Jump to content

Moto Zajednica

Triumph Rocket III Roadster 2010

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Šta reći, novi model ima 15% više obrtnog momenta  (220 Nm pri 2750 obrtaja ;D), još više snage (146 konja pri 5750 obrtaja) i ABS. Ukupna težina (mokra) iznosi 367 kg.

 

triumph-rocket-iii-r_800x0w.jpg

 

triumph-rocket-iii-r-1_800x0w.jpg

 

triumph-rocket-iii-r-2_800x0w.jpg

 

triumph-rocket-iii-r-3_800x0w.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2657 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Ako je po kisi skoro nemoguce voziti Intruder M1800R, sa manje snage i obrtnog momenta , kako li je tek voziti ovaj tenak. :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4278 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Ako je po kisi skoronemoguce voziti Intruder M1800R, sa manje snage i obrtnog momenta , kako lije tek voziti ovaj tenak. :o

 

kao da vozis bio koji motor od 600ccm,motor je tako elastican da neces poverovati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2657 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Ako je po kisi skoronemoguce voziti Intruder M1800R, sa manje snage i obrtnog momenta , kako lije tek voziti ovaj tenak. :o

 

kao da vozis bio koji motor od 600ccm,motor je tako elastican da neces poverovati

Uz dužno postovanje Mali Caca, ne mogu da verujem. Intruder 1800R na 2000 obrtaja provrti u bilo kojoj brzini po vlaznom a narocito u nagibu. Tako da ne znas da li da ga vozis brzinu vise ili nize, a guma je 240 fabrička. Imamo dva u klubu i voze ih mačkovi , a po kisi je rvanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1222 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Baš lepo, jesam ja to dobro skontao 2,3l zapremine i 3 cilindra???? ??? ??? ??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Baš lepo, jesam ja to dobro skontao 2,3l zapremine i 3 cilindra???? ??? ??? ??? ??? ???

O, da. Probaj da skontas i obrtni momenat. :o

Kamp prikolicu da vuce bez problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4278 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

to je motor sa kojim idete sa 130km/h u petoj brzini na 190km/h sa svega par sekundi.samo se zavrne gas i kao iz pracke ubrzava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4278 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Ako je po kisi skoronemoguce voziti Intruder M1800R, sa manje snage i obrtnog momenta , kako lije tek voziti ovaj tenak. :o

 

kao da vozis bio koji motor od 600ccm,motor je tako elastican da neces poverovati

Uz dužno postovanje Mali Caca, ne mogu da verujem. Intruder 1800R na 2000 obrtaja provrti u bilo kojoj brzini po vlaznom a narocito u nagibu. Tako da ne znas da li da ga vozis brzinu vise ili nize, a guma je 240 fabrička. Imamo dva u klubu i voze ih mačkovi , a po kisi je rvanje.

 

u potpunosti se slazem s tobom Ninja66 ali veruj mi na reci veci motor fizicki i na papiru(sve te ks i o/m) nisam lakse vozio.Ja san na Rocket III Classic proveo nekih skoro 2000 km i mogu ti reci da ce biti u mojoj garazi kad tad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4278 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

;D ;D ;D opako pre neki dan sam probao trimph daytonu 675 i ne kažu džabe triumph je triumph  ovo je vrh

 

upravo tako sve dok ne provozas tri cilindra nemozes ni da sanjas o cemu se radi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Meljak

[.Ja san na Rocket III Classic proveo nekih skoro 2000 km i mogu ti reci da ce biti u mojoj garazi kad tad.

I u mojoj, iako ga nikada nisam vozio. Bilo bi lepo da svi koji su ga vozili napisu nesto vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2657 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

[.Ja san na Rocket III Classic proveo nekih skoro 2000 km i mogu ti reci da ce biti u mojoj garazi kad tad.

I u mojoj, iako ga nikada nisam vozio. Bilo bi lepo da svi koji su ga vozili napisu nesto vise.

Ortak koji vozi M1800R se dugo borio sa sirenjem nogu na brzinama preko 140km/h i neki dan je dosao do revolucionarnog resenja : "cim krenem dignem ga na 220 vozim par desetina kilometara i posle spustim na putnu brzinu. Posle toga je na toj brzini kao u raju," ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Sofija, Bulgaria
  • Motocikl: BMW R 1250 GSA, Honda ADV 350

Nemojte tako za M109R. Evo ga juce (02.10.09) u Cacku posle nekoliko sati voznje po kisi. Odgovorno mogu da izjavim: ni jednom nisam pao, nisam proklizao ali, do duse, nisam ni zurio. ;D

 

fpgWV_img2017copy.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka

Neverovatno lak za voznju, ova prica o klizanju po kisi

ne pije vodu, ja sam po kisi presao u cugu 200 km. i nista.

Ekstra naprava, velika mana CENA, ali Triumph je Triumph.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2657 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Neverovatno lak za voznju, ova prica o klizanju po kisi

ne pije vodu, ja sam po kisi presao u cugu 200 km. i nista.

Ekstra naprava, velika mana CENA, ali Triumph je Triumph.

Sokole zavisi od tempa voznje. Postavicu ti slike skroz oderanih fuzastera sa M1800R, pa ti oceni koliko je vozac relevantan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Meljak

Ninja, prijatelju, da nisi malo iskljuciv iz razloga sto ne volis ovaj tip motora? Ja nemam nikakvog iskustva, a covek sam preterivanja i jako puno mi se svidja ovaj motor(kao drugi) jer je na njemu dosta toga preterano. Dakle, dal si vozio Rocket po kisi i konkretno tvoja zapazanja? Mislim da analogija sa Intruderom nije na mestu.

Al ajde, gledao sam kako dasa pegla Intruder od Ljiga ka Milanovcu i bio zaprepascen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2657 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

lično gledao se divio srcu vozača žutog intrudera u vršcu kako pegla intrudera i kači fuzasterima pozz za njega a sorry za off

O njemu i pricam. ;) A vozi ga i na tocku. :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2657 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Ninja, prijatelju, da nisi malo iskljuciv iz razloga sto ne volis ovaj tip motora? Ja nemam nikakvog iskustva, a covek sam preterivanja i jako puno mi se svidja ovaj motor(kao drugi) jer je na njemu dosta toga preterano. Dakle, dal si vozio Rocket po kisi i konkretno tvoja zapazanja? Mislim da analogija sa Intruderom nije na mestu.

Al ajde, gledao sam kako dasa pegla Intruder od Ljiga ka Milanovcu i bio zaprepascen.

Nisu jos napravili motor koji mi se bas ne svedja. ;) E sad koji bih drzao u garazi to je druga prica.

Kako da ti se ne svidi monstrum (1800R i Triumph) koji i na leru pomera utrobu a vuce kao srafstok ? Kad se vec na 2000 popreci a tek pocinje da vuce.

Samo sam se pitao kako se ponasa motor sa jos vise snage i momenta ? Nisam uleteo klizeci start.

Cak su i na nove 1000R ubacili kisne modove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

lično gledao se divio srcu vozača žutog intrudera u vršcu kako pegla intrudera i kači fuzasterima pozz za njega a sorry za off

O njemu i pricam. ;) A vozi ga i na tocku. :o

sva čast čoveku a voleo bih da probam tu sirovu snagu ja vozim motor od 142 ks vozio sam trimpha od 160 ks i stvarno bih voleo probati oovaj model

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja