Jump to content

Moto Zajednica

MaxMoment Karadjordjeva 55 Beograd

Recommended Posts

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

juce uzeo ceradu... Sve pohvale za ljubaznost, strpljenje... Svaka cast momci! Samo napred! :takoje:

 

silno se namučih i ne nađoh ceradu na sajtu. koliko je koštala i ima li je na sajtu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd

juce uzeo ceradu... Sve pohvale za ljubaznost, strpljenje... Svaka cast momci! Samo napred! :takoje:

 

silno se namučih i ne nađoh ceradu na sajtu. koliko je koštala i ima li je na sajtu?

 

 

 

Ja sam uzeo neku za 4400din. Nosi naziv OPTIMA. Iznutra je nekakv mekani materijal da ne grebe lak, a spolja mekana guma. Odlicna! Sela je extra! Mozes je videti u katalogu http://www.pilot-tuning.eu/file_collegati/Cat_Moto_2011.pdf Malo ce duze da ti ucitava stranicu, ali tu imas sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Iceman, 173 postova
  • Lokacija: Beograd

Bio sam pre neki dan kod njih....

Spremaju se za sajam a i dobili su Scorpion kacige za 2011 sezonu. I naravno izabrao sebi novu kacigu :jee:

Sto se mene tice najbolja i najljubaznija prodavnica moto opremme u gradu. :moto3:

Nikad se nisam pokajao kad sam otisao kod njih...

 

Topla preporuka :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

hvala kolega @VanjaBGD, pazi kad sam ceo sajt pretražio čak i stranicu čiji si link dao i nisam provalio da su tu i cerade! tek sad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd

hvala kolega @VanjaBGD, pazi kad sam ceo sajt pretražio čak i stranicu čiji si link dao i nisam provalio da su tu i cerade! tek sad.

 

Nema na cemu kolega! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Danas na sajmu sam upoznao vlasnika i probao nekoliko kaciga. Jako su usluzhni i kulturni, i radnik i vlasnik. Zato sam kod njih i kupio EXO-750.

 

Od mene pohvala. Hteo sam i jaknu da uzmem ali imam malo duzhe ruke za te modele.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

pazarismo scorpion kacigu za suprugu,jaknu i rukavice.bismo sat vremena,predjosmo na privatne teme...ma skroz opustajuce...lik je genijalac...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Kupila zena jaknu kod njih i sva srecna napustila lokal jer je trazila jaknu mesecima. :jee2:

Sve preporuke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • HTTP 404 page not found, 87 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: suzuki freewind xf650

Pošto sam pre par dana pokiso ko miš, nisam poneo čizme, pa mi patike i čarape bile natopljene, a bio poslom u BG, pa reko' aj da svratim i uzmem navlake za kišu za noge - pa nek stoje u kuferu ;)

 

Ima lep izbor kaciga, jakni , PUIG-ovih vizira i ostale sitne opreme i "kozmetike"

 

Lepa radnjica, prodavac ljubazan

 

Sve u svemu zadovoljan!

 

Preporuka :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

juce sam kod njih uzeo scorpion exo 750 batlle of lord .Uz malo cenkanja dobio sam ekstra ekstra ekstra popust.prodavac je bio ok skroz .smarao sam ga sigurno sat vremena..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Iceman, 173 postova
  • Lokacija: Beograd

Prekjuce kupio Scorpion EXO 1000 Mana ;-)

Extra prodavnica i jos bolja usluga, sto je nazalost retkost kod nas.

Jedina prodavnica gde uvek udjem i izadjem raspolozen i zadovoljan uslugom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

ja korektni, normalni, ne previse ljubazni, taman kako treba.....sve pohvale, kod njih sam kupio brdo lampa i puig opreme...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Imam vasu kacigu Exo-1000, kupljenu na sajmu. Zamenio bi vizir. Koliki kosta i da li ih saljete brzom postom, posto ne zivim u Bgd-u?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Imam vasu kacigu Exo-1000, kupljenu na sajmu. Zamenio bi vizir. Koliki kosta i da li ih saljete brzom postom, posto ne zivim u Bgd-u?

Poslovni su, pozvao ljude, dogovoreno sta se salje, vizir stigao sutradan brzom postom. Sve pohvale za poslovnost i brzo reagovanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSXR K9 1000 ccm

Usluga na nivou, preduzimljivi i ljubazni momci... Kupio gomilu opreme za motor, uzeo bi i kacigu kod njih kad bi prodavali SHOEI :) Nisam znao da su se preselili, koliko vidim to je susedni broj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Honda CBF 600N & Fosti F51

Bio u ''novom prostoru''. Radnja je sada mnogo prostranija, preglednija, ali ostalo je nešto iz stare. Momci i dalje veoma ljubazni, predusretljivi, komunikativni... Prosto te sramota da izađeš a da nisi pazario bar neku sitnicu (ukoliko nisi došao sa konkretnom idejom o kupovini). Sada je i malo lakše da se parkira motor. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Motocikl: ER6N

Nova radnja je odlicna, mnogo vise prostora, preglednija....kupio novu kacigu i letnju jaknu, ortak kacigu i vizir, posle par dana i moj cale je uzeo istu letnju jaknu. Cene na snizenjima su im bile odlicne i moram da pohvalim momke da imaju zivaca i vremena za neodlucne kupce :moto3:

 

A da, hocu popust za vizir :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Festina lente!, 260 postova
  • Lokacija: Beograd - Košutnjak
  • Motocikl: SUZUKI DL 1000 V-Strom

Eh sad, malo duža priča, ali koga ne mrzi dobro je da pročita:

 

Otišao u radnju pre dva dana sa svojom prijateljicom da pogledamo i pazarimo kacige. Ulazimo u novu radnju, lepota Božja, lep prostor, na oko sve lepo uređeno. Prodavac zauzet mušterijama koje probaju jakne, pantalone, svašta nešto pride. Ugleda nas, pozdravi sa uslužnim "dobar dan" i pita šta bismo želeli. Kažem da smo došli da pogledamo kacige, ali ćemo sačekati. Malo poglednuli okolo, ja već pregledao sajt, video kacigu koja mi se sviđa (EXO 750), a pride je 22.000 dinarjev i naravno prvo nju gledam. Lepa kaciga, nema šta. Prodavac (ćelav, ne vređam čoveka - takva mu frizura, a važno je za nastavak priče) nam se ubrzo pridružuje, daje mi kacigu da probam, sve OK, odgovara uzimam!

 

Prijateljica traži S kacigu, majku mu, malo velika (EXO 750), nudi EXO 1000, al' nema se tol'ko baš para, a i ne treba joj sunčani vizir za 120 evra realno ;). Ima EXO 450, ali XS ostala dva komata. Ne vredi, ne može ni da krene na glavu. Seti se on da je ostalo S postava sa neke akcije, zameni postavu (pošto je kalota ista) i oooops, kaciga sela na glavicu samo tako! 0takoje.gif Odluči i ona da pazari, promet za 20 minuta 36.000. Lik sve u svemu jako uslužan, pomalo smoren doduše, no dobro, ali nije mi se svidelo što je pljuvao po konkurenciji u dva navrata:

 

1. Prvo je pljuvao moju Duchini D909 BT kacigu, koja realno ne može da priđe Scorpion kacigama po kvalitetu izrade, ali meni je neprocenjiva za grad, jer sam je kupio za 140 evrića, a ima bluetooth koji jako dobro radi i posle 2 i po godine, ne šušti, ne zvrči, a vozio sam je i 140 u par navrata na putu;

 

2. Kada sam pitao da li imaju možda neki privezak za ključeve (pošto kupih nov motor), on reče:"To imaju ovi iz Gevare, oni su suvenir shop."

 

Opomenem ga da ne treba tako o konkurenciji (mene kao kupca to lično odbija u bilo kakvoj kupovini), ma momak ne haje. Došlo vreme da se izdaju fiskalni računi, ups nema trake! Pa momak odštampaj mi račun, na šta će on:"Ma ne treba ti, štagod treba, tu smo, zamenićemo ako ne odgovara ili se nešto desi, samo dođi." Naravno, ovo se nije odnosilo na fizička oštećenja od upotrebe, što je i svuda normalno.

 

Elem, otišli dalje, došlo vreme da se kacige izvade iz kutije i malo razgledaju, šta smo to kupili jelte... Skinuli nalepnicu sa njenog vizira, sve ok, kaciga sija lepota Božja. Kad odlepih nalepnicu sa svog vizira, sloj lepka ostade zalepljen za njega (kao da je ulepljen silikonom, tako je izgledalo). Ok, verovatno će se skinuti, pamučnu krpicu u ruke, malo vode i hajde lagano, kad ne lezi vraže, mrlja neće da se skine. Tako 15-tak minuta i ne vredi. Naravno neću da stavljam bilo kakav deterdžent, već ostavim vizir i sutradan javim ljudima šta se desilo. Kažu ponesi vizir i dođi.

___________________

 

Sutradan:

 

Hop na motor do radnje, uđem unutra, prodavac (ćelavi) klima glavom, zauzet je nekim kupcima, ja čekam kod pulta. Kad odozgo zagrme neki kosmati momak njemu:"Donesi to ovamo!"

 

Prodavac uzima vizir od mene i nosi ga uz stepenice. Čekam i dalje kod pulta i prilazi drugi lik sa kratkom kosom, nema ga 65 kila i sad kreće drama:

 

On:"Da ti POKAŽEM kako se čisti vizir:" (bez dobar dan, nadmeno)

Ja:"Jel' ti izgledam kao neko ko ne zna kako se čisti vizir? Nije mi ovo prva kaciga u životu!" (iznervirano, para na uši)

On:"Neću da se raspravljam, daću ti sad (kao da nešto poklanja) vizir, ali da znaš to se ne čisti sredstvima za čišćenje stakla." (nadmeno još uvek)

Ja:"Misliš čisti se mekom pamučnom krpom i vodom, kao što piše u uputstvu?" (šeretski)

On:"Krpicom za naočari najbolje. Ljudi čiste raznim sredstvima..."

Ja:"Ali ne ja!" (prekidoh ga)

On:"Ma dobro, ali izgleda kao da je tako nešto rađeno." (ublažio je ton)

Ja:"Ostala je mrlja kad sam skinuo nalepnicu. Lepak sa zaštitne nalepnice se razvukao kao silikon kad sam je skidao, ne znam da li je bila izložena suncu ili šta. Ali pokušavao sam vodom i krpicom i ne vredi."

On:"Ok, nego samo da znaš".

Ja:"Znam," a u sebi se mislim i bolje nego ti.

 

Na izlazu je dobacio hvala na kupovini, ali meni se žuč toliko digla, da sam jedino gledao kako da izađem, da ga ne bih zgromio na licu mesta. Ne volim kad se iznerviram, a pogotovo zbog bahatog ponašanja vlasnika ili koga god već... Račun naravno nisam dobio, al' postoji sistem za te koji ne izdaju račune... Polako...

 

Jasno bi mi bilo da sam ušao u šorcu i papučama, pa da mi prodaje pamet, ali sa motora u punoj opremi. Ljudi svašta sebi dozvoljavaju. 1neznam.gif

 

Jedna od gorih kupovina, a u poslednjih par dana sam bio i u drugim prodavnicama i ništa slično doživeo nisam, pa se sad izjadah vama.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja