Jump to content

Moto Zajednica

BMW Oil-Heads: Servisne radnje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: mojkovac - crna gora
  • Motocikl: BMW gs1150 ADV

Trenutno imam dva , bmw r 1150 gs 2002 i adv 2004, prvi ima 90a drugi oko 60hiljada, ovog sa vise kilometara sam kupio prije nedelju dana , uz njega sam dobio svaki racun sta je radjeno od njega od kad je kupljen, pa me je zanimalo sta me ceka na tu kilometrazu od popravki, prilicno dobro izgleda i ima dosta opreme , vidjecemo kako ce se pokazati

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Krusevac, Beograd
  • Motocikl: BMW 1200gs, Yamaha Fz1, dva puta Kawasaki 636

Pozdrav svima,
da li znate mozda da neko u Srbiji servisira zadnji amortizer? U pitanju je GS 1200 2010. godiste, ne znam tacno sta je sa njim, osim da je procureo nakon pada. Elektronika radi.  Vec mesecima trazim da kupim drugi (polovan) ali bezuspesno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: bijeljina
  • Motocikl: BMW R1100RT,HONDA CB650 SC

Neko je okacio upustvo za sinhronizaciju za R1100 sve sa slikama i redoslijedom radnji,cini mi se bas dobro ali ne mogu da ga nadjem.Posto su majstori u Bijeljini kao kardiolozi a i nemaju vremena jer trenutno servisiraju Space Shuttle prinudjen sam da to uradim sam.Vec sam radio karburatore pa mislim da cu se izboriti a i  ovlasteni srvis je uvijek na raspolaganju.Ako neko zna link neka mi javi.Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Ako se dobro sećam nađi Lentinijevo uputstvo. Najjednostavnije je odjašnjeno.Dao je uputstva za sinhronizacija i podesavam TPS-a.Dok sam imao RT-a znao sam sve sajtove na kojima možeš dobiti takve informacije. Trenutno sam u inostranstvu ali kada dođem kući potražiću ako se do tada ne snađeš. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2808 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000
On 21.5.2019. at 23:00, Andric_Ivo je napisao:

Pozdrav svima,
da li znate mozda da neko u Srbiji servisira zadnji amortizer? U pitanju je GS 1200 2010. godiste, ne znam tacno sta je sa njim, osim da je procureo nakon pada. Elektronika radi.  Vec mesecima trazim da kupim drugi (polovan) ali bezuspesno.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

ja sam evo danas isao promjenit ulje u svom rt1200.posto nisam več 30tkm mjenjao ulje u getribi i diferencijalu kupio sam za tu radnju castrol 75w140.iznenadio sam se kad sam ispustio ulje iz getribe a isto tako i u difu da je ulje cisto i prozirno kao i ovo koje sam uljevao unutra.znaci na 30tkm razlike u čistoči ulja nema nikakve.motor mi sad ima 130tkm i još uvjek radi i ide ko nov...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja