Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem sajlu kvacila za Yamahu Thundercat 600 HITNO

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Dakle, kao sto naslov kaze, kupujem sajlu kvacila za Yamahu Thundercat 600 i to hitno.

 

Zvao sam Rodica, kazu da se poruci i rok isporuke je minimum mesec dana a moze biti i malo duze, 'bem ti uvoznika... >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Brko pravi to, to ti može napraviti bilo koji majstor iz te branše, pitaj taxiste njima taximerdžije prave sve sjle. kvalitet jo najčešće ok, a cena minimum upola od originala , samo moraš da imaš uzorak, makar u delovima :D.

A rodića i njemu slične mani............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

druze napravi kod bobana sajle,ako imas staru,ako koriste spanere sa tvoje sajle ili cak mozda i buzir,procices sa par stotina dinara...mada i celi da ti uradi jako je jeftin a kvalitet je OK

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Kod Bobna sajle sam pravio sajlu kvacila pre 4-5 godina kad sam imao Hondu CB450s, za mesec i po dana sam promenio 5 sajli zato sto je svaka trajal 7-8 dana i na kraju sam uzeo original koja mi je trajala dok nisam prodao motor a verujem da traje jos uvek.

 

Original sajla me na kraju izasla mnogo jeftinije nego te pravljene i zato ovoga puta uzimam original.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza
Kod Bobna sajle sam pravio sajlu kvacila pre 4-5 godina kad sam imao Hondu CB450s, za mesec i po dana sam promenio 5 sajli zato sto je svaka trajal 7-8 dana i na kraju sam uzeo original koja mi je trajala dok nisam prodao motor a verujem da traje jos uvek.

 

Original sajla me na kraju izasla mnogo jeftinije nego te pravljene i zato ovoga puta uzimam original.

 

Ne delim ovakvo iskustvo sa sajlama ali poštujem stav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ne kazem ja da je on los majstor, cak stavise verujem da je dobar jer ga svi hvale i otisao bi opet kod njega kad bi mi trebalo nesto ali za sajlu kvacila vise ne jer smatram da je tu veliki otpor potezanja i da zbog toga sajla pocine da se"lista" i puca kao sto se meni deslio a svaki put mi se desilo isto.

 

A uostalom, iskustva su razna, ni ja nisam dobar majstor za sve. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova

meni se to isto desavalo sa sajlom od kvacila za 4000km 5 sajli  a od toga 4 za 500km  ,i na kraju sam se sjetio da treba zamijeniti i kosuljicu.

sajlu samo treba dobro podmazat i kupiti debelu sajlu na pijaci ne u moto radnjama i na kraju ne stavljati ono sto svi vade iz uticnica nego kupiti pravi zavrsetak sajle koji je manje od 1e i sam sve napravis.original sajla je mnogo skupa u rodicu mozda cak i do 100e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja