Jump to content

Moto Zajednica

Triumph Rocket III Roadster 2010

Recommended Posts

  • Drug član, 4272 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Neverovatno lak za voznju, ova prica o klizanju po kisi

ne pije vodu, ja sam po kisi presao u cugu 200 km. i nista.

Ekstra naprava, velika mana CENA, ali Triumph je Triumph.

Sokole zavisi od tempa voznje. Postavicu ti slike skroz oderanih fuzastera sa M1800R, pa ti oceni koliko je vozac relevantan.

 

vidim da se slabo razumes u motore ili si postao tvrdoglav pa teras ko svi ostali bajkeri kod nas.Nije sve u surovoj snazi motor nego je kako se to pomocu elektronike prenese do zadnjeg tocka.Znaci paspored snage i obrtnog momenta u svakom postotku(%) pomeranja TPS seznora|(0%-100%) e tu dobivas elasticnost motora i upotrebljivost voznje u svim okolnostima/uslovima.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2638 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Neverovatno lak za voznju, ova prica o klizanju po kisi

ne pije vodu, ja sam po kisi presao u cugu 200 km. i nista.

Ekstra naprava, velika mana CENA, ali Triumph je Triumph.

Sokole zavisi od tempa voznje. Postavicu ti slike skroz oderanih fuzastera sa M1800R, pa ti oceni koliko je vozac relevantan.

 

vidim da se slabo razumes u motore ili si postao tvrdoglav pa teras ko svi ostali bajkeri kod nas.Nije sve u surovoj snazi motor nego je kako se to pomocu elektronike prenese do zadnjeg tocka.Znaci paspored snage i obrtnog momenta u svakom postotku(%) pomeranja TPS seznora|(0%-100%) e tu dobivas elasticnost motora i upotrebljivost voznje u svim okolnostima/uslovima.

 

 

Poceli smo sa samarima ?! :o :D

Ja sve vreme pricam o Intruderu a pitam za T2300. Izgleda da se ne razumem u motore, cim ne znam da Intruder ima TPS. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4272 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

ajde da zaboravimo TPS i strucne izraze,ali da dodam nesto sto se nemoze procitati u novinama.

 

1 i 2 brzina su ogranicene 7% od maksimalne snage i obrtnog momenta pomocu kompjutera iz cistog razloga da se moze kontrolisati ubrzanje za prosecnog vozaca.Anaser koji korsisti Rocket III je isti kao na Land Roveru Discovery V8....od 0km - 50km ubrzava samo za 1 sekundu i pri ubrzanje sile ubrzanje se mere 1.2G pa od tud naziv Rocket III.Kad verglate motor ima vise obrtnog momenta nego Sporster na punom gasu(ne zelim ovim da pljujem vlasnike Spostera),a kad radi na leru ima vise obrtnog momenta nego dva V-rod zajedno.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

ajde da zaboravimo TPS i strucne izraze,ali da dodam nesto sto se nemoze procitati u novinama.

 

1 i 2 brzina su ogranicene 7% od maksimalne snage i obrtnog momenta pomocu kompjutera iz cistog razloga da se moze kontrolisati ubrzanje za prosecnog vozaca.Anaser koji korsisti Rocket III je isti kao na Land Roveru Discovery V8....od 0km - 50km ubrzava samo za 1 sekundu i pri ubrzanje sile ubrzanje se mere 1.2G pa od tud naziv Rocket III.Kad verglate motor ima vise obrtnog momenta nego Sporster na punom gasu(ne zelim ovim da pljujem vlasnike Spostera),a kad radi na leru ima vise obrtnog momenta nego dva V-rod zajedno.

 

ludo skroz
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja