Jump to content

Moto Zajednica

Airbrush, farbanje - Braco Bjeljina

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

fico bolji ! fico bolji!  ;D :D

god job!  ;)

 

nego.... da nemas pripremu za rossi repliku

radim sebi yamahu,a mrzi me da radim vektore ::)>:(

ako te mrzi da radiš pripremu-možda te mrzi i da farbaš-MOGU TI PREPORUČITI PAR LIKOVA DA TI TO ODRADE U AIRBRUSHU-CENA SITNICA..na ovom forumu se može ofarbati motor za 50evra ???. :D ;)a koja je YAMAHA u pitanju???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

dobit ces ban na juriceku ne zajebavaj me  ;D ;D ;D a ti majstori sto rade za 50€ nek im je sa srecom (A I NJIHOIM MUSTERIJAMA)

TZR,beba od R1 ... evo jutros i kalupe izvadio  8) :o

 

LjjmY_dsc00032mc.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

braco posao ti je boli glava,eh da je meni talenta i mirne ruke,ajd napisi neki kontakt broj ili adresu ili mejl pa kad se ponovim sa motorom,a planiram,ako bog da srece,da mi nesto našvrljaš sa ukusom!!1 ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

http://www.brandsoftheworld.com/search/113361768/

 

evo ga rossi, ima i kokoska od zadnje titule na trecoj strani

hehe-nije to TO što njemu treba....THE DOCTOR ne pije vode sam-treba mu još kamara toga za FIAT ROSSI YAMAHA ...A  čiko  ima u HARDD.. ... (pitam se šta nudi zauzvrat ) ;) jbg i meni je bilo mrsko-al kad mušterija plati onda nije... ;  najgore je raditi sebi-niko ne plaća....

 

 

mr FARBACH-šta radiš-na čemu si-kakvo nam iznenadjenje spremaš??? 

post-8315-12879058146467_thumb.jpg

post-8315-12879058146653_thumb.jpg

post-8315-12879058146809_thumb.jpg

post-8315-12879058147055_thumb.jpg

post-8315-12879058147406_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

braco posao ti je boli glava,eh da je meni talenta i mirne ruke,ajd napisi neki kontakt broj ili adresu ili mejl pa kad se ponovim sa motorom,a planiram,ako bog da srece,da mi nesto našvrljaš sa ukusom!!1 ;D

hvala ZMAJE-samo ti kupi mali motorin....a kad dodje freme za farbanje lako ćeš me kontaktirati-imaš sve ovde na forumu-meil ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Ne radim nista. Prvo nisam radio nista, pa sam pao sa motora, sjebao koleno, pa onda nisam radio nista. Lepim reklame po izlozima i obilazim radionicu u sirokom luku. Ponekad zavarim puknutu plastiku i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Ne radim nista. Prvo nisam radio nista, pa sam pao sa motora, sjebao koleno, pa onda nisam radio nista. Lepim reklame po izlozima i obilazim radionicu u sirokom luku. Ponekad zavarim puknutu plastiku i to je to.

ih bre...više nisam u toku-čini mi se da si i proljetos imao pad-jel o tom padu govoriš?il nešto skoro??---ej razmišljam da predjem u keramičare ili molere...zaradjuju po kvadratu...kod mene je dečko pomlatio (polepio )30m2  od 9h do 17h--i naplatio 300km (150eu) a doneo je samo brusilicu od 30km i još svrdlo za mešanje lepka...i reče mi da ne pričam nikome koliko jeftino mi je uradio....a sve pevušeći...i polako  ..iskreno vidio sam da je mogao pomlatiti još toliko samo da je ubrzao,,prosto je odugovlačio da ne bude baš BRZINSKI... ŠTA REĆI-KAD SI TI ZARADIO TOLIKO ZA 8SATI...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

http://www.brandsoftheworld.com/search/113361768/

 

evo ga rossi, ima i kokoska od zadnje titule na trecoj strani

hehe-nije to TO što njemu treba....THE DOCTOR ne pije vode sam-treba mu još kamara toga za FIAT ROSSI YAMAHA ...A  čiko  ima u HARDD.. ... (pitam se šta nudi zauzvrat ) ;) jbg i meni je bilo mrsko-al kad mušterija plati onda nije... ;   najgore je raditi sebi-niko ne plaća....

mr FARBACH-šta radiš-na čemu si-kakvo nam iznenadjenje spremaš??? 

 

 

hmmm...  istina,al  napraviti ono sto nema nitko to je vec izaziov ;)  8) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

http://www.brandsoftheworld.com/search/113361768/

 

evo ga rossi, ima i kokoska od zadnje titule na trecoj strani

hehe-nije to TO što njemu treba....THE DOCTOR ne pije vode sam-treba mu još kamara toga za FIAT ROSSI YAMAHA ...A  čiko  ima u HARDD.. ... (pitam se šta nudi zauzvrat ) ;) jbg i meni je bilo mrsko-al kad mušterija plati onda nije... ;   najgore je raditi sebi-niko ne plaća....

mr FARBACH-šta radiš-na čemu si-kakvo nam iznenadjenje spremaš??? 

 

 

hmmm...  istina,al  napraviti ono sto nema nitko to je vec izaziov ;)  8) ;D

znam to-i9 ja to volim .koliko je moguće. Vidim da si počeo stranice od FIBERA-dokle si stigao-oce li biti serijske ili si nešto izmišljao novo...kako to da ti je fiber tako providan?je li brzosušeći ili onaj što ga PREKOSUTRA vadiš iz kalupa...štasu ti one crvene linije na rubovima..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

sve serijala,nego se radi o tome da TZR nepostoji u FIAT rossi stilu... E MOJ CE BITI,ali umjesto onih motul.ngk i bla bla ce biti moj web i od kolega s kojima suradjujem (tatto studio,reklam centar i tako...)

Providan je zato sto je radjeno bez djelkota,ici ce  na njega HS akril(radi vece napetost-da se lakse vadi)

Brzosuseci,predubrzani,vadjenje kad je totalno suho nakon 4-5 sati...

ZNAO SAM!!!  ;D :D

to u rubovima je savjet jednog gospodina plasticara koji radi vise desetaka godina kompozite,najobicniji djeciji PLASTELIN(da se krajevi ne prebace,malo pojacas s plastelinom,a i fiber se nece uhvatiti za plastelin,pa imas odakle i poceti.

Provjereno i doista pali ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

sve serijala,nego se radi o tome da TZR nepostoji u FIAT rossi stilu... E MOJ CE BITI,ali umjesto onih motul.ngk i bla bla ce biti moj web i od kolega s kojima suradjujem (tatto studio,reklam centar i tako...)

Providan je zato sto je radjeno bez djelkota,ici ce  na njega HS akril(radi vece napetost-da se lakse vadi)

Brzosuseci,predubrzani,vadjenje kad je totalno suho nakon 4-5 sati...

ZNAO SAM!!!  ;D :D

to u rubovima je savjet jednog gospodina plasticara koji radi vise desetaka godina kompozite,najobicniji djeciji PLASTELIN(da se krajevi ne prebace,malo pojacas s plastelinom,a i fiber se nece uhvatiti za plastelin,pa imas odakle i poceti.

Provjereno i doista pali ;)

aaaaaaa-vidi ti malog ;)ja te rubove malo više raščerupam pa malo protresem da izgube onu oštrinu-namestim ih kao da su vuneni-oni koji to nisu radili neće razumeti...ima u BG da se kupi fino platno PE baš poravo za skidanje preciznijih oklopa-tanko pleteno...al nikako da odem u BG zbog toga...pa trošim ovo grubo.jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

PROBAJ PLASTELIN MOLIM TE  ;D

iznenadio sam se....mislio sam da me zajebava ;D :D i ja ga ostavim malo cupavog i malo preko pa bijaksom odrezem visak 8)

...izvini zatrpo sam ti temu :o ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja