Jump to content

Moto Zajednica

13. Moto GP Misano, San Marino

Recommended Posts

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Pa čekajte, ako je to izjavio, onda je dokazana tvrdnja nekih s foruma da on nije normalan! Pazi ga, pljuje sadašnjeg poslodavca javno! Potpuno neverovatno!

Evo sta je izjavio:

"Put simply, I signed [with Honda] because there was no room at Yamaha, which would have been a good move."

 

Ali posto to nije bilo moguce, morao je da ostane tu gde je sad. Pa sledi izjava:

 

"I have put my trust in Honda for one more year to see if they can build a better bike. Otherwise, if there is no improvement after the year, maybe it will be finished."

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Dzabe , brate , moze gde hoce , svaka njemu cast , ali jednostavno nema crtu bezobrazluka , m..a, pa na kraju krajeva ( po mom misljenju ) ni vozackog umeca da bi u ovakvoj konkurenciji mogao do sampionske titule !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6360 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Nemoj tako Raceru.Mislim da je potrebna prilicna kolicina 00,da sav polomljen iznova i opet sednes na zver od 250 ++ KS.A i vreme mu je saveznik.Hteo ti to ili ne on je buducnost moto-sporta.Bice prilike da to on i pokaze.Na kraju krajeva,vec je bio svetski sampion.To nije za podcenjivati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Nemoj tako Raceru.Mislim da je potrebna prilicna kolicina 00,da sav polomljen iznova i opet sednes na zver od 250 ++ KS.A i vreme mu je saveznik.Hteo ti to ili ne on je buducnost moto-sporta.Bice prilike da to on i pokaze.Na kraju krajeva,vec je bio svetski sampion.To nije za podcenjivati.

Nismo se najbolje razumeli . Naravno da je potrebna ne prilicna vec enormna kolicina 00 da uopste sednes na onakve zveri , i naravno da je uspeh i pobediti na ponekoj trci i biti cest na podijumu , samo sto mislim da do titule nece doci.Mislim da je buducnost ( sampionska ) u potpunosti vezana za

Lorenza , Stonera , pa mozda cak pre i za Dovija ( naravno tek kad Doktor resi da mu je dosta ) jer svi su oni spremni da udju u direktne okrsaje sto

je za nekog ko zeli da postane sampion neophodno . Pedrosa je vise puta dokazao da nije tip za direktne okrsaje . E , ako resi da se menja mozda ,

na ovakav nacin po mom misljenju nema sanse .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2082 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Neka radi sta hoce ali vreme je da Rossi bude pobedjen, koliko god cenio njega kao nekog ko je Moto GP ucinio ovolikim dogadjajem kao sto je danas, jednostavno zeleo bih da vidim nekog ko moze da mu parira, Lorenzo odlicno to radi ali oboica voze M1 samo sto ipak postoji prvi vozac. Nebi ni bilo u redu da nije tako jer Rosi je tata, a ostali mala deca zeljna slatkisa.... Vreme je za promene. Kad bi Rossi presao u neku od privatnih ekipa .... al bi to bilo peglanje gde svi imaju sansu za podium. I zeleo bih da bude porazen od strane HRC-a jel samo tu vidim sanse i samo njima verujem. Stoner je mogao sa 2 puta boljim motorom ali je pao na ispitu u Laguni i posle toga je samo pao i sad je na bolovanju . Stres+nezadovoljstvo+glupi komentar posle LS ne ne tako ne prica sampion...Ili ce se vratiti besan i jaci neko ikad ili Stoner polako postaje Capirex..........Mamola...... MadMax........Kamen pun suza...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

    Mislim da u 21.-om veku svaka ekipa uz malo sreće i puno para može da skine Yamahu s podijuma. Honda svakako, a Ducati ponekad, videli smo! Dali je vreme da Rosi bude pobedjen? Jeste! Bio je pobedjen i biće opet pobedjen, nema sumnje. Samo ne bi voleo da ga pobedi neki Michelin, ili Ducati, i sl., nego neki sazreli Lorenzo, ili još sazreliji Dovi, Simoncelli... itd, itd, ali to su želje slušalaca... U sadašnjem rasporedu snaga, jedino Lorenzo ima ozbiljnu šansu, ali  ozbiljno da ugrozi Rossija. Ostali su u domenu teorije i nejednačine sa po 18 nepoznatih, ako ovo i ovo, ili ono, pa onda ovo plus ovo, e onda bi možda...

    Pedrosa kaže da će ići ako ''Honda ne napravi konkurentniji moped'', ajte molim vas. Nikad majci nećeš na tron, sa takvim stavom, Hobite! Za Stonera još ima vremena, možda i najviše od svih. U njegovim godinama sezona-dve odmora nije strašna, ipak je on u fantastičnoj četvorci, bez diskusije. Bumo vid'li...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Suska se da kada se Stoner vrati, a opet i Kallio vrati u Pramac, da ce Kallio-v kolega biti Espargaro koji je imao 5 najbrzi krug trke u Misanu i ocigledno po ljudima iz tima ima potencijala. Dok se Canepa-i smesi povratak u SBK ili Superstock.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

zbrzao sam...ne znam da li mislis do kraja ove , ili za sledecu sezonu....

Mislio sam na ovu godinu ali se situacija menja iz dana u dan, a sto se tice sledece godine prica se da Canepa pokusava sebi da obezbedi ugovor sa Pramac Moto2 timom ali se prica da je i tu Espargaro u prici. Zvanicna lista timova izlazi u Estoril-u, i tu ce se saznati da li Pramac izlazi sa jednim ili dva motorcikla  u Moto2 i dok se to ne desi o ovoj dvojici ce biti jos price.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Da ne bi otvarao novu temu napisacu ovde vest, odnosno izjavu podpredsednika HRC-a Shuhei Nakamoto-a gde kaze da ce sledece godine Dani i Dovi imati isti tretman tj. da niko nece biti povlascen i da ce obojica imati istu ulogu u razvijanju masine. U izjavi se odbijaju tvrdnje da se do sada radilo samo za Pedrosu, a to vazi i za 2007, sto je po mom misljenju i vise nego smesno. Takodje je rekao da je Puig-ova uloga znatno smanjena, imace organizacionu ulogu oko Pedrose ali nece se pitati nista oko tehnickih stvari.

Misljenja sam da Pedrosa ostaje jos godinu dana i to je to. Puig i on sigurno nece trpeti ovakav tretman od Honde, zna se da su oni fakticki morali da potpisu za HRC jer nije bilo druge opcije (prica sa Yamahom se zatvorila potvrdom Lorenza, a Ducati mozda i prevelika kocka) a sledece godine ce trziste biti i vise nego vrelo i ukoliko se ne dese neke neocekoivane stvari tipa da Pedrosa sledece godine postane sampion, tako ce se verovatno i desiti. Mozda gresim, mozda sledece godine Pedrosa postane sampion i HRC mu da platu jednaku Rossi-jevoj  ;D ili nesto drugo sto bi eventualno zasluzio...

U svakom slucaju licno me ova izjava raduje, Pedrosu postujem kao vozaca ali mi bas i nije omiljen...

 

Evo dela intervjua:

"Dovizioso and Pedrosa will have the same position inside the team," Nakamoto told Motosprint. "All we think of is to win, and in order to do that we need a better bike.

 

"We work together with the two riders, both of them, because that's in everyone's interest.

 

"It's not true that we have worked just for Pedrosa up to now. We have two riders and we use the work and the information from both of them. Andrea, too, is very useful for development work, and he will be more and more so."

 

Nakamoto also said that the status of Pedrosa's high-profile manager Alberto Puig with the team would change.

 

"Puig will stay in the team, but his role will change," he said. "He will have an organisational role: he will organise Dani's staff, but he won't deal with technical issues.

 

"Puig takes part in meetings, but it's not up to him to take decisions. Our relationship isn't so bad: we aren't friends, but it's not that bad."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6360 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Pedrosa se izoffiro u skorasnjim izjavama.Naravno da nece da mu daju sve novitete u buduce.Posle kad ode kod drugih da padne kopiranje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2082 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Postoji jedna stvar koja me nervira kod novih generacija vozaca sta god da se desi ekipa je kriva u 70 % slucaja. pedrosi je Honda kriva sto on nezna po kisi (ili nije znao) da vozi i sto nema muda za preticanje, Stoner tu i tamo... toslend se zali da nije odradio predsezonski test... ellias na gumu prednju... ja nisam cuo da se neko od ranijih old school vozaca tipa McCoy, Criville, Gibernau... pa i sam Doktor zalili toliko... one sezone je Michellin bio ocajan , prednja viljuska jos gora... pa je cuto dok nije odlepio ali nije kukao kako ce da ode iz Yamahe samo je rekao o gumama da su krs..... jednostavno starija generacija u automoto sportu su isli na sve fore.. od vozackih do tehnickih ali vozacke su dolazile do izrazaja vise nego danas. Svi mogu da voze samo najbolje motore, bolide, kola razmazeni su jako jako .. PEKMEZI simulatorski !!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12815 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

  To je prirodna selekcija. Od kako je postalo relativno bezbedno da se trka motorima roditelji su masovno

poceli da dovode decu u klubove ili da sami "budze" neke krseve. Likovi poput Berry Sheena ili Kenny

Robertsa bi pre 200 godina bili sumski razbojnici ili pirati u zavisnosti od geografije.

    A onda je era ljudskih prava, bezbednosti u saobracaju (i sire) dovela do trkackih "obdanistanaca"

i kojekakvih semenista za male trkace. Sa mnogo titranja, lepih reci, pcelica i cvetica dobili smo Pedrose

i ostale. Otprilike-  ko je vozio Red Bull Rookie Cup kukace i zalice se. Nije ni Magarac imun na ovo samo

je brzi od svih pa nema na sta da se zali. Setite se kako je samo teatralno otrcao da "ocita podatke

sa kompjutera"posle pada u USA.

  Od kako se Bayliss penzionisao a evo i Mladin pre neki dan, ostao je samo Haga od tih likova sto se

ne bih kacio sa njima. I Spies bi mogao da bude ali moram prvo da vidim kako ce da otrpi satelitski

tretman u MotoGp.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6360 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ima ona cuvena fotka,Xaus na Hypermotardu radi "slide" i pozdravlja fotografa sa thumb-upom

Znam da je lakse da se okaci,ali ja to jos nisam savladao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Stigla je vest da ce Canepa ipak ostati u Pramac-u, a da ce Espargaro ponovo ostati bez posla. Ducati se plasi da ce izgledati mnogo lose da sada otpuste Canepu pred kraj sezone, znajuci da on ima lose rezultate i da nece biti u timu sledece godine. Ducati je vec pretrpeo dosta kritika zbog toga sto kada su culi da ce Stoner odsustvovati tri trke pokusali da angazuju Lorenzo-a, Spies-a ili Pedrosu i da verovatno zbog toga ne zele da dodatno dolivaju ulje na vatru.

Prema nekim Italijanskim sajtovima sef Pramac-a Paolo Campinoti je zeleo da zadrzi Espargaro-a ali se Ducati naravno o tome mnogo pita.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja