Jump to content

Moto Zajednica

Trebaju mi saveti u vezi Honde CB450N 1985

Recommended Posts

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda CB450N pa Suzuki GSX400 a sad Kawasaki GPZ500S...
:) ;)Pozdrav svima. Treba mi nekoliko saveta u vezi moje honde. Kao prvo motor je u super stanju i zadovoljan sam sa njim. E sada, hteo bih da mu promenim lanac i lancanike, pa mi treba savet gde da nadjem odgovarajuci lanac i lancanike i da li je to posao z a mehanicara ili mogu  sam da se upustim u to. ??? Drugo, koliko je minimalna debljina diskova da znam da li ima mesa za struganje? Zatim me interesuje da li je izvodljivo odstraniti zajednicki lonac izmedju auspuha i da li to steti masini, i da li se nesto dbije sa time. Molio bihda mi se jave svi koji mogu da pomognu. Unapred hvala. Veliki pozdrav od ja iz Zrenjanina. ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: SLOVENIJA

Za lanac i lančanike idi na www.louis.de i tamo idi na Bike-Datenbank i potraži ovaj motor. Kad ga nadješ videt češ kakv lanac ima i kakve lančanike

( http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=100411&typ_id=PC14 ). A za minimalnu debeljinu diska obično to piše na samom disku. Ako se pravilno sečam je to 4,5 mm jer je debeljina diskova obično 5 mm.

Nadam se da sam ti barem malo pomogao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda CB450N pa Suzuki GSX400 a sad Kawasaki GPZ500S...

Za lanac i lančanike idi na www.louis.de i tamo idi na Bike-Datenbank i potraži ovaj motor. Kad ga nadješ videt češ kakv lanac ima i kakve lančanike

( http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=100411&typ_id=PC14 ). A za minimalnu debeljinu diska obično to piše na samom disku. Ako se pravilno sečam je to 4,5 mm jer je debeljina diskova obično 5 mm.

Nadam se da sam ti barem malo pomogao.

 

Veliko hvala. ;) Mnogo si mi pomogao. Narocito u vezi diskova. Sitnica a mnogo znaci. Nisam ni znao sta su oznake na disku. Nije sramota priznati.

;D Veeeeliki pozdrav :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja