Jump to content

Moto Zajednica

MaxMoment Karadjordjeva 55 Beograd

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Gsx r1000 l1

Pre par dana sam preko njih kupio kacigu.cak nisam ni isao u radnju sve smo preko telefona zavrsili za 10 min.poslali mi ljudi kurirskom sluzbom kacigu za novi sad.krajnje ljubazni i korektni.ja sam konkretno sa mikeleom saradjivao i svaka pohvala za momka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2770 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Pre par dana sam preko njih kupio kacigu.cak nisam ni isao u radnju sve smo preko telefona zavrsili za 10 min.poslali mi ljudi kurirskom sluzbom kacigu za novi sad.krajnje ljubazni i korektni.ja sam konkretno sa mikeleom saradjivao i svaka pohvala za momka.

O Mikele-u i bratu sve najbolje. Kupih Scorpion kacigu na sajmu i prezadovoljan s njojzi.Pre neki dan odoh u radnju da se vidim sa drugarima koji su hteli nešto da pazare i jbg. izađoh sa još dve.   :neznam:  :neznam: :neznam:  Nisam mogao da odolim, WTF jednom se živi............... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2770 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

 

Pre par dana sam preko njih kupio kacigu.cak nisam ni isao u radnju sve smo preko telefona zavrsili za 10 min.poslali mi ljudi kurirskom sluzbom kacigu za novi sad.krajnje ljubazni i korektni.ja sam konkretno sa mikeleom saradjivao i svaka pohvala za momka.

O Mikele-u i bratu sve najbolje. Kupih Scorpion kacigu na sajmu i prezadovoljan s njojzi.Pre neki dan odoh u radnju da se vidim sa drugarima koji su hteli nešto da pazare i jbg. izađoh sa još dve.   :neznam:  :neznam: :neznam:  Nisam mogao da odolim, WTF jednom se živi............... samo tiću , nisam prijavio ženi valjda neće primetiti :ups:  :ups: :ups:   ;)  ;)  

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1461 postova
  • Motocikl: 2017 BMW R1200GS Exclusive

Bio sam pre neki dan u Maxmomentu i narucio nekoliko delova iz Puig programa , dobro , trebaju jos da stignu , nadam se da nece biti problema , ali moram da jih pohvalim , usluzno osoblje a cene bolje nego na zapadu ... prezadovoljan !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Bio prošli ponedeljak u Maxmoment-Ugrinovačka 2, Zemun... Dočekao nas je kolega sa malo dužom kosom, zaboravio sam mu ime. Gnjavili smo ga barem sat vremena, isprobali nekoliko jakni, pojaseva i kaciga - prodavac je bio strpljiv, nenametljiv a istovremeno kompetentan kada je trebalo da pomogne sugestijama. Pri tome, buraz i ja nismo ni trenutka osetili nervozu niti želju da "uvali" robu. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2034 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Морам да похвалим Стефана,малко сам сјебао своју Шкорпион  кацигу,постала је за мене неупотребљива, човек се потрудио да ми је поправи, замени делове,да бих је могао носити,

За мене једна од најбољих радњи,дефинитивно најбоље особље.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7060 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

@bracabgd Ja i drugar smo bas izlazili kad si ti usao, setio sam te se zbog Skorpion kacige koju si nosio, pa kontam da si to bio ti.

Bili smo obisli nekoliko radnji po BG-u i definitivno MaxMoment je jedna od najprofesionalnijih i najbolje snabdevenih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2034 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

@Biker-Boy

тај сам, баш сам био сморен, али Стефан је одрадио све што је тренутно било могуће и сад могу да носим кацигу.

Надам се да ћемо се следећи пут срести под бољим околностима, и више времена.

Макси поздрав!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT09 2023

Sve preporuke,

Izasli u susret da moju debelu guzicu smeste u jaknu maksimalno, naravno i kupio je. Krajnje profesionalni i strpljivi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

Isto preporuke, cesto kupujem i za sebe i za drugare kod njih, super su svi stvarno, da pomognu, da potraze, naruce ako treba sta.. sjajno stvarno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600

Sve pohvale za Maxmoment i njihove radnike ....kupio kacigu kod njih, vrlo korektni ,imali su zivce za mene,proveravali da li zeljena kaciga ima u drugoj radnji i sl.Sve u svemu preporuka za kupivinu kod njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 688 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006

Nisam znao za ovu temu, preporuke i od mene. Uzimao kacige za ženu i mene, pazario tamo obuću, vizir.

Slao tamo drugare.

Sve 10. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 990 postova
  • Lokacija: Beograd

A ja videh da mi je u ovoj temi prvi nepročitan post iz 2017-e. Administracija da angažuje volontera koji će da prati teme i održava ih aktivnim, jednom u 2 nedelje recimo. Maxmoment je cool, ljubazni su i predusretljivi. Svratio sam pre neki dan, zaposlili su nekog dečķića, sve je naučio napamet. Kao pesmicu recituje. I to je cool, too. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Да су запослили девојчицу било би кул, али и овако су радња у коју најрадије идем. Најпријатније се код њих осећам. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Sve pohvale ya MaxMoment, mlađi dečko je bio, devojka probala nekoliko kaciga, baš se potrudio da joj objasni šta i kako, kako da pravilno stavi kacigu itd., u svakom slučaju uvek prijatno iskustvo kad uđem u MaxMoment :)

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 319 postova
  • Lokacija: Beograd, uži
  • Motocikl: GSR 600 K7

Moram ovde da napisem pohvalu za Stefana iz Karadjodjeve, ponovo se pokazao kao izuzetno usluzan!

 

2015. sam kupovao prvu kacigu, odlucio sam se tada za Scorpion EXO 910. Imam je i dan danas medjutim vec se ofucala, spoljna postava se rasila, sarka od flip up mehanizma mi se slomila, vizir se lako pomera....naradila se sto bi se reklo. Medjutim nisam hteo da je odbacim, kupio sam novi Caberg prosle godine ali ovu staru nosim po lokalu. Btw zeznuo sam se, mislim da je Scorpion u slicnoj cenovnoj klasi sveukupno gledano bolja kaciga.

 

Odlucio sam da odem u Max Moment gde sam je tada i kupio da vidim moze li EXO da se malo izremontuje mada sam pretpostavio da nece biti delova jer je vec uveliko stari model. Medjutim, Stefan ne samo da se potrudio da prekopa kutije sa rezervnim delovima i prilicno se iscima da mi popravi to oko sarke, vec mi je i zamenio ovu spoljnu postavu (nije od mog modela ali je pasent od modela iste velicine, malo se samo razlikuje u dizajnu) i namestio da vizir ima malo otpora. Utrosio je sigurno pola sata da mi to sve namesti, takoreci sam dobio novu kacigu u smislu funkcionalnosti. Pritom nije hteo dinara da mi naplati. Ja ne znam dal bih se tako iscimao sam za sebe, svaka cast i za svaku pohvalu!

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Benelli TRK 502X

Da pridodam još koju iskrenu preporuku za MaxMoment i njihove radnike.

Kao relativno nov bajker i neiskusan po pitanju opreme, par puta sam svraćao izmedju ostalog i u MaxMoment tražeći svašta od opreme (prva kaciga, jakna, rukavice...) i svaki put su bili jako ljubazni! Posebne pohvale za Martina (ako sam dobro zapamtio ime prodavca sa dužom kosom u radnji u Zemunu) a i onaj mladji momak u radnji u Karadjordjevoj je ok.

Šta znam, možda nekom iskusnom bajkeru to i ne znači puno kad zna tačno šta traži, ali za nekog ko nema preveliko iskustvo, ovde zaista možete da dobijete pregršt saveta.

Bez da im pravim reklamu, ali zaista radnja vredna posete.

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Kupovao sam dosta puta kod njih na adresi u Karađorđevoj ali nikad nisam ostavljao komentar, mogu reći samo reči hvala za njih.

Pre par dana sam pazario noviji model tcx patika, prodavac skroz kul lik pritom mislim da je isto i bajker.

Sta god pitas sve moze, neki normalan pristup i kako covek da ne pazari.

Imaju lep asortiman robe, samo nek nastave tako :takoje:

Promenio član Biker Boy
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2442 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

...prvi put kupio kod njih sada neku kacigu , i svaka preporuka...

Ljubazni, uslužni, opuštena a radna amtosfera.

PS. Kacige su im sada na popustu ;)

Promenio član Andrej_Hotstepper

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja