Jump to content

Moto Zajednica

Drugi internacionalni moto-turistički reli 'Tour Around Serbia 2010'

Recommended Posts

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Video sam ostale, ali siva grupa je znala da kad cuje moj znak /horne/ da dodju do motora i da se spreme. Samo je to i ostalim grupama trebalo objasniti...

 

Siva rules!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Modriča-B.Luka-N.Sad

Prošle godine me spriječio posao, ali kao što reče već neko u ovoj temi - ako treba daću i otkaz, samo da ove godine idem!  8) 8) 8)

 

Interesuje me kako su prošle godine prijavljivani (i uplaćivali kotizaciju) motoristi koji nisu iz Srbije (ja sam npr. iz Republike Srpske)? Unaprijed hvala na odgovoru!

Ja sam prošle godine u dogovoru sa organizatorom platio na licu mijesta tj. u Beogradu na polasku, tako da to nije problem, barem tada nije bio a neće ni sada.Izgleda da ove godine nećemo biti jedini predstavnici BiH-RS !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

...

Ja sam prošle godine u dogovoru sa organizatorom platio na licu mijesta tj. u Beogradu na polasku, tako da to nije problem, barem tada nije bio a neće ni sada.....

 

prosle godine smo bili prisiljeni na to zbog kratkih rokova, ove godine cemo ipak drugacije. Vise o tome u naknadnim informacijama.

 

ako zakasnimo ili s epogubimo damo gas naravno i eto nas ponovo u grupi...jer tako..??

 

naravno da nije tako. Niti iko ista ozbiljno organizuje sa takvim premisama i unapred osmisljenim resenjima. Bice i o tome reci, posebno u Pravilniku sa cijim ce se uslovima prilikom prijave svaki ucesnik morati sloziti.

 

Stvari generalno ne treba olako posmatrati, ukoliko zelimo da nesto odradimo kako valja, neophodan je veci stepen licne ozbiljnosti. Kako bi uopste izgledao Reli kada bi i organizator bio rukovodjen parolama tipa "lako-cemo", "ma-nece-valjda", "kad-se-desi-videcemo-sta-cemo" i slicno, te stoga ne bih da ostajemo u zabludi vec unapred oko mnostva sitnica. Ova tema izmedju ostalog bas i sluzi tome, da razjasnimo i preciziramo stvari ovog tipa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Modriča Republika Srpska
  • Motocikl: BMW R1150GS

Prošle godine me spriječio posao, ali kao što reče već neko u ovoj temi - ako treba daću i otkaz, samo da ove godine idem!  8) 8) 8)

 

Interesuje me kako su prošle godine prijavljivani (i uplaćivali kotizaciju) motoristi koji nisu iz Srbije (ja sam npr. iz Republike Srpske)? Unaprijed hvala na odgovoru!

Ja sam prošle godine u dogovoru sa organizatorom platio na licu mijesta tj. u Beogradu na polasku, tako da to nije problem, barem tada nije bio a neće ni sada.Izgleda da ove godine nećemo biti jedini predstavnici BiH-RS !

E to je sigurno!  ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

Po nekom prvobitnom planu za voznju treceg dana  planiran je odmor izmedju Paracina i Zajecara . Predlazem da to bude u Motelu Balasevic,koji se nalazi bas na pola puta Paracin-Zajecar , naravno motel se nalazi na glavnom putu sa odlicnim pejzazima i pogledom na planinu...Motel je odlican za pauzu i poneki sendvic za "" bas gladne "" ;D da bi izdrzali do Borskog jezera...evo koja slika Motela ..... ;)

post-861-12879061782243_thumb.jpg

post-861-12879061782628_thumb.jpg

post-861-12879061783005_thumb.jpg

post-861-12879061783377_thumb.jpg

post-861-12879061783765_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Babin zub je skoro sedamdesetak kilometara južnije od tog mesta. Kad prođeš Knjaževac, ka Pirotu odnosno na Staroj planini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Kikinda, sada Dornbirn
  • Motocikl: Honda Shadow 750, SYM Fiddle II 50(u kvaru), BMW R1200RT

Video sam ostale, ali siva grupa je znala da kad cuje moj znak /horne/ da dodju do motora i da se spreme. Samo je to i ostalim grupama trebalo objasniti...

 

Siva rules!!!!

 

 

Živa istina! Truba je bila neumoljiva! Nema cile-mile!

 

Vidimo se na reliju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Po nekom prvobitnom planu za voznju treceg dana  planiran je odmor izmedju Paracina i Zajecara . Predlazem da to bude u Motelu Balasevic,koji se nalazi bas na pola puta Paracin-Zajecar , naravno motel se nalazi na glavnom putu sa odlicnim pejzazima i pogledom na planinu...Motel je odlican za pauzu i poneki sendvic za "" bas gladne "" ;D da bi izdrzali do Borskog jezera...evo koja slika Motela ..... ;)

 

Odmor je (za sada) planiran u motelu "Timocka kapija", koji se nalazi na raskrsnici za Sokobanju. Razlozi za bas taj motel su sto se radi o velikoj (a malo prometnoj!) raskrsnici sa odlicno resenim izlaskom/ulaskom velikog broja vozila, ekstremno velikom parkingu, postojanju male pumpe (paznja: ovde nece tociti svi, vec samo motori u problemu i sa malim rezervoarima!) koja omogucava da se bez utroska vremena kolone u toku pauze eventualno natankuje nekoliko motora u problemu i o cinjenici da je veoma solidan motel u pitanju (veliki broj mesta za sedenje, odgovarajuci wc itd.).

 

Slika sa akcije snimanja rute ;) (cisto da vidite o cemu pricam):

 

Bz2TD_pb012808a.jpg

 

Ipak, posto je mesto koje si predlozio (motel Balasevic) i dalje na ruti (vise ka Boljevcu, odakle se odvajamo ka Selistu), uteftericu ga kao odlicnu alternativu! Ako imas dodatne slike mesta (ili mozes da ih napravis), sa naglaskom na parking, wc i izgled ukljucenja/isklucenja na glavni put, te geog. koordinate (za POI) - molim te posalji mi na pp. Hvala!

 

Pozdrav.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

 

kao sto rece Secerian, prioritet nam je, zbog velike duzine dnevnog plana voznje, ostajanje na samoj ruti sto je moguce vise. U sustini, i sama Timocka kapija koja jeste na ruti, moguce je da bude suspendovana ukoliko nam nepredvidjeni faktori budu oduzimali vreme jer postoje kontrolne tacke i vremena koja moramo postovati. Sa druge strane, na svim stajanjima postoje odredjeni planovi ali i vremenska ogranicenja, te nije izvodljivo da se na ovakvim stajanjima i jede, ali je uvek dobro prikazati ucesnicima sta se jos na rutama kojima se prolazi, moze videti. U tom smislu, uvek je pozeljno da se tako lepim detaljima ukrase rute.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

To sto vi zovete Timocka kapija je motel Balasevic koga je prelozio doesen1 i nalazi se bas na raskrsnici za Soko Banju preko Rtnja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

To sto vi zovete Timocka kapija je motel Balasevic koga je prelozio doesen1 i nalazi se bas na raskrsnici za Soko Banju preko Rtnja.

 

Super ;). Konvergencija ideja :D :D.

 

Na ulazu na parking pise "Timocka kapija" i odatle zabuna. Takodje, na njihovom sajtu je obelezena lokacija vise ka Boljevcu, a ne na raskrsnici za Sokobanju, pa je i to potvrdilo zabunu...

 

Uzgred, mogu da zakljucim da je na slikama na sajtu malo radio Photoshop :D :D. Solidno jeste, ali nije kao na sajtu...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

To sto vi zovete Timocka kapija je motel Balasevic koga je prelozio doesen1 i nalazi se bas na raskrsnici za Soko Banju preko Rtnja.

i ja bas gledam,rekoh pa nije valjda da su podelili restoran na 2 dela :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

To sto vi zovete Timocka kapija je motel Balasevic koga je prelozio doesen1 i nalazi se bas na raskrsnici za Soko Banju preko Rtnja.

i ja bas gledam,rekoh pa nije valjda da su podelili restoran na 2 dela :)

 

Prošle godine sam poslom boravio 5-6 dana u tom motelu i uopšte nije loša ni usluga, ni smeštaj, a ni klopa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

svaka čast organizatori. nadam se da će vam se prijavit dosta ljudi i da će uživati u predjelima koje ćete obić. a koliko vidim ni stomaci neće bit zanemareni ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

Timocka kapija jeste Motel Balasevic... 8)  ima ogroman parking, WC , Restooran, i naravno odlicne sobe za spavanje i sto je najbolje ima i SPA Centar...e to je ....... ::):P  ko prezivi pricace..  evo neke slike od danas, naravno lepo vreme i nije me mrzelo da se prosetam do tamo....

post-861-128790618422_thumb.jpg

post-861-1287906184282_thumb.jpg

post-861-12879061843318_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

Evo i neke slike sa SPA-Centra ali tamo vam ne preporucujem da idete sami jer......................... ::)8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

citat:

...Posle pauze na regionalnom putu Paraćin-Zaječar, na ručak se stiže na Borsko jezero, a posle ručka predviđen je obilazak velike jame površinskog kopa Bor, kao i kraći prigodan program u samom Boru. Po napuštanju Bora, regionalnim putevima Bor-Zaječar-Negotin-Kladovo stiže se u Kladovo na večeru, koncert i noćenje. ..

 

u vezi restorana Balasevic ,mozda je malo nelogicno praviti ovde pauzu, zato sto je Borsko jezero (tj.rucak) odavde 30minuta okvirno.

kako ste planirali iz Bora (jezera), da li novim M-4 preko Nikoliceva ( koji je kraci) ili starim M-5 preko Gam.Banje odnosno Romulijane?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja