Jump to content

Moto Zajednica

BMW F 650 GS ?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport
Citao sam dosta o ovom motroru ' date=' pa me zanima dali neko ima iskustva sa njim . Mislim opravdava li tu malo naduvanu cenu ?[/quote']

 

Trebao si da pitaš F650 ili Strom, pa da dobiješ preko 1000 objektivnih odgovora :wink: :mrgreen:

Ja sam se dvoumio da li njega da uzmem, pre nego što sam uzeo moju Yamahu. Gledao sam jednog iz oglasa, èak ga je posle mene kupio jedan deèko sa foruma, upoznali smo se na vožnji 13.01., ali nisam upamtio njegov nick.

Moje iskustvo: Položaj sedenja mi je bio nekako neobièan, èinio mi se mali za mene (188 cm/vozim nakede), i malo je bio slab za moj ukus (50 ks). Inaèe motor je sigurno odlièan, a to garantuje onaj plavo-beli propeler :wink: Sedi na njega, pa vidi.. Ako to uzmeš siguran sam da æe te dobro služiti..

Što se cene tièe, Raduloviæ pljaèka, samo bez marame, šešira i colta.. I u inostranstvu je on skuplji od konkurencije, ali ne toliko puno.. Ipak je to Bayerische..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Citao sam dosta o ovom motroru ' date=' pa me zanima dali neko ima iskustva sa njim . Mislim opravdava li tu malo naduvanu cenu ?[/quote']

 

Trebao si da pitaš F650 ili Strom, pa da dobiješ preko 1000 objektivnih odgovora :wink: :mrgreen:

Ja sam se dvoumio da li njega da uzmem, pre nego što sam uzeo moju Yamahu. Gledao sam jednog iz oglasa, èak ga je posle mene kupio jedan deèko sa foruma, upoznali smo se na vožnji 13.01., ali nisam upamtio njegov nick.

Moje iskustvo: Položaj sedenja mi je bio nekako neobièan, èinio mi se mali za mene (188 cm/vozim nakede), i malo je bio slab za moj ukus (50 ks). Inaèe motor je sigurno odlièan, a to garantuje onaj plavo-beli propeler :wink: Sedi na njega, pa vidi.. Ako to uzmeš siguran sam da æe te dobro služiti..

Što se cene tièe, Raduloviæ pljaèka, samo bez marame, šešira i colta.. I u inostranstvu je on skuplji od konkurencije, ali ne toliko puno.. Ipak je to Bayerische..

 

Po meni se nisi zajebao ni 1%. Imas nov, prelep motor! E sada druga je prica sto nisi hteo FZ1... :lol: Nego reci mi posto imam slican problem sa visinom (186, koji sam resio kupovinom TDM-a), kako ti stoji taj FZ6? Meni je u kobinaciji bio i jedan bandit 600 sa cekih 850km i manjim ostecenjem za smesne pare ali nisam hteo da ga uzmem zbog mog gabarita!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 419 postova
  • Lokacija: San Jose, CA
  • Motocikl: BMW S1000XR '16, BMW R1250GS HP ADV '19
Citao sam dosta o ovom motoru ' date=' pa me zanima dali neko ima iskustva sa njim . Mislim opravdava li tu malo naduvanu cenu ?[/quote']

 

Ako se jos uvek dvoumis izmedju ona dva motora iz potpisa nemoj ni da gledas F650GS. Ako planiras sa nekim da putujes definitivno ti F650 nije resenje (pod "nekim" mislim na suvozaca).

 

Položaj sedenja mi je bio nekako neobièan' date=' èinio mi se mali za mene (188 cm/vozim nakede)

[/quote']

 

Meni od 2m je svaki motor mali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

moja je drugarica na njemu sjela momka, kofere i iz atine po zimi preko makedonije i albanije dosla u Cg i otisla nazad, nit joj je shta falilo nit je mali nit je manjkalo snage, motor je extra,a znas kako kazu stare nase dobre majke, losem k svaka dlaka smeta, motorcek sam probao i prelijep je povozan i stabilan shto u krivine shto po pitanju kvarova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Serbia

Njih dvoje iz Atine na BMWu f 650 GS? Svaka cast !

Mene je brinulo sto je jednocilindras , a i mnooogo je skup.

Gde ga kupiti ?!

Nacitao sam se o njemu dosta na netu (kultni motor). Moj drugar u Vankuveru kupuje Dakara pa me lozi da ja uzmem GSa pa da pichimo po Africi :D

Kakav je u odnosu na Stroma? Meni je strom malo velik .

Vredi li to stvarno skoro 3000 vise od Versysa koji ima dva cilindra ?

Kako je za servis BMWa kod nas ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

aoooo lalajko neka ne pocinji sad ce te zgaze hahahahahah vrijedi brate svakog dinra datog, a za servis ne brini to ne crkaje heheheheh ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...Vredi li to stvarno skoro 3000 vise od Versysa...

Ni u ludilu! Versys i Strom (mali) su za njega izmislili motor. Govorim cisto kada gledamo "po papiru", dakle ono sto se nudi u smislu performansi i cjelokupnog motorcikla. BMW je u klasi sa XT-om i ostalom sporohodom jednocilindraskom ekipom. To definitivno nije ni do koljena ovoj dvojici gore pomenutih. Mozda je kvalitetan ali i Japanci su jako kvalitetni, danas su svi kvalitetni. Mozda nosi ime sa tradicijom, ali mislim da u ovoj danasnjoj novoj eri to vise nije ni bitno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

ne slushaj evila shminkera ahhahahahahahaha shalim se , mada vidim da si pomenuo strom jeste masu masu veci od njega i po meni masu masuu bolji motor,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
ne slushaj evila shminkera ahhahahahahahaha...

:mrgreen:

 

 

...mada vidim da si pomenuo strom jeste masu masu veci od njega i po meni masu masuu bolji motor' date='[/quote']

Evo ih odmah sektasi, cim se spomene strom :twisted: :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

hah cujesh ovo, btw evile ja polako prelazim u vasu sektu, da pruzim malko podrske tei i vecem da se svetite po puyteva sekti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

novim ubojitim oruzjem, i viskom kilometara godishnje u odnosu na tebe, p cemo da vidimo ko ce koga do zagreba da ostavlja buahahahahahahahahahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

next week next week hehehehehehehehehe trebalo je ove week al me kisa ubi, ;)))))))))))))))))))))))) /me biti zeljeni sporcki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

vec je tu vec je tu juhuhuhuhuhuhuhu heheheheh samo da pane in dan i odem da ga preuzmem dovedem do mora da vidim jel sve ok sa njim i vozim srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja