièke podatke za EN500 ,tipa koje ulje koristi za motor za menjac, kolièina rashladne teènosti i slièno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Majstore, jel to treba da znaci da si ga kupio? Ako je tako cestitam!

 

Skinuo sam ja manual i to sam ga nasao na ovom forumu, pregledaj malo. Ulje ide 10w-40 polusintetika. Nemoj da se zeznes da stavis ulje za auto, jer nije isto. Ipak je ovo malo drugacija masina, kupa se kvacilo i mjenjac, tako da...

 

A moze i neka slicica :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Platio sam i sad samo èekam da mi neki lik dotera.Sutra dolazi u Suboticu na carinu i tamo æe biti još nekoliko dana i ostaje samo registracija.Napokon kupih i ja EN-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Pa valjda jesam ne mogu još ništa da kažem dok ne stigne ,Pare su date motor je krenuo i u petak stiže u Suboticu na carinu i kada ga vbudem video kod mene u dvorištu onda mogu reæi i pohvaliti se da sma ga kupio,pa æemo to naravno i zaliti .

Pozdrav komšo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: BANJA LUKA

Ma sve se ima samo reci, kompletno SERVISNO uputstvo imam za modele EN OD 1985-2004 GOD. samo je problem kako ti to dostaviti, ja sam u Republici Srpskoj, Banja Luka, mozda postom na CD. Neznam kakva ti je veza mozda mozes i da skines kompletno uputstvo www.ursa.irk.ru/manual.

Nek ti je sretno, lijep motor sa malo izdataka za odrzavanje, pravi za kuliranje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Jel to onaj tip sto ti ga doteruje iz Nemacke (od mene si otisao do njega)? Super ako si ga kupio. Dacu ti manual za njega, imam sve moguce i nemoguce podatke. Koje ti je boje motor? Nadam se da je stariji tip koji si i trazio. Ako su stromovci sektasi, mi smo bre CRKVA za njih, vidi koliko nas ima sa en 500 (1991-1995).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Narezacu ti i ja onaj manual koji imam, samo ne znam sta ce ti :lol:

pa ti ga mogu dati kad se organizujemo za djir. Sci, pratis li...? EN patrola vas ceka.

Sve sto ti treba je novi filter za ulje (9.5 E - Polo.de) i ulje. Ne treba ti vise znanja od toga. I vozi Misko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Ok ,našao sam neki manual , ne moraš se cimati ,ako ne daj Bože zatreba tu smo pa æemo se èuti.

Postoji li moguænost porudžbine preko interneta sa polo i ili louisa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Ja sam narucio par stvari preko ortaka koji ide za par dana u DE da mi donese. To kako ide on line kupovina iz POLOa nisam probao. Ovako mi je sigurnije :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

E neces, nego ces sa njim kod mene da ga malo ispitamo, pa tek onda dobijas manual na ruke i sva ostala objasnjenja koja te interesuju vezano za taj motor :D . Kako Boban rece i nece ti trebati taj manual mnogo, jer vozis zivotinju, ej bre :P . Bobane, pratimo sve i Tara nas svakako uskoro ceka, samo da malo otopli (vozim ja cele zime, nego imam poseban uzitak prema Tari, hocu da je sve zeleno i raskosno pa da uzivamo u pirodnim lepotama)!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
E neces' date=' nego ces sa njim kod mene da ga malo ispitamo, pa tek onda dobijas manual na ruke i sva ostala objasnjenja koja te interesuju vezano za taj motor :D . Kako Boban rece i nece ti trebati taj manual mnogo, jer vozis zivotinju, ej bre :P . Bobane, pratimo sve i Tara nas svakako uskoro ceka, samo da malo otopli (vozim ja cele zime, nego imam poseban uzitak prema Tari, hocu da je sve zeleno i raskosno pa da uzivamo u pirodnim lepotama)!!![/quote']

 

Ja sam za Taru uvek raspolozen, pa ako moze sa vama i neko ko nema EN500...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Naravno lalajko, sve primamo, nismo mi snobovi kao tamo neki... :lol:

Eto, samo je stvar sinhronizacije slobodnog vremena i naravno precenja weather&umbrella. Nesto racunam, mogla bi neka weekendica da se uzme, malo je 1 dan a bice tu i alkohola, zar ne laband :partyman: :harmonikas: . Mislim ono malo, radi uroka, nov bajke eeee. A kad se vec o tome radi, onda je bolje odmoriti i leci nego, ne daj boze, :nosila:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Laband,

sta ima novo, da li je machina stigla u LA? Obzirom da te nema na forumu, vjerovatno jeste a ti ne silazis ko siroce s tresnje :lol:

Daj neki update man!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Nadam se da æe u nedelju stiæi mašina.Danas sam kupio jaknu u Guevari i mogu reæi da su extra ljubazni i povoljni , samo još da naðem neku dobru crnu kacigu i posle krenem u vožnju , a bez toga ništa.Oglasiæu se èim bude pristigla mašina

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

DRAGI GOSPODINE VOZACU SANITETA !

 

VRLO STE NEKULTURNI PISAJUCI VASE GLUPE KOMENTARE NA BJBIKERS FORUMU. PRVO NACIN NA KOJI VI TRAZITE MOTOCIKL JE VRLO NEOZBILJAN, ZATIM NISTE ME UPOZNALI TE NEMOZETE TAKO PISATI O MENI I MOJIM MOGUCNOSTIMA I SPOSOBNOSTI U VODJENJU POSLOVA NITI O NACINU UVOZA.

DRUGO MOTOCIKL KOJI VI TRAZITE MOZE SE SA SIGURNOSCU NACI BILO GDE, I JA SAM IH PRODAO OKO 10 KOMADA TOG TIPA, ZATIM VI ZELITE DA JA ODEM U AUSBURG DA GA UZJASEM PROBAM I DA VAM GARANTUJEM ZA MOTOCIKL, ONDA TO NIJE TA CENA, ZATIM KOSTANJE MOJIH TELEFONSKIH RAZGOVORA SA NEMACKOM ITD. PA PREMA TOME VI NI U JEDNOM TRENUTKU NISTE SPREMNI DA RIZIKUJETE A MOTOR ZELITE DA DOBIJETE NA NOGE.

NIJE NEMACKA OKOLINA BGD-A PA DA SE JA SETKAM TAMO VAMO PO TVOJOJ ZELJI OCES KAKIS NECES KAKIS.

 

POZDRAV

MGMOTORS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

ma poneo se vrlo neozbiljno, nisam ja klinac a bilo ko da je uvozio motocikl zna kolika je to peripetija.

mogu svakom da pomognem u mojim mogucnostima a ne da odmognem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

trenutno imam 2kom. en 500 99 i 96 god a imao sam ih desetak i niko mi se nije zalio na motor, kvalitet i cenu.

gospodin se zali da mu se greje jedan auspuh vise od drugog, to je zato sto mu je jedan izgoreo tj izgoreli su mu prigusivaci pa se jedan vise greje od drugog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Hvala na informaciji što se tièe grejanja auspuha.

Sa motora ,koji sam našao u Augsburgu, je padano , a vi ste za njega rekli da je tehnièki ispravan i ok ,a pri tom preæutali za tu informaciju što mislim da nije u redu. Samim tim sam izneo jedno loše iskustvo na forum.

Nema ljutnje i nema vreðanja .U meðuvremenu sam našao èoveka koji mi je dovezao drugi motor i svakome æu ga sa zadovoljstvom preporuèiti,jer je èovek ozbiljan i njemu nije cimanje da zove da pita za motor jer èovek radi za novac,a izmeðu ostalog može da dotera motor iz bilo kog dela Nemaèke što se za Vas ne može reæi .

Još jednom hvala i mislim da niste pravilno postupili kada ste rekli da sam nekulturan,jer na osnovu dve reèi ne može se proceniti ko je kakav èovek

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja