Jump to content

Moto Zajednica

HUMANITARNA ŽURKA ZA DEVOJKU IZ TEMERINA

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Dalibore upravu si, jbg ne znam zasto su kasnili, ne secam se  ;D a znam da su se mucili sa ozvucenjem.  nego na zurci sam cuo par komentara kako se jako retko organizuju takve zurke u korist bolesnih osoba kojima je potrebna finansijska pomoc, mozda bi trebalo preko zime klubovi na to da obrate paznju, jer u tom slucaju (kao sto je bio ovaj) svi izlaze u susret, i opstina za prostor i osvetljenje i ozvucenje i medijska podrska a i svaki bend ce izaci u susret svirkom za dz ukoliko prihod ide jednom bolesnom detetu, a i nikome nece bit tesko otici 20 i kusur kilometara sa tim povodom a znamo sa takvom vecom organizacijom koliko se otprilike para moze skupiti sto je ljudima od velikog znacaja pa makar to bioi minimalac..... ko zna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V Strom 1000

Pa da, trebalo bi se stalno truditi da se tako nesto organizuje, ako je vec novac neophodan.... Verujem da bi se svi trudili da pomognu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Pozdrav drugari,od žurke je zarađeno čisto 95000 din koji je predat roditeljima hvala svima još jednom u ime roditelja i u ime M.C Patriotsa.

 

Još da dodam na Tiborov post da su bili i Black Dog Bečej i Fire Angels Beograd i Unlimited Temerin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja