Jump to content

Moto Zajednica

Honda transalp xl600v 1992 - ide na gurku :)

Recommended Posts

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

nekad:

2009-07_017.jpg

2009-07_001.jpg

 

i sad:

IMG_0690.jpg

IMG_0693.jpg

IMG_0696.jpg

 

Na njemu je frishko: novi anakee, did + sunstar, nissin plochice napred nazad, rollbarovi, nov cdi,.. plastike, sedishte, struja, svetla, sajle, diskovi, kochnice itd je u super stanju kao i sam ram... Imam sve papire itd...

 

Od ulaganja: reparacija motora, vizir, balansiranje prednjeg tochka i retrovizori.

 

Ceo agregat u dobrom stanju mozhe da se nadje za ispod 600€ (dobio takve ponude sa dve strane za legalno uvezhen agregat) a u ovom mom agregatu ima delova koji su dobri i mogu se prodavati pa se ta cena smanji na pola...

 

Delovi za reparaciju mogu da se nadju za slichne pare osim radilice koja koshta dosta, treba naci neshto polovno.

 

Kad sam se srachunao da nakon popravke opet imam isti motor od pre, prebacio sam se na jurenje neke afrike... (josh se i rimuje)...

 

Ako bi neko da se igra majstora i da na kraju zavrshi sa dobrim motorom, eto mu prilike.

 

900 € pa mi sugerishite slobodno dal' lupam itd :)

 

063/336-500 ivan

 

PS ako neko ima ponudu za koliko bi mi opravio sve to mozhe na pm ili tel

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

vozio ga :) dok nije motor zaribao... imao sam stresnih par dana i nisam bio savestan vlasnik  :'(... ulja nestalo, motor zaribao.. ja se shlepao do kuce...

 

imash putopis ovde:

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=39323.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Ako imas gde da ga drzis a nisu ti odmah neophodne pare mislim da bi mnogo bolje prosao da ga prodajes kao rezervne delove, ako vec naravno neces da ga opravis. Prakticno ih nema rasturenih za delove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

tako sam i ja razmishljao ali kapiram da cu prodati pola a ostatak ce stajati godinama... kad sam krenuo da sabiram cene delova (bukvalno da ih dajem u bescenje) dodje se do velikih cifara... ali avaj... ko ceo motor da rasproda.

 

shta da kazhem, pochnite da se upisujete pa ako predjemo neku cifru uzimam sikirche i da cepamo mazgu na delove ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

boki.64 se zapljunuo za rollbarove... ajmo dalje... ili sve djuture.. ili cu ja skupiti pare za predlozhenu mi zamenu i zajahati africhku kraljicu, mog srca izabranicu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

@Laki TC ti cesh dobijesh duple rezervne delove i sve  ;D ... samo ja da nadjem razliku ... 19. og je zakazano sudjenje oko moje naplate osiguranja... mozhda mi se posreci pa trgujemo....

 

@guja011 pa ja lupio cenu da vidim shta kazhe masa... interesenata ima... majstori, zamena i leshinari za delove... :) ja samo zhelim da predjem na afriku... ;D

 

da ne bude nesporazuma.. sve delove i dalje imam... samo sam rastavio motor kad sam vadio agregat da bi video shta mu fali... i sad sve stoji spakovano u kutije... ko ima komibinacije za agregat mozhe jeftino da sredi ovo... ili da ponudi meni opravku u zamenu za pare... ne znam ni sam.. ali prvenstveno prodaja za pare ili zamena za afriku chim skupim razliku...

 

laki, chujemo se :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

uzgred, imaš pp za koji minut

 

hajd pa da idem da radim malo... nece pare same da se zarade :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

@guja011 je moj novi heroj  ;D... otvori mi chovek ochi.. vecheras cu malo istrazhiti poslate mi linkove... ima delova, samo ih treba znati naci..

 

@lalajko pitao sam lika koji je rastavljao ali nije bio siguran dal pasuje na afriku.. drugi majstor ima rd03 pa ce on znati.. chim ga navatam reci cu ti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

poshto sam reshio da uzmem afriku chim skrpim ostatak para TA je otishao iz garazhe... mozhda sam trebao ovo , mozhda sam trebao ono... uglavnom prodato i sada ne moram vishe da se bavim time :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja