Jump to content

Moto Zajednica

Prvi motor - Yamaha fzr 500 - dal je to pametno?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Pa nek se javi neki iskusniji bajker neka pomogne èoveku. Ja bih ti ga odvezao i za dž ali i ja sam nešto poput tebe-poèetnik. Ja sam uzeo 250ccm a ne jaèi jedino zbog težine ,plašilo me je sve preko 150kg, a što se snage tièe vozim ga lagano pa mi je svejedno i isto bi bilo i da je 500ccm sve je u glavi, inaèe dobro je što se plašiš i kukaš i neka ostane tako voziæeš ga bolje dok se ne nauèiš (samo nemoj mnogo ni da kukaš da ne izbaksuziraš ne daj bože :P ). Puuuunoooo sreæe i predjenih km-a...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova

Eh da se niko ne javi :-s..

 

Jedno pitanje: Ako motor stoji celu noc napolju na hladnom, i ja sutra - tj danas - sam ga upalio, i gasi se ako mu ne drzim malko gas? A kad se zagreje - sve ok? Mislim zagreje se za 10sec.. Al jedno desetak sec moram da mu blago drzim gas, bash malo, da se ne ugasi. Onda mu pustim gas, pa motor se ne gasi ali radi neujednaceno, pa kad se josh malko zagreje - sve ok. Jel to normalno za motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

E,nek ti je sa srecom...Pa da, povuci sauh dok se motor ne zagreje-i ne moj dodavati gas-sacekaj dok ne pocne tise da radi,onda vrati sauh...-nije valjda da se niko nije javio-pa jesi li vozio motor kod majstora? :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja