Jump to content

Moto Zajednica

Padavicarenje !!

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5355 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Cekaj, cekaj, Kepo, jesu li to te laganini stazice? Nesto mi se javlja da ce odabir da padne na pasuljcic i dimljene baklave  ili da okupis ekipu koja ce biti raspolozena za cjelodnevno guranje 85kg Hercegovacke teletine na motoru? :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Cekaj, cekaj, Kepo, jesu li to te laganini stazice? Nesto mi se javlja da ce odabir da padne na pasuljcic i dimljene baklave  ili da okupis ekipu koja ce biti raspolozena za cjelodnevno guranje 85kg Hercegovacke teletine na motoru? :D

 

Kome nije do voznje, moze da se prijavi u prvom moto prvenstvu u pravljenju cpecijaliteta u kotlicu, pod budnim okom zirija na celu sa Milijanom Stojanic.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5355 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Cekaj, cekaj, Kepo, jesu li to te laganini stazice? Nesto mi se javlja da ce odabir da padne na pasuljcic i dimljene baklave  ili da okupis ekipu koja ce biti raspolozena za cjelodnevno guranje 85kg Hercegovacke teletine na motoru? :D

 

Kome nije do voznje, moze da se prijavi u prvom moto prvenstvu u pravljenju cpecijaliteta u kotlicu, pod budnim okom zirija na celu sa Milijanom Stojanic.  ;)

 

Meni je do voznje, ali necu da me neko zatuce sjekirom u sumi, kad Vam dojadi da me gurate i vadite iz kaljuga. :D

 

A tamn ce Vam dobro doci fizika aktivnost, da bolje legne suljpa. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

btw jos uvek ni jednom nisam oprala motor posle naseg padavicarenja  :-[  ::) blato je uglavnom samo otpalo  :D

 

Aj dok nije sve otpalo skini malo za saksiju.  ;D ;D

 

 

Nego, sta bi sa Ridjusom, jel prodata ?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Predivno...pocinjem da stedim za enduro....:)

 

Mozda se malo ubrzas za prolece  ;D http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=37495.0

 

Aaaaaaa zapamticu ti ovo...kakvi niski udarci......nisam jos ni ovog ZX10 isplatio do kraja.......cim to zavrsim sledece "stiskanje" je za neki malo stariji enduro......pa ako da bog necu gledati samo slike iz te perspektive....:):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja