Jump to content

Moto Zajednica

Prevarih ženu

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

 

 

Kao što tema kaže prevarih ženu danas , legoh i ižljubih asfalt .

Tema prava Podgorička , jer mi smo đeca Podgorička i nam je mila p...iiiip

 

Naravno malo šale i zbilje jer u svakoj šali ima i malo zbilje a obrnuto i ne mora . E da sam tipični podgoričanin fino bi prećutao , malo se isfolirao , napravio tormo i kraj.. , ali nisam tipičan .. bar ne po tome . Niti mi je prvi pad , niti potonji , niti mi je opomena da se batalim ovog sporta (kao što me savjetovaše neki dušebrižnici) , nego nauk a želim da to bude i Vama jer nekako je pametnije učiti na tuđim greškama a i manje boli .

 

Elem , imadoh danas obavezu da odem na neku sahranu blizu Kolašina i malo crnog humora "obradovah "se sarani jer viđeh priliku za jedan fini đir . Naravno jer je moj motor vazda žedan prvo odredište benziska , ispred mene smećara tanka a ja pizdim jer moram da čeka i onako da se znojim u punoj ratnoj spremi. Ojde smećara i ja zauzeh njeno mjesto i ne obratih pažnju da je iscurilo podosta nekakvog ulja iz nje . Tek kad natankah , probah da krenem , viđeh u čemu sam i za malo da padnem , jedva se zadržah i opsovah im mamu cigansku , pardon romsku . Ajde de , krenuh i u namjeri da što prije izađem iz PG odlučih se na meni znanu prečicu i skrenuh u jedan uski sokak .

Nevozim brzo jer neumijem a i nema đe , druga na vrh gasa . Nailazi mi u susret auto , prepoznajem čovjeka drugar mog kuma imućan čovjek i može sebi da priušti mercedes ML amg 6.3 , fino mi se kulturno sklanja i usporava . Naravno i ja sam kulturan , mogu da prođem bez kočenja , i takoh malo prednju ......

Kada , međutim , sledi ono OOOpAAA . Naravno onako nauljan točak kliza, pa ja mjesto da usporim ubrzavam , baca me desno na zid . Pa jelte malo drljah i poljubih zid pa se odbih u auto okinuh mu retrovizor i napravih par linija do kraja auta . Naravno da bude još zanimiljivije okrenuo mi se volan puni lijevo i pregazih sopstveni točak , mali salto mortale i pljas na afalt .

I naravno sada klasična priča ali za malo . Zaustavlja se saobraćaj svi izlaze , pomažu , miču mi ovo moje čudo sa mene ja ustajem . Meni ništa , ali stvarno ništa , skidam kacigu , jaknu , rukavice ma super sam . Malo mi pocijepane gaće( što se kasnije pokazalo kao super stvar jer sam kroz tu rupu ubacivao led da hladim butinu) i imam malu ogrebotinu na desnoj butini 3-4 cm . Ma stvarno ništa . Gledam auto , na tom automobilu svaka šteta je puuno novca. Predlažem da se zove policija , momak koji je čitavio vrijeme maximalno korektan , a i posle me zvao par puta da me pita kako sam i da se ne sekiram , govori da nema potrebe jer žure svi na avion i da je najbitnije da meni nije ništa a lim će se popravit nije problem . Insistiraju da idem doktoru ali stvarno nije bilo nikakve potrebe .

Pozdravljamo se , sijedam na motor - motoru ništa . Pukao blatobran i kriva pednja felma . Vozim do mojih drugara čika majstora , nađen blatobran a i felma dok rekoh keks a i ova se može ispeglat. Ma možda je ostavim i ovako jer je puno zanimljivo , kad vozim pravo po isprekidanoj liniji čas sam sa lijeve čas sa desne strane 

 

I naravno kao na kraju svake bajke naravoučenije NIKAD U SEX I NA MOTOR BEZ OPREME

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

A ja mislio iz naslova neki but & guz...kad ono medjutim...

 

Dobro si ti prosao a o je najvaznije, motor ce da se opravi - a kod zene vidi kako ces se izvaditi za sitne ozlede... :o

 

Kazem ja ne treba ici na sahrane, to je maler...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Ha,super priča,a koliko je tebi mnogo ako ti je ovo malo: malo "pocijepane gaće",malo "led na butinu",malo "iskrivljena felna,malo"pukao blatobran",kad se to malo sabere.. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

    Izvini brate, ali slatko sam se nasmejao tvojoj prici. Jako lepo napisano i poucno, samo za one koji umeju da razumeju poruku. Boze zdravlja, vidimo se dogodine kod tebe na picu. Da te prodju rane sto pre. Pozzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja