Jump to content

Moto Zajednica

Kako nazvati ovo???????

Recommended Posts

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Za one sto se zgrazavaju:

Zasto li ste vi kupovali motore?

 

Ako si ti kupio motor zbog ovoga, što bi se lako moglo zaključiti iz tvog komentara/pitanja, molim te da postaviš svoju sliku (na motoru, kako izgledaš u vožnji, po mogućstvu što upečatljivije) ovde. Ne bih voleo da se nađem u tvojoj blizini na ulici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Naterao sam moje ukucane da pogledaju snimak i da cujem njihove komentare......da skratim ...moja "keva" je rekla pa nije ni cudo da"Vas" niko nevoli (normalno misli na stariju i mirniju populaciju) ako vecina ovako vozi motore....eto i posle se cudimo zasto nas mrze....realno gledajuci kod svakog normalnog ko nevozi ili nije ljubitelj motora izazvalo bi negativne reakcije, koje bi se prenele na celokupnu populaciju ljudi koji ih koriste....iskreno se nadam da ce se zakon jos vise poostriti i da ce se za ovakve stvari oduzimati ne samo dozvole vec i motori (privremeno).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Za one sto se zgrazavaju:

Zasto li ste vi kupovali motore?

 

Ako si ti kupio motor zbog ovoga, što bi se lako moglo zaključiti iz tvog komentara/pitanja, molim te da postaviš svoju sliku (na motoru, kako izgledaš u vožnji, po mogućstvu što upečatljivije) ovde. Ne bih voleo da se nađem u tvojoj blizini na ulici.

 

pridruzujem se molbama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Za one sto se zgrazavaju:

Zasto li ste vi kupovali motore?

 

Ako si ti kupio motor zbog ovoga, što bi se lako moglo zaključiti iz tvog komentara/pitanja, molim te da postaviš svoju sliku (na motoru, kako izgledaš u vožnji, po mogućstvu što upečatljivije) ovde. Ne bih voleo da se nađem u tvojoj blizini na ulici.

 

pridruzujem se molbama

 

Samo ne odgovoriste na pitanje.

I ne brinite,  pre se strada od sopstvene gluposti nego od tudje ludosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

http://www.youtube.com/watch?v=-Xle1XK4RNI

Nazovite to kako hoćete, al nemojte pokušavati.

Momka ili devojku bih odmah zaposlio u neko od sluzbi kojima je nepohodan brz i spretan vozac - bez obzira na sve, da li bi kao takav vredeo nekoj hitnoj, polciji, vojsci...? A mislim da sam toliko puta cuo da tako rade i ovi u Svedskoj, Engleskoj, USA...(raspitajte se ko im sve radi u policijama i u sluzbama gde se traze vesti vozaci), ako je do sada tako vozeci citav preziveo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

http://www.youtube.com/watch?v=-Xle1XK4RNI

Nazovite to kako hoćete, al nemojte pokušavati.

Momka ili devojku bih odmah zaposlio u neko od sluzbi kojima je nepohodan brz i spretan vozac - bez obzira na sve, da li bi kao takav vredeo nekoj hitnoj, polciji, vojsci...? A mislim da sam toliko puta cuo da tako rade i ovi u Svedskoj, Engleskoj, USA...(raspitajte se ko im sve radi u policijama i u sluzbama gde se traze vesti vozaci), ako je do sada tako vozeci citav preziveo.

Nazalost neverujem da to moze bas tako cesto da prodje bez posledica a kao drugo nemislim ni da je vozac bas nesto star.....da moze da se kaze...ako je tako vozio citav zivot.....u svakom slucaju zelim mu da se sto brze opameti i svoje umece spoji sa razumom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Za one sto se zgrazavaju:

Zasto li ste vi kupovali motore?

 

možda ljudi misle da je suvišno da ti daju odgovor na takvo pitanje... evo ja se neću ustručavati:

motor kupih jer uživam u vožnji istog, volim motore od kada znam za sebe, ali to nije vožnja sa onog klipa u svakom slučaju. Čak i ako volim brzu vožnju - to nije to. Svaka njemu/njoj čast ali ako ima više negativnih efekata od pozitivnih...

U tome možda i jeste razlika između brze vožnje i te "nasilničke" (koliko god to glupo zvučalo tako je definisano).

 

A još brže bi stigao da je iz Pop Lukine odmah skrenuo desno u Kralja Petra, pa na trotoar preko Knez Mihajlove do Sezama. Mnogo je bre glup.

 

Možda grešim dušu, jer dečko je verovatno hteo da ispoštuje propise.

A možda ga je GPS navodio okolo.

:D :D :D :D ;D

pošteno sam se ismejao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1678 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Ja bi' 'vakima svakom po onu belu kosulju sto se kopca otpozadi...

 

I ne brinite,  pre se strada od sopstvene gluposti nego od tudje ludosti.

 

A sta bi ubilo onog na Pupinovom bulevaru iz poslednjeg klipa da nije potrcao???

 

Kamo lepe srece da svi koji ovako voze (ne mislim samo na motore) samo sebe ubijaju kad se precene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Upecao sam se pa sam prokomentarisao ovaj snimak ali više neću!

 

Jednom sam sedeo sa salamom i jeo kobasicu!

Kažem, onako uzgred da bih se dodvorio salami...'fuj, kakva odvratna kobasica!'

A salama će meni..'ma, jedi govna..šta bi ti, da jedeš salamu!?'

 

Od tada čutim kada jedem govna!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Naterao sam moje ukucane da pogledaju snimak i da cujem njihove komentare......da skratim ...moja "keva" je rekla pa nije ni cudo da"Vas" niko nevoli (normalno misli na stariju i mirniju populaciju) ako vecina ovako vozi motore....eto i posle se cudimo zasto nas mrze....realno gledajuci kod svakog normalnog ko nevozi ili nije ljubitelj motora izazvalo bi negativne reakcije, koje bi se prenele na celokupnu populaciju ljudi koji ih koriste....iskreno se nadam da ce se zakon jos vise poostriti i da ce se za ovakve stvari oduzimati ne samo dozvole vec i motori (privremeno).

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Plasticno gledano....postoje pravila kako se postavlja crep na krov ako bi neko to stavio da ugrozi tudje zivote....nevidim razloge zasto nebi bio sankcionisan...predpostavljam  da bi nam svima bilo bolje kada bismo bili malo disciplinovaniji.....:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Nisi me razumeo...objasnio sam na početku  str. šta bih i kako bih jer jesam za sankcije ali oduzimanje imovine je ne zakonito! Dozvolu da ali motor ne jer može sutra da sedne na drugarov motor i opet belaja. Nema belaja ako je neko u bajboku!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Nisi me razumeo...objasnio sam na početku  str. šta bih i kako bih jer jesam za sankcije ali oduzimanje imovine je ne zakonito! Dozvolu da ali motor ne jer može sutra da sedne na drugarov motor i opet belaja. Nema belaja ako je neko u bajboku!!

Razumeo sam te nego posto smo mi zajeban narod trebaju nam i zajebane mere.....ni Engleski navijaci ne istrcavaju vise na teren....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Napravio je jedno 20 prekršaja za debelu kaznu, jednu jedinu u sticaju svih zajedno! Prolazilo mu je, prošlo mu je i sada ali sledeće godine, teško! Smiriće nas sve sa kaznama. Hebem se da dobijem tu hebenu A kat. a od 10 dec. ko bude vozio bez dozvole, nema kazni do zatvorske i to prva 15 dana druga valjda 60 ili od 15-60, nisam baš razumeo a posle krivične prijave, Uz to ne možeš ni polagati neko vreme a napravi još neki belaj nečeš ni moći za navek!

A tek onaj sistem sa bodovima! Užas, plašićemo se svoje senke a ne znaka! Šta mislite da će saobračajci rizikovati posao zbog jedne crvene? Ko od nas uvek pri sebi ima 50e, samo da pokuša da podmiti, možda 5% a i što njih ne bi dao za dobre bajk-tike ili rukavice!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

Napravio je jedno 20 prekršaja za debelu kaznu, jednu jedinu u sticaju svih zajedno! Prolazilo mu je, prošlo mu je i sada ali sledeće godine, teško! Smiriće nas sve sa kaznama. Hebem se da dobijem tu hebenu A kat. a od 10 dec. ko bude vozio bez dozvole, nema kazni do zatvorske i to prva 15 dana druga valjda 60 ili od 15-60, nisam baš razumeo a posle krivične prijave, Uz to ne možeš ni polagati neko vreme a napravi još neki belaj nečeš ni moći za navek!

A tek onaj sistem sa bodovima! Užas, plašićemo se svoje senke a ne znaka! Šta mislite da će saobračajci rizikovati posao zbog jedne crvene? Ko od nas uvek pri sebi ima 50e, samo da pokuša da podmiti, možda 5% a i što njih ne bi dao za dobre bajk-tike ili rukavice!!

 

Kada se budem plašio svoje senke necu ni iz kuće izlaziti a ne voziti motor. I šta će mi pare za tike ili rukavice kad ne vozim kako mi je trip. Ja definitivno necu voziti 50km/h pa ćemo da vidimo.. ako stvarno uspeju da me nateraju da vozim po tom novom zakonu ima da prodam motor. I da se ne foliramo, cela moja ekipa misli isto a ima nas dosta. Pozdrav za savesne, ali ne treba mi pandurski zakon da me čuva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Pa već je razjašnjeno da brza i opasna vožnja nisu isto...sad ne znam kako voziš ali normalno svako razmišlja svojom glavom.

Koliko vidim tvoj motor nije za ludo brze vožnje ali da se može i njime jurcati, može!

Izlazio sam sa Apriliom Mille na Zagrebački auto put pa pored aerodroma do mosta na Savi pa preko do Ostružnice i nazad. Izduvam se malo i posle kada sednem na Afriku, samo kuliranje...jednostavno, može se divljati i san jom ali nije mi gušt! To je lađa za uživanje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Nisi me razumeo...objasnio sam na početku  str. šta bih i kako bih jer jesam za sankcije ali oduzimanje imovine je ne zakonito! Dozvolu da ali motor ne jer može sutra da sedne na drugarov motor i opet belaja. Nema belaja ako je neko u bajboku!!

zaboravljaš, da je ugrožavanje života takođe nezakonito...da bi se to sprečavalo, oduzima se sredstvo sa kojim se ugrožavaju životi.....prosto, bez neke znanosti. I tako i treba......ali to je samo moje mišljenje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Ne, nisam antiprotivan već samo govorim u pravnom smislu da ako za to sredstvo ili oruđe nije potrebna dozvola za posedovanje (ne mislim na dozvolu za vožnju) ona se ne može, pravno oduzeti!

 

Čak i oružije ako je legalno ne može se oduzeti već se samo vari cev i vraća vlasniku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Hmm...onda nisam upučen u večinu odredaba novog zakona! Po starom je ovako bilo a ovo oduzimanje je sad verovatno više kao kazna a pre recimo za oružije si kažnjavan parama ili već ali nisu oduzimali iz razloga ne ponavljanja dela jer se predmet onesposobljavao!

Čeka nas do Jevrope još milion promena raznih zakona...ma ceo sistem je za debelu reviziju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Sirom evrope se godinama primenjuju slicni zakoni o bezbednosti saobracaja, ali ghostridera kolko hoces... ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja