Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia Caffe

Recommended Posts

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Ja videh u Zemunu, Tošin bunar, Kiler auto počeo da prodaje Apriliu. Uz to reklamiraju i moto servis. Nisam svraćao da pitam ali ću se potruditi da dobijem nekakvu informaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650

Ima li neko na Pegasu bočne torbe? Pazario bih,al ne znam kako će se ponašati zbog auspuha...Jel postoje neki odstojnici,ili bih morao da izmislim ja nešto?  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Imam ja ove https://media.polo-motorrad.de/media/catalog/product/cache/2/image/270x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/e/0/e0fb8ef364d2d2651212da6a2300eb3f_3.jpg

imaju toplotnu zaštitu sa bočne i donje strane i stavljao sam ih bez ikakvih odstojnika. Nije loše ali mislima da bi trebalo napraviti nekakve odstojnike, ako ni zbog čeg, onda zbog lakšeg fiksiranja za motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650

Hvala na odgovoru,ipak odustajem od kupovine,dobio sa poštarski kofer sa Piaggio Free-a,tako da bolje da potrošim kintu na benzin  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1123 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Ima li neko na Pegasu bočne torbe? Pazario bih,al ne znam kako će se ponašati zbog auspuha...Jel postoje neki odstojnici,ili bih morao da izmislim ja nešto?  ???

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=52743.msg813721#msg813721

ovako?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Ovaj ima kofere,nemam ja para za to  :(

Ima i jeftinih kofera, na primer za sprint prince, izgledaju vrhunski, a komad je valjda 1500 din (imaju 2-3 vrste). To ti je najbolje resenje. Jedini problem su nosaci, ako se dobro secam acapn ih radi za 50 eur.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Drugari,

lomim se oko guma.Pocastio bi je sa novim gumidzonkama ali ne znam za koje da se odlucim.Trenutno vozim Anaki Mischelinov pa me zanima da li mozete da mi preporucite neku bolju varijantu.Procitah gomilu komentara i vise nisam pametan sta uzeti.

Hvala unapred na savetima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650

Pozdrav Mare,imam Dunlop D607 i zadovoljan sam potpuno,u krivinama drži odlično,ne proklizava mi kad kočim... Ne mogu da uporedim sa tvojima,jer ih nisam imao,to će možda neko iskusniji moći da ti kaže.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3639 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja preporucujem Bridgestone batlewing 501 - 502. Vozio ih bas na pegasu i drze kao za oci. Te gume su presle preko 15 mozda i 20000km i jos uvek dobro drze. Prednja se pojela znatno vise od zadnje. Jedino sto nije bas za neki ozbiljan OFF, mada nije ni pegaso

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Gts Super 300

Hvala drugari,razmislicu jos malo.

Inace,vozikam se po asfaltu a retko sidjem na off ride i to uglavnom bude tvrda zemlja,suva.Blato ne volim nikako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

imam jedno pitanje..posto imam ponudu za apriliu pegaso 650ica, izgleda odlično, odlično ide..čoveče kako sse čuje..sva je stegnuta itd. dakle, pitanje je sledeće..kada je ugasiš, začuje se neki mali zvuk, alnaser verovatno..ne znam kako da objasnim tačno..kao neki "čing"  :D lik kaže da mu se uvek to čulo kada ga ugasi, zvuk traje tipa pola sekunde..i da nikad nije imao problema sa paljenjem..ja sasm gao izvozao i palio gasio..nikakav problem..šta bi to moglo da bude i koliko je to ozbiljan problem ako je problem uopšte..hvala i pozdrav veliki!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

Ne znam šta je to,ali i meni se čuje,nemam problema,pali na prvi zub uvek,radi sve normalno...

tako sam i ja nešto mislio ali naravno lepše je čuti od još nekog  ;D hvala i izgleda da evo me tu ubrzo..pozzz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

imam jedno pitanje..posto imam ponudu za apriliu pegaso 650ica, izgleda odlično, odlično ide..čoveče kako sse čuje..sva je stegnuta itd. dakle, pitanje je sledeće..kada je ugasiš, začuje se neki mali zvuk, alnaser verovatno..ne znam kako da objasnim tačno..kao neki "čing"  :D lik kaže da mu se uvek to čulo kada ga ugasi, zvuk traje tipa pola sekunde..i da nikad nije imao problema sa paljenjem..ja sasm gao izvozao i palio gasio..nikakav problem..šta bi to moglo da bude i koliko je to ozbiljan problem ako je problem uopšte..hvala i pozdrav veliki!

 

To se  čuje frajlauf, ili ti onaj deo u motoru koji anlaser zavrti pri palenju i vrti se samo u jednom smeru a u kontra smeru je fiksan da bi mogao da zavrti mootr a kad se upali vrti se zajedno sa radilicom-kvačilom i svim ostalim vrtećim delovima , i kad se ugasi čuje se taj zvuk kad se ponovo uzubi da bi mogao ponovo da zavrti. Ne brini sve je ok , taj zvuk se čuje na dosta motora ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: STARA PAZOVA
  • Motocikl: Suzuki V STROM 1000

Pozdrav drugari!

Da si ja prijavim ovde.Vec par meseci cekam da mi stigne motoric...konacno je stogla Aprilia RSV 1000 iz 2001 godine.mmmmm milina.pozdrav!!slike uskoro!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

imam jedno pitanje..posto imam ponudu za apriliu pegaso 650ica, izgleda odlično, odlično ide..čoveče kako sse čuje..sva je stegnuta itd. dakle, pitanje je sledeće..kada je ugasiš, začuje se neki mali zvuk, alnaser verovatno..ne znam kako da objasnim tačno..kao neki "čing"  :D lik kaže da mu se uvek to čulo kada ga ugasi, zvuk traje tipa pola sekunde..i da nikad nije imao problema sa paljenjem..ja sasm gao izvozao i palio gasio..nikakav problem..šta bi to moglo da bude i koliko je to ozbiljan problem ako je problem uopšte..hvala i pozdrav veliki!

 

To se  čuje frajlauf, ili ti onaj deo u motoru koji anlaser zavrti pri palenju i vrti se samo u jednom smeru a u kontra smeru je fiksan da bi mogao da zavrti mootr a kad se upali vrti se zajedno sa radilicom-kvačilom i svim ostalim vrtećim delovima , i kad se ugasi čuje se taj zvuk kad se ponovo uzubi da bi mogao ponovo da zavrti. Ne brini sve je ok , taj zvuk se čuje na dosta motora ;)

hvala  ;) na objašnjenju..ako prođe sve dobro, slike uskoro!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja