Jump to content

Moto Zajednica

Koju masinu upasovati :)

Recommended Posts

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

jawa twin sport 350ccm ne verejum da koshta cela mashina 100e i 100e majstoru da to sve upasuje inache 350ts iz 89god je 27.00 HP (19.7 kW)) @ 5500 RPM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Ovo sa zamenom agregata u Dimac varijanti je i po meni najbolje reshenje . U slichnoj  sam situaciji  ( vadim 150ccm i stavljam 250 ccm ) . Iako  je ovaj od 150 mnogo dobar, malo trosi ,odluchio sam se da probam 250-ku radi ,potencijalno duzih tura sledece sezone. Par konjoslava vishe nije na odmet . Nedostajace mi chekicanje (Jinlun) jednocilndrasha  ali videcemo kako ce se ponashati ovaj Kinroadov 250. Pozdrav

 

Jel pricas o novom ili polovnom agregatu?Koja je cena i jel ide i karb u paketu?I ja imam 125ccm i razmisljam dal je bolje prodati ovaj ili samo zameniti agregat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

У бре, па баш има љубитеља скупих спортова!

 

Искомпликоваћеш себи са таквом неком работом и више него што је урадио Марко.

 

Ма терај тај Злоћо, кад и сам кажеш да је ОК, а скупљај паре и искуство, па ћеш онда решити да ли ће ти за неке дужи пут требати супермото са све јастучетом или нешто са удобним седиштем и ветробраном. Ако усфали новаца за тај неки други мотоцикл или ти овај досади или шта већ - продаћеш га.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

E moj zorge. Ne mozes da prodas ni motor za koji trazis pisljivih 1000 evrica. Sve sto sam dobio je zamena za sony playstation 3 i televizor plazma od 75 cm. Strasno. Nemaju ljudi ni za leba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

Pa i nije bas pisljivo 1000 e,koliko mislis da vredi taj motor?Ja sam moj ZXMCO prodao za 850e,obe gume potpuno nove,Sava i Kenda,nov lanac,lancanici,utegnut,sve na njemu je bilo tip top.I sve je Kinesko,lezajevi,semerinzi,bilo zamenjeno SKF-om i slicno.Juce mi se javio tip koji ga je kupio,bio je odusevljen.

Bolje ga prodaj i ne budzi drugu masinu,sve ima svoje.Ako je samo za nijansu ne ucentriras,dodas gas u krivini,letis skoro sigurno.

Ja sam od tih budzanja odustao,ne isplati se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Masinu koja ti je sad na motoru ces tesko ili nikako da prodas, za novu ces da puknes pare, a tako zbudzen motor ces kasnije takodje tesko ili nikako da prodas. Ako ti je stalo da imas jaci motor, a nemas para, kupi neki stari enduro tipa XL, XT, DR, pa kako budu stizale pare tako polako popravljaj i sredjuj. Ja bi tako uradio, a ti kako hoces.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX

svako budzenje ce ti se isplatiti samo ako planiras da ga zadrzis u narednih min 5 godina,sve ostalo je bacanje para!ako prodas svoj motor,svrati da pogledas moj dr 650,neces ostati ravnodusan,estetski je preuredjen!poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Ма зезам се.

 

А ја пре неколико дана на почетку Кнеза видео потпуно стандардног, плаво-белог ДР 650 обасјаног сунцем и натерао ми је на осмех и чежњив уздах. Класика... (Мислим, и Суки-зуки и моја реакција на неке моделе.)

 

Него, кажи чика Императору да закључа тему јер си баталио "пимповање" твог "Ћингћија". К'о што каже у вицу: "'А ти Мујо, 'рани свиње и не дирај дугмад." Уживај у томе какав је сада.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX

Endurca ili volis ili ne volis,nista izmedju!!!Ide zima,jos nize cene(kao da vec nisu dovoljno oborene),nego parkiraj ti svog konja pa na prolece nova prodaja!!!Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Tako cu i da uradim. Skinuo sam plastike,ide na farbanje u crnu metalik,dobice neke lepe supermoto nalepnice,sve cu da operem,svaki deo cu da ocistim,pa ce valjda nekome da se svidi na prolece ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja