Jump to content

Moto Zajednica

Planovi za 2007.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 541 postova
  • Lokacija: Zagreb
Izgleda' date=' da treba polako:

 

 

 

koliko km izdržiš na brzini od[b'] cca 200 [/b]na sat?

 

Buuuuuuuaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaa,AnteK , ali ti ga je stavio! \:D/

 

Ja osobno,na tom tempu na putu do Barce izdržim isto toliko koliko i na svakoj drugoj brzini,a to je cca 1,5 sati u komadu bez stajanja!Nakon tih sat i pol,fali mi cigareta,ai rit mi otpada,jer se uvijek vozim sa gðom,pa nema puno micanja po sicu! :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
Ako idem na letovanje' date=' onda neèu da se maltretiram, nego èu kilometražu da prilagodim letovanju, odmoru. Zašto da rušim rekorde i dokazujem se sam sebi? Otišao sam negde da nešto vidim, uživam, a takodje da uživam i na motoru. Dodjem u neko mesto, nadjem prenoèište, ako je interesantno mesto, ostanem možda još koji dan i nastavim dalje. Valjda nisam pošao na trke...[/quote']

 

=D> =D> =D> Potpisujem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660
Pitanje za tebe kolega AnteK:

 

koliko km izdržiš na brzini od cca 200 na sat?

 

Ako voziš 200 km/h onda ti treba jedan dan do Španije. Meni nikad

nije bio problem odvesti 1000 km dnevno motorom i to sporim

motorom. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

meni je u planu tura do trebinja, nije ništa za ove vaše od par hiljada km ali šta æeš. :D

 

tamo sam roðen i otprilike da sam tad i bio poslednji put, idem da vidim kako je. plan je još uvek u fazi razrade, videæemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

TomoB, nije da se ja razbacujem s parama, ali ja onaj dan kad sam uzeo motor znao sam da je to veliki finansijski izdatak, ali kojeg se radi takvog meraka vrlo rado latim. Ja sam misljenja da ako stvarno uzivas u voznji i obilasku ranih predjela, SVE MOTOROM, onda mi nebi padalo napamet da sjednem sa bilo kakvim prevoznikom i za 10 eurica se vozim do te zeljene destinacije.

To je bar moje misljenje, a Bogu hvala pa svi imamo pravo da mislimo razlicito pa... srecno u svakom slucaju junace ;)

btw, kao sto rekoh i prije, i ja imam u planu Spaniju ove god... cak od Podgorice... jedva cekam :biker: \:D/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova

' date=' i ja imam u planu Spaniju ove god... cak od Podgorice... jedva cekam :biker: \:D/[/quote']

 

Ako kreces Jadranskom magistralom javi se pa da popijemo nesto za sretan put :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

' date=' i ja imam u planu Spaniju ove god... cak od Podgorice... jedva cekam :biker: \:D/[/quote']

 

Ako kreces Jadranskom magistralom javi se pa da popijemo nesto za sretan put :D

 

Jedino ako krene preko Beograda, pa onda u Rijeku... Taj ti retko vozi motor, al kad sedne, ne mozes da ga skines, voli decko da vozi 1 400km u cugu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

' date=' i ja imam u planu Spaniju ove god... cak od Podgorice... jedva cekam :biker: \:D/[/quote']

 

Ako kreces Jadranskom magistralom javi se pa da popijemo nesto za sretan put :D

 

Jedino ako krene preko Beograda, pa onda u Rijeku... Taj ti retko vozi motor, al kad sedne, ne mozes da ga skines, voli decko da vozi 1 400km u cugu :D

 

Nikola, hvala na pozivu drug pa ako budem isao tim putem javim se sigurno, vrlo radu cu napravit pauzu ;) uglavnom mjesec dana prije no krenem stavicu topic pa ko hoce moze se prikljucit.

Dane, obecavam da cu od sad manje vozit u cugu, sjediste mi takvo pa mi ne dozvoljava vise od 1000 majku mu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja