Jump to content

Moto Zajednica

suzuki srad,honda cbr f3 ili kawa zx6r

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova

Pomagajte kolege...koji motor uzeti od ova tri koji je najbolji i najizdrzljiviji najpouzdaniji itd...svi su oko 96/98 god.posto mi je ovo prvi veci motor gledam i da se zadrzim koju godinu na njemu tako da ne mogu da se odlucim sta uzeti....iskreno ja bih srada samo ne znam hocu da cujem vasa misljenja...hvala u napred...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6351 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Vidis kako to funkcionise.Moze da se pretpostavi da si doziveo svasta lepo uz svog "malog" Suzukija,pa sad kad si stasao za nesto vece,normalno je da je "veci" Suzuki prvi na listi.

Nema tu bitnih razlika,uzmi najbolje ocuvanog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

malo je glupavo porediti jednog F-a sa dva klasicna R-a. Ako hoces brze,jace,na zadnji, po meni i lepse,  onda su suzana i kawa bolji izbor. Ako planiras duze voznje onda je cbr bolji izbor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Jagodina

Imao sam priliku da provozam cbr nekih 10-15km i mogu ti reci da je strasno udoban i odlican za putovanja................ipak je to F motor.........a suzana i kawa su R.........ja bih izabrao hondu.......to ti je moje misljenje......

 

 

 

poz.......... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Brato da uzimaš nov motocikl pa ajde , ali ovako uzmi onaj koji nađeš u najboljem stanju za najkorektniji novac, nema tu dosta filozofije . Srećno sa kupovinom i poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1222 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Možda bi mogao da pogledaš i yzf600 tundercat-a, mislim da je i on tu blizu sa 3 nabrojana , a lično sam imao lepih iskustava sa njim. Pri tom se očuvani primerci mogu naći za oko 2700-2800e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

Možda bi mogao da pogledaš i yzf600 tundercat-a, mislim da je i on tu blizu sa 3 nabrojana , a lično sam imao lepih iskustava sa njim. Pri tom se očuvani primerci mogu naći za oko 2700-2800e.

 

U toj klasi imas i ZZR 600 brz je kao i novije generacije 600ccm,a pritom je udoban i pouzdan motor,a i moze se naci povoljno!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Možda bi mogao da pogledaš i yzf600 tundercat-a, mislim da je i on tu blizu sa 3 nabrojana , a lično sam imao lepih iskustava sa njim. Pri tom se očuvani primerci mogu naći za oko 2700-2800e.

 

U toj klasi imas i ZZR 600 brz je kao i novije generacije 600ccm,a pritom je udoban i pouzdan motor,a i moze se naci povoljno!!

plus je i ruzan za sve pare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

Možda bi mogao da pogledaš i yzf600 tundercat-a, mislim da je i on tu blizu sa 3 nabrojana , a lično sam imao lepih iskustava sa njim. Pri tom se očuvani primerci mogu naći za oko 2700-2800e.

 

U toj klasi imas i ZZR 600 brz je kao i novije generacije 600ccm,a pritom je udoban i pouzdan motor,a i moze se naci povoljno!!

plus je i ruzan za sve pare

 

kako kome  ;) ... meni se zzr jedino ne svidja zato sto je jako nizak. elem, nazad na temu. sradov agregat je odlican i moze pretrpeti dosta bahatih vlasnika. koga god sam pitao za poredjenje F-trojke i ''srad''-a, svi su rekli da je suzana mnogo vise divlji motor, takodje po prici od par drugara koji su posedovali malo pre pomenuti motor kukali su za potrosnju. kolika je ona, ja ne znam, ali posteno su kukali  :D  ;) ...mozda je rekla-kazala, ali da se ja dvoumim izmedju tih modela ja bih se opredelio za suzukija... pozdrav  :)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja